Jak připravit školáka do školy? Vybavení pro školáka na jedničku!

20.08.2021


Vhodné školní potřeby pro školáka mu poskytnou dobrý začátek v nadcházejícím školním roce. Batoh, penál, psací potřeby, ale i učebnice a sešity. Neméně důležité bude samozřejmě vhodné zařízení pokoje pro školáka. Zatímco studenti střední školy si se školními potřeby poradí sami, mladší děti budou potřebovat pomoc při jejich nákupu. Často se stává, že mladá maminka a mladý tatínek se cítí v této otázce stejně ztraceni jako jejich děti, což je důvod, proč přicházíme k rodičům a dětem s pomocí! S naší pomocí, vybavení pro školáka připravíte bez problémů.  

Škola volá- Baumax.cz


V tomto článku:
1. Už brzy je začátek školy! Připravte se spolu s námi
2. Jak připravit vybavení pro školáka? Doporučujeme!
Učebnice a sešity
Psací potřeby a nejen
Penály
Batoh
Oblečení
Obuv
Co ještě dát do batohu?
3. Pokoj pro školáka je také důležitý! Podívejte se, jaký nábytek koupit do dětského pokoje
Psací stol pro děti a teenagery
Židle ideální pro školáky
Police a regály pro knihy a hračky
Počítačové vybavení
4. Připravení do školy?! Začátek školního roku se blíží!
Škola volá- Baumax.cz

 

Už brzy bude začátek školního roku! Připravte se na něj spolu s námi


O vybavení pro školáka byste se měli postarat adekvátně dříve. Prvňáček, který v září půjde poprvé do školy, musí mít řádnou školní výbavu, ke které patří učebnice, sešity a psací potřeby. Proto přemýšlejte včas o jejich koupi! Potřebné vybavení, které bude čekat připravené v dětském pokoji určitě zvýší jeho nadšení z návratu do školy. Rodičům zakoupení včas všech potřebných věcí ušetří stres z nákupu na poslední chvíli.

Nábytek do dětského pokoje- Baumax.cz

Jak správně připravit vybavení pro školáka? Poradíme!


Jaké prvky a produkty by proto měl mít každý školák ve své výbavě? Existuje spousta školních potřeb, a proto nesmíte na žádné zapomenout – vaše dítě je všechny bude potřebovat k učení. Podívejte se spolu s námi, co určitě se bude hodit. Vybavení pro školáka máte na dosah ruky!
 

Učebnice a školní sešity


Každodenní výuka bude vyžadovat od vašeho dítěte časté používání školních učebnic. Sežeňte seznam potřebných učebnic od školních učitelů. Tyto položky jsou často publikovány mnohem dříve na webových stránkách školy. Kontrolujte tyto informace pravidelně. Díky tomu budete moci sadu učebnic koupit předem. Dřívější nákup vám ušetří nervové okamžiky, nebudete mít navíc starost, pokud by byly učebnice vyprodány těsně před začátkem školního roku. Objednané učebnice, rozhodně vám stihnou přijít do prvního září.
Stejně důležité, jako učebnice, jsou školní sešity. Vlastní poznámky učí péči, pravidelnosti a jsou vedle učebnic hlavním zdrojem informací pro studenty. Proto dbejte na to, aby učeň měl dostatek sešitů.  Nejpohodlnější je mít samostatný sešit pro každý předmět. Na trhu jsou k dispozici sešity s různými motivy, které pomohou studentům je následně organizovat na polici a v batohu.

Školá volá- Baumax.cz

Psací a ostatní potřeby
 

Ty tvoří nesmírně důležitou část školní výbavy.  Vhodné školní potřeby budou základní nástroje pro učení a zábavu. K této kategorii patří kancelářské potřeby, jako jsou: propisky, tužky, fixy, barvy, pastelky, pravítka, gumy, ořezávátka a nůžky. Najdete je vše v našem obchodě. Podívejte se na vhodnou kategorii a sestavte perfektní sadu.

Penály

Pro uložení školních potřeb jsou nejlepší penály. To umožní školákům uspořádat vše potřebné, a v případě potřeby snadno najit potřebný prvek mezi ostatními psacími nebo kreslícími potřeby.

Školá vola- Baumax.cz

Školní batoh

Stejně jako penál pomůže uspořádat psací potřeby, tak batoh organizuje učebnice a sešity, stejně jako samotné tužky a svačinkové boxy. V batohu dítě přenáší školní potřeby z domova do třídy. Ujistěte se tedy, že máte pro dítě vybraný pevný a odolný batoh. Mezi řadou produktů dostupných na trhu určitě najdete takový, který se bude vašemu dítěti líbit. Rozhodněte se pro správnou velikost – pamatujte na to, že malé dítě nebude schopné unést příliš moc věcí, takže batoh by neměl být příliš velký. Stojí za to vybrat školní batoh s několika vnitřními kapsami, které dítěti umožní lépe organizovat učebnice a školní potřeby.
Při nákupu školního batohu dbejte na správné držení těla dítěte. Batohy přes rameno nebo tašky s jedním popruhem byste rozhodně neměli pořizovat. Nejlepší možností je zakoupit batohy se dvěma ramenními popruhy. Poskytnou dětem přiměřené rozložení hmotnosti jeho obsahu. Je to správná volba, pokud jde o zdraví vašeho dítěte.

 

Oblečení

Školní potřeby nejsou jen sešity nebo pastelky. Vhodné vybavení také zahrnuje oblečení a obuv pro dítě. Nezapomeňte hlavně na tričko a šortky na tělocvik. Sportovní oblečení a jeho převlečení na a po cvičení umožní vašim dětem dodržovat hygienu. V tomto případě bude nejlepší oblečení z přírodních, vzdušných materiálů. Nezapomeňte je pravidelně prát, aby dítě mělo pokaždé připravenou čistou soupravu oblečení na sportovní aktivity.

