Zobrazit kategorie 
FILTRY
Filtry
CENA
Předpokládaná lhůta dodání:
Značka
Provedení
Materiál
Gramáž
Velikost
Více
Počet předních kapes
Počet zadních kapes
Reflexní prvky
Sezóna
Barva
Hledat

Pracovní kalhoty

Třídit podle:
seřadit
filtrovat
1  2  3    
1  2  3    

Pracovní kalhoty 

Fyzická práce vyžaduje nejen dostatečnou sílu a nářadí, ale také dobrou ochranu těla. Proto jsou pracovní a ochranné oděvy nezbytnými prvky při výkonu těžké a často nebezpečné fyzické práce. Hodit se budou rukavice, košile a odolné pracovní kalhoty. Podívejte se, jaké pracovní kalhoty může nabídnout náš internetový obchod BauMax. 

Co jsou pracovní kalhoty?

Pracovní kalhoty jsou unikátním typem oděvu – jsou mnohem pevnější a odolnější než standardní kalhoty, jsou odolnější vůči mechanickému poškození a nečistotám. Jejich hlavním úkolem je chránit pokožku a tělo, proto jsou pracovní kalhoty vyrobeny z vhodných materiálů.

Náš obchod nabízí široký vyběr pracovních kalhot. K dispozici jsou pracovní kalhoty do pasu a montérky. Mezi typy pracovních kalhot najdete džínové kalhoty a kalhoty z jiných látek.

Pracovní kalhoty jsou v našem obchodě dostupné v široké škále velikostí, takže si každý najde to své. Nabídka je určena pro muže a ženy. Existují produkty v různých provedeních. Četné kapsy a pohodlné materiály zajišťují volnost pohybu a pohodlí při práci.

Jak by měly pracovní kalhoty vypadat?

Pracovní oděv je prvek, který by měl dobře chránit pokožku a tělo, a proto mívají pracovní kalhoty dlouhé nohavice. U pracovních kalhot také často záleží na počtu kapes, vybírejte proto model, který bude mít správný počet kapes.

V pracovních kalhotách by se měl zaměstnanec cítit dobře a pohodlně, kalhoty tak mohou být vybaveny zajímavými řešeními. Oblíbené jsou pracovní kalhoty s odepínacími nohavicemi, díky kterým bude možné v horkých horkých dnech při práci zkrátit nohavice. Zajímavou nabídkou budou kalhoty, které jsou vybaveny nejen kapsami, ale také odpovídajícími popruhy a sponami, na které lze připevnit opasky na nářadí nebo nástroje.

Ke kalhotám se vyplatí koupit pevnou pracovní obuv.

Proč se vyplatí vybrat si džínové pracovní kalhoty?

Džínovina je extrémně odolný materiál a je ideální pro lidi pracující v každých podmínkach Skvěle se hodí jako materiál na pracovní oděvy, zejména pro kalhoty. Z tohoto materiálu se vyrábí pracovní kalhoty do pasu a montérky. Ochranné džínové kalhoty jsou pohodlné a poskytují vysoký pracovní komfort, neomezují v pohybu a jsou odolné vůči oděru.

Kam se ideálně hodí pohodlné montérkové pracovní kalhoty?

Kalhoty do pasu nejsou vždy dostatečnou ochranou a dobrým řešením. Někdy, v místech zvláště vystavených určitým typům nebezpečí, jsou vhodnější ochranné kalhoty- montérky. Pracovní montérky mají speciální design. Nohavice mají vysoký pas s přídavnými šlemi. Střih montérek zároveň provzdušní a náležitě ochrání tělo.

Oblibu montérek určují i kapsy a u těchto typů kalhot je jich všito poměrně hodně. K dispozici jsou pánské a dámské pracovní montérky.

Pracovní košile se často nosí pod montérkami.

Spolu s montérky se často nosí pracovní košile. 

Je dobré v zimě investovat do zateplených pracovních kalhot?

V zimě vyžaduje fyzická práce obzvláště dobrou ochranu. Pracovní oděv a osobní ochranné pracovní prostředky by měly být vybrány v souladu s převládajícími venkovními podmínkami: sněžením a nízkýmí teplotami. V takových podmínkách se budou hodit zateplené pracovní kalhoty. Jsou vyrobeny ze směsi bavlny a polyesteru. Podšívka často obsahuje fleece. Dodatečné výztuhy a izolace umožňují svobodnou a pohodlnou práci i v zimě.

Je vhodné mít nejen správné kalhoty, ale také teplé pracovní bundy.

Pro jaké práce jsou reflexní pracovní kalhoty nejvhodnější?

Výstražné kalhoty jsou oděvy vyrobené ze zařivých materiálů s reflexními pruhy. Díky tomu jsou kalhoty viditelné z dálky, i když je šero nebo povětrnostní podmínky omezují viditelnost. Takové oblečení se používá při fyzické práci na silnicích a mostech, kde by pracovníci měli být dobře viditelní pro projíždějící řidiče.

Často se tímto způsobem šíjí pracovní kalhoty nebo montérky.