Zobrazit kategorie 
FILTRY
Filtry
CENA
Předpokládaná lhůta dodání:
Šířka (cm)
Výška (cm)
Materiál
Více
Barva
Více
Napájení
Druh ochrany
Více
Patice
Více
Počet zdrojů světla
Více
Max výkon [W]
Typ zdroje
Více
S žárovkou v balení
Barva světla
Více
Možnost natáčení
Nastavitelné
Energetická třída
Více
Hledat

Stropni lustry

Třídit podle:
seřadit
filtrovat
1    3  4  5    55
649,00 Kč / ks
211,65 Kč / szt 249,00 Kč / szt
Výprodej
1    3  4  5    55

Stropní osvětlení

 

Potřeba osvítit své domovy po setmění existuje od doby, kdy lidé začali vytvářet malé komunity. Nejprve se rozdělával oheň, který osvětloval jeskyni nebo jiné původní obydlí. V pozdější době se používaly pochodně, hořící polena, svíčky, petrolejové lampy a žárovky. Osvětlení se vyvíjelo a měnilo tak, aby mohlo sloužit lidem co nejefektivněji. Moderní osvětlení je především přeměna světelné energie na elektrickou. Stropní osvětlení se žárovkami jsou v současné době základní formou osvětlení místnosti. Stropní svítidla zaujímají mezi svítidly zvláštní místo. Podívejte se proč.

 

Stropní osvětlení- Baumax.cz

 

Stropní svítidlo – praktické osvětlení

Stropní svítidlo je vnitřní osvětlení, které je zavěšeno na stropě jakékoliv místnosti v domě nebo bytě. Ve většině případů taková lampa visí uprostřed místnosti. Toto řešení je velmi praktické, protože umožňuje rovnoměrné osvětlení interiéru. Horní osvětlení je základním typem osvětlení místnosti v mnoha domácnostech.

Stropní svítidla jsou praktické prvky, a to nikdo nezapře. Rozmanitost modelů, tvarů, vzorů a barev však znamená, že lampa může být také ozdobou místnosti. Interiér s vhodně zvolenou stropní lampou bude atraktivní, originální a samotná lampa zdůrazní styl místnosti. Proto se určitě podívejte na naši opravdu bohatou nabídku stropních svítidel. Vybrat správný kus pravděpodobně nebude snadné, ale jsme tu proto, abychom vám s tím pomohli! Podívejte se, co jsme pro vás připravili, a vyberte si ten nejlepší produkt z naší nabídky!

 

Stropní osvětlení- Baumax.cz

 

Závěsná svítidla do každého interiéru

Stropní svítidla jsou prvky, které lze nainstalovat do jakékoliv místnosti v domě nebo bytě. Díky rozmanitosti tvaru produktů prezentovaných v naší nabídce jsou stropní svítidla vhodná jak do ložnice a obývacího pokoje, tak do koupelny a předsíně.

Do koupelny nabízíme koupelnová stropní svítidla (stropní svítidla koupelnová). Produkty v této kategorii tvoří ve většině případů ploché modely, které zabírají málo místa v prostoru (takzvané plafony). Jsou ale dostatečně široké, aby snadno osvětlily každý prvek koupelny. Dalšími neméně oblíbenými modely do koupelen jsou zápustná stropní svítidla (podhledová svítidla, halogeny), LED panelová (panely LED) stropní bodová svítidla (stropní reflektory).

V obývacím pokoji nainstalujte stropní svítidla do obývacího pokoje (lustry do obývacího pokoje). Tyto atraktivní, velmi působivé a originální modely budou skvělým doplňkem celkového aranžmá. Vhodně zvolený model zdůrazní moderní charakter obývacího pokoje nebo dodá klasickému interiéru ještě větší útulnost a teplo. Stropní svítidla do obývacího pokoje proto budou nejen mimořádně praktická, ale také nesmírně estetická.

Stropní svítidla do ložnice (lustry do ložnice) je kategorie, která zahrnuje praktická a estetická svítidla. Ty obvykle nejsou tak působivé jako stropní svítidla do obývacího pokoje, ale často jejich vzhled a tvar závisí na osobních preferencích majitele ložnice. Dětský pokoj je jedinečným typem interiéru a ložnice. Námi nabízená dětská stropní svítidla (lustry dětské) proto mají atraktivní tvary, vzory a barvy. Budou dokonalým doplňkem barevného světa dětských fantazií.

Kuchyňská stropní svítidla (lustry do kuchyně) by se měla vyznačovat výjimečnou funkčností. Tyto lampy by měly dobře osvětlit kuchyň, a pracovní prostor, tak aby byla příprava jídel nejen pohodlná, ale i bezpečná. Pokud stropní lampa nestačí, nezapomeňte investovat do dalšího osvětlení (známého jako osvětlení pracovní plochy). K tomuto účelu je nejlepší použít LED svítidla a stropní LED svítidla (svítidla a lustry LED), která lze instalovat také pod závěsné kuchyňské skříňky.

