Zobrazit kategorie 
FILTRY
Filtry
CENA
Předpokládaná lhůta dodání:
Pilový kotuč
Počet zubů
Značka
Příkon (W)
Hledat
Třídit podle:
seřadit
filtrovat
Skvělý produkt
Zboží
z letáku
Akce
Výprodej

Pila pokosová,tc-ms 2112

1897,40 Kč / ks
Skvělý produkt
Zboží
z letáku
Akce
Výprodej
Zboží
z letáku

Pila pokosová s pojezdem TC-SM 2131/1 Dual

3190,00 Kč / ks
Skvělý produkt
Zboží
z letáku
Akce
Výprodej

Pila pokosová s pojezdem TC-SM 216

4690,00 Kč / ks
Skvělý produkt
Zboží
z letáku
Akce
Výprodej
Baumax cena

Pokosová pila Bosch prof. GCM 216

4290,00 Kč / ks
Skvělý produkt
Zboží
z letáku
Akce
Výprodej
Novinka

Pokosová pila Tuson 210 mm 1500W s posuvem

3599,00 Kč / ks
Skvělý produkt
Zboží
z letáku
Akce
Výprodej
Akce

Pokosová pila BES702-QS

2711,50 Kč / ks
3190,00 Kč / ks
PŘEDCHOZÍ CENA:
3190.00 Kč / ks
Skvělý produkt
Zboží
z letáku
Akce
Výprodej
Akce

Pokosová pila posuvná BES701-QS...

3986,50 Kč / ks
4690,00 Kč / ks
PŘEDCHOZÍ CENA:
4690.00 Kč / ks
Skvělý produkt
Zboží
z letáku
Akce
Výprodej
Novinka

Pokosová pila GRK 2534. 1 BSL

6690,00 Kč / ks

Pokosové pily - praktický řezný nástroj

Funkčnost pokosových pil jistě ocení jak profesionální stavebně-rekonstrukční firmy, tak i začínající kutilové. Toto praktické elektrické nářadí vám umožní řezat širokou škálu materiálů. U pokosových pil je možné řezat pod konkrétním úhlem, díky čemuž připravíte rovnoměrně řezané a dokonale sladěné k sobě prvky. Pokosové pily od naší značky nabízí kombinaci vysokého výkonu, precizních řezů a dlouhodobé spolehlivosti, což je činí ideální volbou pro profesionální i domácí kutily zaměřené na efektivní a přesné dřevoobráběcí práce.

Pokosové pily- Baumax.cz

Pokosová pila jako užitečný nástroj pro práci a kutilství

Pokosové pily umožňují různé práce, které mohou provádět jak začínající kutilové, tak profesionálové. Mezi produkty, které náš obchod nabízí, se jistě najde pila, která bude užitečná v každé domácnosti nebo firmě. Pokosová pila řeže různé materiály pod zvoleným úhlem, což umožňuje provádět mimořádně přesné projekty.

Řezání plastů a materiálů na bázi dřeva

Motorové pily a pokosové pily se osvědčí v případě dokončovacích prací. Nástroje od renomovaných výrobců jsou odolné, spolehlivé a bezporuchové produkty, které budou sloužit mnoho let. Pokosová pila používaná k práci je zaměřena na detail a přesnost při vytváření každého projektu. Pokaždé můžete nastavit potřebný úhel řezu, proto se mezi nástroji často používají pravě pokosové pily.

Rychlost otáčení kotouče pokosové pily

Při výběru pokosových pil se vyplatí zjistit, jaká je rychlost otáčení pilového kotouče. Čím vyšší je rychlost otáčení, tím rychleji lze konkretní prvek řezat. Při vysoké rychlosti otáčení se také není třeba obávat roztřepených nebo nerovných okrajů při řezání, linie řezu je rovná, hladká a dobře připravená na další práci.

Průměr kotouče pokosové pily

Větší kotouč v pokosové pile vám umožní řezat i docela široké prvky. Průměr řezného kotouče se může lišit. Kotouče lze také libovolně měnit a lze namontovat různé vhodné typy pro práci zařízení, aby se dosáhlo příslušného účinku. Nabídka řezných kotoučů je přizpůsobena především materiálům, které má pila řezat. Pily na kov budou mít tvrdší a odolnější ostří.

Pily s různým výkonem motoru

Průměr kotoučů a rychlost otáčení jsou ve skutečnosti jedním z nejdůležitějších parametrů nářadí. Důležitý je také výkon, čím je větší výkon, tím vyšší rychlost lze dosáhnout. Výkon přístroje tedy udává možnosti práce elektrického nářadí

Typ napájení zařízení

Elektrické nářadí lze napájet ze sítě pomocí kabelu. Akumulátorové zařízení je však stále oblíbenější. Akumulátorová pila znamená větší svobodu použití a velkou mobilitu. Vysoce výkonné produkty dostupné v našem obchodě běžně napájí elektřina ze sítě, zatímco menší modely mohou napájet akumulátory. Typ napájecího zdroje by měl odpovídat druhu vykonávané práce.

Pokosové pily na stojanu

Pokosovou pilu lze postavit na pracovní desku, stůl nebo dílnu, ale lze k ní dokoupit i příslušné stojany. Stabilní stojan zajistí bezpečnost a usnadní používání. Hliníkové stojany mohou být součástí sady, vyplatí se předem zkontrolovat nabídky, jaké modely najdete v setu se stojanem.

Viz take:

Kompresory

Parní čističe

Příslušenství velké stroje

Stolní pily

Svářečky

Tlakové myčky

Vysavače

Pily a motorové pily - nabídka BauMax 

Motorové pily a pokosové pily nejsou jediné přístroje, které Vám můžeme nabídnout. Podívejte se také na naše další elektrické nářadí - u nás najdete přesně to, co potřebujete.