Zobrazit kategorie 
FILTRY
Filtry
CENA
Předpokládaná lhůta dodání:
Hledat

Radiátory deskové

Třídit podle:
seřadit
filtrovat

Radiátor je nepostradatelnou součástí domova, který všem členům poskytuje teplo bez ohledu na roční období a povětrnostní podmínky převládající venku.

Moderní technické řešení vám umožňuje přiřadit ten správný radiátor k místnosti, což eliminuje nežádoucí prvky interiéru. V našich prodejnách jsou k dispozici i příslušenství pro radiátory včetně termostatických ventilů, termostatických souprav a radiátorových ventilů.

Radiátory - BauMax

Hliníkové, elektrické, olejové a ocelové radiátory

 

První kategorií jsou hliníkové radiátory, které rozpoznáte díky žebrované konstrukci. Tyto radiátory jsou odolné vůči korozi a rychle se zahřejí.

Další skupinou jsou elektrické – v nabídce obchodní sítě BauMax máme elektrické, ventilátorové, křemenové a keramické radiátory a elektrické konvektory. V současné době jsou populární ocelové radiátory, které lze snadno umístit do většiny pokojů. Na vytápění místností nejlépe fungují olejové radiátory, které potřebují napájení a zásuvku.

 

Koupelnové a dekorativní radiátory

 

Je nezbytné udržovat v koupelně vyšší teplotu, aby se zabránilo nežádoucím a neestetickým výkvětům na stěně, ale i stropě. A co je nejdůležitější, poskytne vám to tepelnou pohodu po opuštění vany, či sprchy. Koupelnové radiátory fungují i jako místo pro zavěšení ručníků, nebo na sušení oděvů.

I elektrické topení je vhodné použít. Má řadu výhod vzhledem k dennímu použití. Samostatnou skupinou jsou dekorativní radiátory, které se charakterizují praktickými, ale i estetickými vlastnostmi.