Do předsíně nebo na chodbu dobrým řešením je instalace tzv. chytrých výrobků. K tomu se skvěle hodí stropní svítidla se senzorem pohybu (lustry s pohybovým čidlem). Svítidla lze naprogramovat tak, aby poskytovaly dostačující množství světla, zůstaly zapnuté po určitou dobu, anebo se zapínaly ​​pouze v určitou denní dobu.

 

Stropní osvětlení- Baumax.cz

 

Dokonalé řešení pro jakýkoliv styl interiéru

Závěsná svítidla (lustry závěsné) mají tak rozmanité tvary, že je snadno přizpůsobíte různým stylům interiéru. Moderní a klasické interiéry rozhodně budou těžit z instalace závěsné lampy. Módní design, klasický design a moderní řešení – to vše najdete v naší nabídce.

Moderní stropní svítidla (moderní lustry) se osvědčí v každém módním a inovativním interiéru. Zde určitě nainstalujete designové lampy (lustry moderní), zvláště pokud má mít moderní interiér zároveň trochu umělecký charakter. Industriální stropní svítidla (lustry industriální) budou dobře fungovat v minimalistických, industriálních a loftových interiérech.

Pro klasické interiéry také máme bohaté vybavení. Klasická stropní svítidla (lustry klasické, antické) jsou modely, které zdůrazní tradiční charakter interiéru. Křišťálová stropní svítidla (lustry křišťálové) a rustikální stropní svítidla (lustry rustikální) jsou jejich jedinečným příkladem. Do klasických interiérů tyto lampy vnesou nádech glamour stylu a samotné interiéry budou vypadat honosněji. Tato nabídka bude vhodná hlavně pro obývací pokoje. Do zbytku interiéru v klasickém stylu nainstalujte stropní svítidla s květinovými motivy (lustry květinový styl). Stejně originální tvar budou mít vitrážová stropní svítidla z barevného skla (lustry vitážové).

Pokud chcete zvýraznit styl místnosti, věnujte pozornost designu lampy. Vhodný typ osvětlení, jeho barva, design a tvar dokážou zázraky. Neméně důležitý je také materiál. Stropní svítidla tvoří širokou skupinu produktů, které mohou výrazně změnit styl vašich interiérů.

 

Stropní osvětlení- Baumax.cz

 

Různé vzory a barvy stropních svítidel

Svítidla se vyrábějí z různých materiálů, což usnadňuje jejich použití v různých aranžmá. Stropní svítidla chrom, nikl, nerez (lustry chrom, nikl, nerez) jsou příklady modelů, ve kterých jsou exponované kovové prvky. Zlatá a mosazná stropní svítidla (lustry zlaté, klasické) jsou na tom podobně. Klasickým příkladem použiti přírodních materiálů jsou rozhodně dřevěná stropní svítidla (lustry dřevěné).

Skleněná stropní svítidla (lustry skleněné) zase vnášejí do interiéru jedinečný lesk, díky čemu jsou velmi poutavými prvky. Tyto modely se osvědčí v obývacích pokojích a galeriích, jedním slovem všude tam, kde je nevšední design interiéru důležitý.

Zajímavou nabídkou jsou látková stropní svítidla (lustry látkové). Neobvyklé a originální způsobí, že místnost bude působit velmi útulně. Taková stropní svítidla jsou navrženy v souladu s nejnovějšími módními trendy a jejich design je jedinečný.

 

Stropní osvětlení- Baumax.cz

 

LED svítidla, tzn. energetická účinnost a ekologie

Od interiérového osvětlení očekáváme krásný vzhled a úspornost. Nikdo nechce za účty za elektriku utratit majlant. Energeticky úsporná a ekologická LED svítidla jsou dokonalým řešením jak pro naši peněženku, tak pro životní prostředí. LED žárovky použité v nich jako světelný zdroj mají dlouhou životnost, takže i přestože jsou o něco dražší než obyčejné žárovky, vydrží mnohem déle. Stropní svítidla s LED žárovkami (LED osvětlení) budou také mimořádně atraktivní volbou pro moderní interiéry. Zajímavou možností je skutečnost, že LED žárovky (světelné zdroje) mohou vyzařovat světlo jakékoliv barvy. A jak je známo, barva může výrazně změnit atmosféru celé místnosti. Stojí za to vyzkoušet různé možnosti, aby vytvořit něco jedinečného.

 

Stropní osvětlení- Baumax.cz

 

Stropní svítidla nabízená v našem obchodě jsou jedinečné produkty a určitě nebudete mít problémy s nákupem vhodného pro vás produktu. Stropní svítidla jsou velmi oblíbenou nákupní položkou, a proto je naše nabídka tak bohatá – náš obchod je schopen nabídnout každému zákazníkovi něco jedinečného.

 

Stropní osvětlení- Baumax.cz