Školá volá- Baumax.cz

Obuv

Nezapomeňte také na správnou obuv pro vaše dítě! Školní potřeby zahrnují rovněž boty s měkkou podrážkou, která nezanechává stopy na podlaze. Taková obuv je vyžadována ve většině škol, protože umožňuje udržovat chodby a třídy čisté.
 

Co ještě dát do batohu?

Pokud jde o školní potřeby, navrhovaný seznam produktů může být opravdu rozsáhlý. Samozřejmě hodně závisí na věku dítěte a osnovách učení. Mladší dítě bude navíc potřebovat kreslící bloky, barevný papír pro výtvarnou výchovu, plastelínu a akvarelové nebo plakátové barvy. Součástí školní výbavy staršího dítěte a teenagera budou kalkulačky, pravítka, kružítka a taška na boty.
 

Pokoj pro školáka je stejně důležitý! Podívejte se, jaký nábytek koupit do dětského pokoje

Školní potřeby máte připravené? Skvělé! Vaše dítě je připraveno jít do školy. Je ale stejně dobře připraven na domácí úkoly a učení doma? Mezi prvky, které by měly být zakoupeny před začátkem školního roku, patří také dětský nábytek. Vhodné vybavení dětského pokoje je nesmírně důležité! Podívejte se, co budou školáci potřebovat, a zjistěte, jak vám náš sortiment nábytku může pomoci zařídit pokoj pro učně.
Je nový nábytek velký výdaj? Můžete ušetřit nákupem produktů, které potřebujete v atraktivních cenových sestavách. Nábytkové sestavy jsou levnější a naše nabídka těchto produktů, rozhodně vás láká nízkými cenami a vysokou kvalitou výrobků.  Rozhodně je z čeho vybírat! Podívejte se sami!


Nábytek do dětského pokoje- Baumax.cz

Psací stol pro děti a teenagery

Nejdůležitějším kusem nábytku pro každého školáka je psací stůl. Vhodné dětské psací stoly vytvoří místo, kde se bude vaše dítě moci učit, hrát si a rozvíjet své koníčky. Při výběru ujistěte se, že deska stolu má správnou velikost. Příliš malá bude nepohodlná a příliš velká zbytečně zaplní prostor dostupný v místnosti. Na psacím stole by mělo být místo na stolní lampu, místo pro učebnice a sešit a případně notebook nebo monitor počítače. Vyberte správné osvětlení stolu u nás – naše nabídka v kategorii stolní lampy určitě potěší vás a vaše dítě.
Pokud je vaše dítě o něco starší, vyplatí se pořídit pohodlné herní stoly pro hráče. Velká deska psacího stolu bude vhodná nejen pro počítačové zařízení, ale také pro sešity. Ke psacímu stolu přidejte kontejnery pod stůl. Tyto chytré kusy nábytku umožní dětem uspořádat si své věci a hračky.

 

Nábytek do dětského pokoje- Baumax.cz

Židle ideální pro školáky

Vhodný psací stůl je pouze polovina úspěchu. Druhou částí jsou židle. K psacím stolům je potřeba umístit dětské židle, které vašim dětem umožní pohodlné sezení a pohodlné učení. Velikost židle volte podle věku dítěte. Menší děti budou potřebovat menší židle než větší děti a teenagery. Pro starší děti budou ideální kancelářská křesla nebo kancelářské židle, stejně jako extrémně pohodlné herní židle.

Nábytek do dětského pokoje- Baumax.cz

Police a regály pro knihy a hračky

Pokud má vaše dítě problémy s organizací svých věcí, určitě mu pořiďte kancelářské regály a police. Tento chytrý nábytek umožní vašemu dítěti uspořádat sešity, knihy, školní potřeby a hračky. Umožní jim také vyexponovat to, co je pro dítě obzvláště důležité – ceny ze soutěží pořádaných ve škole, suvenýry z dovolené nebo dárky od přátel a rodičů.
Pokud vaše dítě potřebuje pro uložení věcí více soukromí, určitě vyberte dětské šatní skříně a dětské komody. Tento nábytek bude dokonalým vybavením každé místnosti.


Dětské židle- Baumax.cz

Počítačové vybavení

V dnešní době je vzdělávání mladého člověka také založeno na počítačové gramotnosti. Na internetu se hledá spousta informací, počítač pomáhá s domácími úkoly a studiem. Budete tedy potřebovat: k tomu vhodné počítačové vybavení a příslušenství pro něj. Nabídka dostupná na trhu je velmi široká, záleží na rodičích a jejich finančních možnostech, jaké vybavení pro dítě vyberou.
 

Připraveni do školy?! Začátek školního roku se blíží!

Vhodné školní potřeby zaručí dítěti pohodlí při učení a urychlí chvíle strávené ve škole. Sešity, psací potřeby, penál, školní batoh a další věci jsou základ. Příslušné školní potřeby najdete v našem obchodě. Pomůžeme vám bez problémů vybavit dětský pokoj nábytkem. Školní rok bude opravdu fantastický! Proto neváhejte a pomozte svému dítěti v učení a vzdělávání. Nakupte produkty nabízené v našem obchodě a vyberte si z bohaté nabídky, velmi kvalitního nábytku a příslušenství. Nízké ceny a úspora času je zaručená!

Nábytek do dětského pokoje- Baumax.czNECHTE SE INSPIROVAT!

Nábytek do dětského pokoje Joker I Nábytek do dětského pokoje Arca Bílý/Dub Wotan I Nábytek do dětského pokoje Gumi Bílá / Antracit IV Nábytek do dětského pokoje Sven


 

Zpět