Zobrazit kategorie 
FILTRY
Filtry
CENA
Předpokládaná lhůta dodání:
Délka (cm)
Výkon (W)
Světelný tok (lm)
Druh ochrany
Barva světla
Hledat
Třídit podle:
seřadit
filtrovat
Skvělý produkt
Zboží
z letáku
Akce
Výprodej

Wi-Fi Smart LED pásek Polux, délka 2m + RGB 8W

965,00 Kč / ks
Skvělý produkt
Zboží
z letáku
Akce
Výprodej

Wi-Fi Smart LED pásek Polux, délka 2m + RGB 6,5W

875,00 Kč / ks

Smart LED pásky 

Smart LED pásek je produkt, který zajistí nejen atraktivní osvětlení, ale také pomůže vytvořit výjimečně funkční zařízení domácnosti. Naše nabídka představuje krásné a praktické pásky – podívejte se, jak s nimi vytvořit dobře sestavený systém chytré domácnosti.

Co jsou chytré LED pásky?

Chytré osvětlení včetně LED pásků jsou prvky, které lze ovládat pomocí chytrého telefonu nebo aplikace v počítači. Jsou kompatibilní s technologií wi-fi a bluetooth. Osvětlení lze tedy spustit pouhým jedním kliknutím. Díky trvalému připojení k internetu je také možné ovládat osvětlení, i když nikdo z členů domácnosti není doma.

Jsou smart LED pásky funkční?

Výhodou LED pásků je nejen jednoduché použití, ale také to, že pomocí chytrého telefonu nebo aplikace přesně zkontrolujete, kdy a jak se osvětlení používá. Nabídky produktů z kategorie chytré domácnosti vám proto umožňují řídit spotřebu elektřiny, což se výrazně promítá do snížení výše účtů za elektřinu. Moderní LED technologie v kombinaci s wifi a bluetooth systémy vytvoří unikátní zařízení, které vám poskytne pohodlí při používání, estetiku a funkčnost.

Jaké produkty k systému chytré domácnosti najdete v našem internetovém obchodě?

LED pásky nejsou jedinými produkty pro systém chytré domácností, které si můžete pořídit. Vyplatí se také vybrat chytré žárovky nebo zásuvky. Prvky systému chytré domácnosti jsou ideální volbou do kuchyně, ložnice, obývacího pokoje a jakékoliv další místnosti. Podívejte se, co náš obchod nabízí a určitě využijte naši nabídku!