Zobrazit kategorie 
FILTRY
Filtry
CENA
Hledat
Třídit podle:
seřadit
filtrovat
Skvělý produkt
Zboží
z letáku
Akce
Výprodej

Reflektor Kroma LED s pohybovým čidlem, 50W 4500K

789,00 Kč / ks
Skvělý produkt
Zboží
z letáku
Akce
Výprodej

Svitidlo Tekla LED C 12W NW 04014 K1

899,00 Kč / ks
Skvělý produkt
Zboží
z letáku
Akce
Výprodej

Solární svítidlo Ježek TYL199105-4 LED

189,00 Kč / ks
Skvělý produkt
Zboží
z letáku
Akce
Výprodej

Svítidlo Fido Led 4w L Grey 03689 Ip54

299,00 Kč / ks
Skvělý produkt
Zboží
z letáku
Akce
Výprodej

Svítidlo LED 3201sl Sensor Inox Kd1

1499,00 Kč / ks
Skvělý produkt
Zboží
z letáku
Akce
Výprodej

Svítidlo Solina LED 8W grey 0368 K1

949,00 Kč / ks
Skvělý produkt
Zboží
z letáku
Akce
Výprodej

Svítidlo Maxim E27 grey 0368 K1

939,00 Kč / ks

Led osvětlení schodiště

LED osvětlení je velmi oblíbené. Je to velmi praktické řešení zejména pro osvětlení schodišť a průchodů po setmění. Volba schodišťového osvětlení je velmi dobrým řešením pro interiérové a venkovní použití. Správně vybrané LED schodištové osvětlení může být další ozdobou místnosti.

Osvětlení schodiště v LED technologii

Osvětlení schodiště zvyšuje úroveň bezpečnosti při pohybu po schodech a může být módním doplňkem interiéru. LED svítidla jako světelné zdroje se dodávají v různých velikostech a odlišná je i barva jimi vyzařovaného světla. Instalované na schodech dodá jim moderní a elegantní vzhled. LED schodišťová svítidla poskytují správné množství světla pro svobodný pohyb a zároveň jsou příliš neoslnivá, takže je pohodlné pro použití. 
Schodišťové osvětlení by mělo být nejen funkční, ale také ladit s okolní úpravou. Poskytují osvětlení po setmění, což může ovlivnit vzhled interiéru, a být jeho ozdobou. Je jen na vás, zda si vyberete téměř neviditelná svítidla, rafinovaně skrytá pod stupnice nebo modely, které se vyznačují dekorativními svítidly namontovanými na stěně. V případě, že při stavbě nebo rekonstrukci nebyly připraveny otvory a rámy pro svítidla, můžete vždy použít přisazené LED schodišťové osvětlení. Led osvětlení má dlouhou životnost a nevyžaduje použití dalších napájecích zdrojů. Díky tomuto při použití svítidel budou schody atraktivní a bezpečné. Podívejte se na nabídku produktů našeho obchodu, a jistě najdete to, co hledáte.

Schodišťová LED svítidla s pohybovým čidlem

Osvětlení s pohybovým senzorem je skvělé řešení pro schody. Lze je instalovat nejen v soukromých domech, ale i v komerčních budovách, hotelech a všude tam, kde není potřeba zapínat hlavní osvětlení. Led schodišťová svítidla s pohybovým senzorem umožňují dodatečně šetřit energii, a tím snížit účty za elektřinu. Schodišťové svítidla nesvítí stále, pouze tedy, když je to potřeba. Vyberte si schodišťové LED svítidla ze široké nabídky produktů BauMax.

Moderní osvětlení schodiště

Schodišťová svítidla, kromě zajištění bezpečnosti, lze přizpůsobit stylu domu a zatraktivnit tak jeho vzhled. Můžete si vybrat různé velikosti, tvary a barvy krytu. Oblíbené je bílé, černé, stříbrné, měděné a zlaté kování. Lze je vizuálně sladit s barvami vypínačů, ozdobných lišt a klik.