Zobrazit kategorie 
FILTRY
Filtry
CENA
Předpokládaná lhůta dodání:
Výška (cm)
Šířka (cm)
Hloubka (cm)
Barva
Potahová látka
Hledat

Sedací pytle a vaky

Třídit podle:
seřadit
filtrovat
1718,10 Kč / ks 1909,00 Kč / ks
Akce
Nábytek do obývacího pokoje - moderní interiéry ideální pro relaxaci. Inspirace

Nábytek do obývacího pokoje - moderní interiéry ideální pro relaxaci. Inspirace

14.01.2021

Moderní obývací pokoj kombinuje eleganci a funkčnost. Obvykle je rozdělen na zóny a vytváří uspořádaný prostor s odděleným místem pro posezení, TV a jídelním koutem. Vyznačuje se minimalistickým uspořádáním - jednoduché formy, tlumené barvy a několik...

Při zařizování bytu je jedním z kritérií pohodlí nábytku. Chceme, aby umožnil pohodlný odpočinek po vyčerpávajícím dni v práci nebo ve škole.

Jedním z produktů, který nám umožní se pohodlně usadit a zapomenout na vnější svět, jsou sedací pytle. Odpočinek tohoto typu má v poslední době rostoucí zájem našich zákazníků. V tom samozřejmě není nic překvapujícího, protože díky své velikosti, ale i stylu dobře zapadají do pokojů dětí a mladistvých, ale hodí se i do obývacích pokojů.

 

Jaký je fenomén sedacích pytlů?

 

Jejich oblíbenost spočívá v poměrně netradičním vzhledu. Sedací pytle jsou plněny měkkými granulemi, díky kterým si ho můžeme upravit dle své libosti. Proto se perfektně hodí k našemu tělu.

 

Toto přizpůsobení se tělu je nejdůležitější vlastností těchto pytlů. když se posadíme na pytel, máme dojem, že nás kus "obaluje" ze všech stran, což pozitivně ovlivňuje náš pocit bezpečí a pohodlí. To je možné díky charakteristickému plnění pytlů.

 

Sedací pytle zapadají do každého interiéru!

 

Když se objevily v prvních obchodech, sloužily primárně v dětských a mládežnických místnostech. Dnes je jejich využití dost různorodé, abychom je mohli snadno přizpůsobit pohovce, křeslům nebo všem typů komor a polic v našem obývacím pokoji. To je místem, kde se setkáváme, kde se často mění styl nábytku tak, aby byla místnost v vždy funkčnější. Sedací pytle jsou lehké, takže jejich přemístění - bez ohledu na to, zda jsou na podlaze panely nebo koberec - nebude velký problém!