Zobrazit kategorie 
FILTRY
Filtry
CENA
Předpokládaná lhůta dodání:
Příkon (W)
Hledat
Třídit podle:
seřadit
filtrovat
Skvělý produkt
Zboží
z letáku
Akce
Výprodej
Zboží
z letáku

Vysokotlaký čistič Stanley SXPW22E

2990,00 Kč / ks
Skvělý produkt
Zboží
z letáku
Akce
Výprodej

Vysokotlaký čistič BXPW1500E

2290,00 Kč / ks
Skvělý produkt
Zboží
z letáku
Akce
Výprodej
Zboží
z letáku

Tlaková myčka Easy Aquatak 120 + car kit

3290,00 Kč / ks
Skvělý produkt
Zboží
z letáku
Akce
Výprodej
Baumax cena

Tlaková myčka Uni Aquatak 125

3899,00 Kč / ks
Skvělý produkt
Zboží
z letáku
Akce
Výprodej

Vysokotlaký čistič BXPW 2000PE

3790,00 Kč / ks
Skvělý produkt
Zboží
z letáku
Akce
Výprodej

Vysokotlaký čistič TC-HP 130 Einhell Classic

2990,00 Kč / ks
Skvělý produkt
Zboží
z letáku
Akce
Výprodej
Zboží
z letáku

Vysokotlaký čistič Ninja 150

2790,00 Kč / ks
Skvělý produkt
Zboží
z letáku
Akce
Výprodej

Vysokotlaký čistič Starjet 180

4490,00 Kč / ks
Skvělý produkt
Zboží
z letáku
Akce
Výprodej
Novinka

Vysokotlaký motorový čistič se šamponovačem 186 bar

14990,00 Kč / ks
Skvělý produkt
Zboží
z letáku
Akce
Výprodej
Novinka

Tlaková myčka Drel 110 bar 1400W CON-EPW-1400

1990,00 Kč / ks
Skvělý produkt
Zboží
z letáku
Akce
Výprodej
Novinka

Tlaková myčka Drel 160 bar 2200W CON-EPW-2200

3390,00 Kč / ks

Tlakové myčky

Tlakové myčky jsou zařízení, která jsou užitečná jak v domácnosti, tak pro profesionální použití. V závislosti na tlaku tlakových myček a kapacitě čerpání vody se perfektně hodí pro úklid v každém domě a zahradě. Používají se na práce jako je čištění dlažebních kostek, mytí teras, aut nebo fasád. Vzhledem k účelu jejich použití existují amatérské a profesionální modely. Jsou vhodné jak pro občasné, tak časté používání nebo pro běžné mytí velkých ploch, například na mytí dlažebních kostek.

Tlakové myčky- Baumax.cz

Jak fungují vysokotlaké čističe?

Zařízení je vyrobeno z prvků pro něj vlastních. Nejdůležitější je čerpadlo, které umožňuje vytékání vody pod požadovaným tlakem. Dalším podstatným prvkem je zde tryska, tedy pistole, která umožňuje nasměrovat proud vody na konkrétní místo. K tlakové myčce se připojuje speciální pryžovou hadicí. Většina modelů je uzpůsobena k využití vody odebrané nejen z vodovodu, ale i ze sudu či jiných vodních nádrží. Díky této funkční vlastnosti můžete zahradní nábytek snadno umýt například dešťovou vodou, aniž byste generovali další náklady. Čistička funguje tak, že vytváří dostatečný tlak vody, mnohem vyšší než u standardního přívodu vody. Tlak generovaný v zařízení může dosáhnout až 19 Mpa. Nejnovější modely vysokotlakých myček umožňují regulovat tlak vody, což výrazně zvyšuje komfort jejich používání. Zveme vás, abyste se seznámili s nabídkou, kterou náš obchod připravil!

Vysokotlaká myčka – jakou vybrat?

