Zobrazit kategorie 
FILTRY
Filtry
CENA
Předpokládaná lhůta dodání:
Druh sortimentu
Hledat

Prodlužovací kabely na liště

Třídit podle:
seřadit
filtrovat
1  2    
619,00 Kč / ks 679,00 Kč / ks
Akce
1  2    

Prodlužovací kabel je velmi hodnotným zařízením, bez kterého by hodně práce doma nebylo možné. Vrtání otvoru do zdi, zahradnictví, nebo dokonce jednoduché vysávání jsou činnosti, které se snadněji dosáhnou, pokud máme po ruce prodlužovací kabel se správnou délkou.

Je však třeba se zamyslet nad tím, na kterou práci bude potřebný prodlužovací kabel použit. Nejdůležitější otázky se týkají podmínek použití, délky kabelu, nebo počtu zásuvek. Důležité mohou být i podrobnosti, jako je přepěťová ochrana, přepínače a typy zásuvek. To vše je důležité před konkrétním nákupem.

Prodlužovací kabely na liště - BauMax

Jaký účel mohou mít prodlužovací kabely?

 

Toto je jedno z nejdůležitějších kritérií. Potřebujeme vědět, zda se prodlužovací kabel bude používat sporadicky, doma, nebo ve výstavbě.

 

  • Prodlužovací kabely pro domácí použití
    Výběr takového prodloužení by neměl být problém. Toto jsou poměrně standardní položky. Pokud však potřebujeme neobvyklou délku, extrémně tenký proužek, nebo speciální zásuvky. Závisí to od vašich potřeb, kolik prodlužovacích kabelů budete případně mít. Můžete mít jeden, ale také 12. Zvažujte také, zda chcete kabel s vypínačem, nebo bez.

  • Prodlužovací kabel pro zahradu a výstavbu
    Na těchto místech je nejdůležitější otázkou kromě správně zvolené délky i bezpečné používání. Přístup k elektřině musí být bezpečný. Většinou se prodlužovací kabely pro stavební a zahradní práce navíjejí na buben, což zvyšuje pohodlí při používání (prodlužovací kabely jsou až 50 m dlouhé). Obvykle jsou vyrobeny z vysoce kvalitních materiálů (neopren, polyuretan nebo guma).

 

Na zahradě, staveništi, ale i během renovačních prací bude prodlužovací kabel nezbytnou součástí. Stejně jako jiná zařízení. V internetovém obchodě BauMax nabízíme celou řadu nástrojů, které se často ukazují jako nenahraditelné, například elektrické nářadí, brusky, pneumatické nástroje, vrtačky a mnohem víc.