Zobrazit kategorie 
FILTRY
Filtry
CENA
Předpokládaná lhůta dodání:
Příkon (W)
Hledat
Třídit podle:
seřadit
filtrovat
3999,00 Kč / ks

Skvělý produkt
Zboží
z letáku
Akce
Výprodej
2290,00 Kč / ks

Skvělý produkt
Zboží
z letáku
Akce
Výprodej
3790,00 Kč / ks

Skvělý produkt
Zboží
z letáku
Akce
Výprodej
2990,00 Kč / ks

Skvělý produkt
Zboží
z letáku
Akce
Výprodej
2790,01 Kč / ks

Skvělý produkt
Zboží
z letáku
Akce
Výprodej
4290,00 Kč / ks

Skvělý produkt
Zboží
z letáku
Akce
Výprodej
4490,00 Kč / ks

Skvělý produkt
Zboží
z letáku
Akce
Výprodej
3890,00 Kč / ks

Skvělý produkt
Zboží
z letáku
Akce
Výprodej
4890,00 Kč / ks

Skvělý produkt
Zboží
z letáku
Akce
Výprodej

Tlakové myčky

Tlakové myčky jsou zařízení, která jsou užitečná jak v domácnosti, tak pro profesionální použití. V závislosti na tlaku tlakových myček a kapacitě čerpání vody se perfektně hodí pro úklid v každém domě a zahradě. Používají se na práce jako je čištění dlažebních kostek, mytí teras, aut nebo fasád. Vzhledem k účelu jejich použití existují amatérské a profesionální modely. Jsou vhodné jak pro občasné, tak časté používání nebo pro běžné mytí velkých ploch, například na mytí dlažebních kostek.

Jak fungují vysokotlaké čističe?

Zařízení je vyrobeno z prvků pro něj vlastních. Nejdůležitější je čerpadlo, které umožňuje vytékání vody pod požadovaným tlakem. Dalším podstatným prvkem je zde tryska, tedy pistole, která umožňuje nasměrovat proud vody na konkrétní místo. K tlakové myčce se připojuje speciální pryžovou hadicí. Většina modelů je uzpůsobena k využití vody odebrané nejen z vodovodu, ale i ze sudu či jiných vodních nádrží. Díky této funkční vlastnosti můžete zahradní nábytek snadno umýt například dešťovou vodou, aniž byste generovali další náklady. Čistička funguje tak, že vytváří dostatečný tlak vody, mnohem vyšší než u standardního přívodu vody. Tlak generovaný v zařízení může dosáhnout až 19 Mpa. Nejnovější modely vysokotlakých myček umožňují regulovat tlak vody, což výrazně zvyšuje komfort jejich používání. Zveme vás, abyste se seznámili s nabídkou, kterou náš obchod připravil!

Vysokotlaká myčka – jakou vybrat?

Při výběru vhodného vybavení je dobré věnovat pozornost různým faktorům, zejména tlaku vody. Ten určuje sílu a intenzitu, s jakou je vybraná tlaková čistička schopna čerpat proud vody. To se zase promítá do účinnosti čištění i těch nejšpinavějších povrchů. Samozřejmě pro pohodlí uživatele platí, že čím je větší průtok vody, tím lepší a čerpací kapacita je větší. Profesionální elektrické přistroje, jako jsou tlakové myčky, nabízí výkon přibližně 420 litrů za hodinu. Pro čištění hladkých povrchů je potřeba vybrat jiný model a pro hrubé povrchy zcela jiný. Profesionální myčky nabízejí tlak vody, tedy výkon na úrovni cca 130 barů. Lze je s úspěchem použít k odstranění jakýchkoliv nečistot z dlaždic i těch s nepravidelnou strukturou a k čištění různých zákoutí. Některé modely mají nastavitelný tlak vody, což je mimořádně praktické. Přistroj pak můžete využít k mnoha účelům. Perfektní pro úklid domu, terasy a zahrady, a to jak pro jemnější, tak pro tvrdší povrchy. Dalším důležitým faktorem je výstupní teplota, tedy teplota průtoku vody. Obvykle se pohybuje mezi 40 a 60 stupni Celsia. Touto hodnotou se vyznačuje profesionální vysokotlaková myčka. Zjistěte více – prohlédněte si produkty dostupné v našem internetovém obchodě a jistě najdete něco, co vás zaujme!

Na co si dát pozor při nákupu tlakové myčky?

Přemýšlíte, jakou tlakovou myčku vybrat? Velmi důležité jsou materiály, ze kterých byla vyrobena, protože přispívají jak k odolnosti, tak dlouhému provozu zařízení. Lepší myčky mají originální vodní čerpadla a komponenty vyrobené z nerezové oceli a s keramickým povlakem, což výrazně zvyšuje životnost zařízení. Mohou být použity pro amatérské, soukromé a profesionální použití. Používají se v mnoha průmyslových odvětvích – v automobilovém průmyslu, těžkém průmyslu, zemědělství, řemeslech, chovu zvířat a mnoha dalších odvětvích hospodářství. Jsou velmi užitečné pro firmy stejně jako multifunkční zařízení, kompresory a generátory elektřiny.  

Viz take:

Kompresory

Parní čističe

Pokosové pily

Příslušenství velké stroje

Stolní pily

Svářečky

Vysavače

Tlaková myčka – nejlepší na jarní úklid

Tlakové myčky jsou jedním z nejlepších zařízení, které umožňují komplexní čištění povrchů. Proud vody s vysokým tlakem a průtokem může odstranit nečistoty z jakéhokoli typu povrchu. Perfektní bude na mytí dlažebních kostek, stěn, gresu, kovu, dřeva, plastu atd. Problémem nebudou ani těžko dostupná místa a velké špinavé plochy. Pomocí takové vysokotlaké myčky se velmi snadno a rychle zbavíte všech nečistot. Díky snadnému ovládání s použitím myčky dokonale umyjete terasy a balkóny, před sezónou vyčistíte zahradní nábytek, kola, ploty, zábradlí a brány. S vhodným nastavením tlaku snadno umyjete své auto, motorku nebo kolo, aniž byste se museli obávat poškození jejich laku. Vysoký tlak a průtok vody vám umožní šetřit vodu při velmi efektivním čištění a sníží spotřebu čisticích prostředků. Někdy může být ovšem jejich použití nezbytné, protože samotný tlak vody není vždy dostatečný k odstranění silných nečistot. Při výběru vysokotlakých čističů nezapomeňte věnovat pozornost různým tipům produktů, které výrobce nabízejí. Důležitá je také hmotnost zařízení a použití koleček, která usnadňují přepravu a pohyb myčky při mytí. Vyberte si solidní zařízení s vysokým tlakem a průtokem vody, které vám bude sloužit mnoho let. Při jarním úklidu se mohou hodit rovněž průmyslové vysavače a aku šroubováky. Podívejte se na nabídku, kterou jsme v našem obchodě připravili jako odpověď na potřeby našich zákazníků!