Při výběru vhodného vybavení je důležité věnovat pozornost různým faktorům, hlavně tlaku vody. Tlak určuje sílu a intenzitu, s jakou tlaková čistička čerpá proud vody. Tato schopnost ovlivňuje účinnost čištění i nejšpinavějších povrchů. Pro pohodlí uživatele platí, že větší průtok vody znamená lepší a větší čerpací kapacitu. Profesionální elektrické přístroje, jako tlakové myčky, nabízejí výkon přibližně 420 litrů za hodinu.

Pro čištění hladkých povrchů se vybírá jiný model než pro hrubé povrchy. Profesionální myčky poskytují tlak vody a výkon na úrovni cca 130 barů. Lze je úspěšně použít k odstranění nečistot z dlaždic i těch s nepravidelnou strukturou a k čištění různých zákoutí. Některé modely mají nastavitelný tlak vody, což je mimořádně praktické. Přístroj pak lze využít k mnoha účelům. Je ideální pro úklid domu, terasy a zahrady, a to jak pro jemnější, tak pro tvrdší povrchy. Dalším důležitým faktorem je výstupní teplota, tedy teplota průtoku vody, která obvykle dosahuje 40 až 60 stupňů Celsia. Zjistěte více – prohlédněte si produkty dostupné v našem internetovém obchodě a jistě najdete něco, co vás zaujme!

Na co si dát pozor při nákupu tlakové myčky?

Přemýšlíte, jakou tlakovou myčku vybrat? Materiály, z nichž bylo zařízení vyrobeno, jsou velmi důležité, neboť přispívají jak k odolnosti, tak k dlouhému provozu zařízení. Lepší myčky mají originální vodní čerpadla a komponenty vyrobené z nerezové oceli a s keramickým povlakem, což výrazně zvyšuje životnost zařízení. Mohou být použity pro amatérské, soukromé a profesionální použití. Používají se v mnoha průmyslových odvětvích – v automobilovém průmyslu, těžkém průmyslu, zemědělství, řemeslech, chovu zvířat a mnoha dalších odvětvích hospodářství. Jsou velmi užitečné pro firmy stejně jako multifunkční zařízení, kompresory a generátory elektřiny.  

Viz take:

Kompresory

Parní čističe

Pokosové pily

Příslušenství velké stroje

Stolní pily

Svářečky

Vysavače

Tlaková myčka – nejlepší na jarní úklid

Tlakové myčky jsou jedním z nejlepších zařízení, které umožňují komplexní čištění povrchů. Proud vody s vysokým tlakem a průtokem může odstranit nečistoty z jakéhokoli typu povrchu. Perfektní bude na mytí dlažebních kostek, stěn, gresu, kovu, dřeva, plastu atd. Problémem nebudou ani těžko dostupná místa a velké špinavé plochy. Pomocí takové vysokotlaké myčky se velmi snadno a rychle zbavíte všech nečistot. Díky snadnému ovládání s použitím myčky dokonale umyjete terasy a balkóny, před sezónou vyčistíte zahradní nábytek, kola, ploty, zábradlí a brány. S vhodným nastavením tlaku snadno umyjete své auto, motorku nebo kolo, aniž byste se museli obávat poškození jejich laku.

Vysoký tlak a průtok vody vám umožní šetřit vodu při velmi efektivním čištění a sníží spotřebu čisticích prostředků. Někdy může být ovšem jejich použití nezbytné, protože samotný tlak vody není vždy dostatečný k odstranění silných nečistot. Při výběru vysokotlakých čističů nezapomeňte věnovat pozornost různým tipům produktů, které výrobce nabízejí. Důležitá je také hmotnost zařízení a použití koleček, která usnadňují přepravu a pohyb myčky při mytí. Při jarním úklidu se mohou hodit rovněž průmyslové vysavače a aku šroubováky. Podívejte se na nabídku, kterou jsme v našem obchodě připravili jako odpověď na potřeby našich zákazníků!