Zobrazit kategorie 
FILTRY
Filtry
CENA
Předpokládaná lhůta dodání:
Druh sortimentu
Více
Barva
Více
Objem (l)
Značka
Oblast využití
Délka (mm)
Více
Tloušťka (mm)
Šířka (mm)
Více
Série
Více
Použití
Více
Vhodné pro
Více
Délka (m)
Šířka (m)
Délka štětin
Více
Průměr (mm)
Průměr ručky
Délka (cm)
Hledat

Příslušenství pro malování

Třídit podle:
seřadit
filtrovat
1    3  4  5    15
1    3  4  5    15
Jak natřít šatní skříň na bílo

Jak natřít šatní skříň na bílo

28.07.2021

Renovace starého nábytku je velmi módní trend v aranžmá. Stále častěji ji využívají známí interiéroví designéři, mění výzdobu domů pomocí zrenovovaných starých elegantních skříní, komod, stolů a židlí, kterým dávají nový vzhled. Když vidíme efekty práce..

Malířské práce jsou jednou z nejdůležitějších činností při renovaci. Dobře zvolená barva může určit charakter interiéru. Také se rozhodujeme ke změně barvy stěn, když nám začne připadat nudná a potřebuje zkrátka osvěžit.  

Správná barva na malování interiéru Malířské nářadí a doplňky - Baumax

Během výběru barvy do interiéru se musíme v první řadě řídit takovými aspekty, jakými jsou: trvanlivost, odolnost vůči poškození a bezpečnost pro lidi a životní prostředí. Před použitím dbejte na to, abyste měli předem připravenou zeď, což znamená, že musí být natřena a očištěna od nečistot. V místnostech, které jsou zvláště vystaveny znečištění, doporučujeme použít omyvatelnou barvu, aby se natřený povrch mohl umýt vlhkým hadříkem. Při nákupu malby do dětského pokoje bychom se měli seznámit se složením, aby to bylo pro děti bezpečné a bez alergenních látek. Barvy do obývacího pokoje a ložnice by měly být vodotěsné, např. emulzní barvy, které jsou účinné a neprůhledné. Akrylové a latexové barvy fungují díky své odolnosti vůči vodě. Před zahájením práce nezapomeňte pokrýt podlahu a chránit tak místnost před barvou na nechtěných místech. Odolné a pevné fólie jsou nezbytným prvkem při renovaci.

Štětce na malování stěn

V našich obchodech najdete široký výběr štětců, díky kterým bude malba jednoduchá a rychlá. Rozhodně je dobré mít doplněnou základní sadu: kromě velkého plochého štětce budete potřebovat i malý štětec na špatně dostupná místa (například s vypínačem světla), kulatý na kouty a kužel na zpřesnění detailů. Štětce se také liší podle typu štětin:

 

  •  Přírodní - nejčastěji jsou vyrobeny z koňské hřívy nebo prasečích štětin. Ty jsou specifické svou odolností vůči ohybům. Lze je použít na všechny typy barev.
  • Syntetické - vyrobené z polyesteru nebo nylonu. Jejich výhodou je snadné nanášení barvy na rovné povrchy.