Zobrazit kategorie 
FILTRY
Filtry
CENA
Hledat
Třídit podle:
seřadit
filtrovat
Skvělý produkt
Zboží
z letáku
Akce
Výprodej

Stropní svitidlo Lopez Led S 03594 18w 4000k Bila

599,00 Kč / ks
Skvělý produkt
Zboží
z letáku
Akce
Výprodej

Reflektor Kroma LED s pohybovým čidlem, 100W 4500K

1069,00 Kč / ks
Skvělý produkt
Zboží
z letáku
Akce
Výprodej

Reflektor Kroma LED s pohybovým čidlem, 20W 4500K

419,00 Kč / ks
Skvělý produkt
Zboží
z letáku
Akce
Výprodej

Reflektor Kroma LED s pohybovým čidlem, 30W 4500K

599,00 Kč / ks

LED svítidla s pohybovým senzorem

Svítidla použitá k osvětlení zahrady a okolí domu by měla vykazovat skvělou funkčnost a odolnost. Neméně důležité je, aby venkovní svítidlo bylo estetické a zdobilo zahradu. Mezi venkovními svítidly jsou mimořádně zajímavými modely LED svítidla s pohybovým senzorem. Takové LED svítidlo je opravdu praktické a skvěle se bude hodit především ke vchodovým dveřím do domu nebo garáže. Podívejte se, proč bychom si je měli pořidit. 

Co je to LED svítidlo?

LED svítidlo je produkt, který si mezi našimi zákazníky rychle získal oblibu. LED technologie zaujme především svou funkčností a svítidla navržená s jejím využitím umožňují estetické a praktické osvětlení prostoru kolem domu.

Jeho popoularita je dána především vysokou energetickou účinností a proekologickými vlastnostmi. LED svítidla a žárovky jsou velmi odolné, takže jejich nákup bude dlouhodobou investicí. Jejich využití také nezpůsobuje velkou spotřebu elektřiny, díky čemu vaše účty za elektřinu budou mnohem nižší. 

Proč se vyplatí vybavit venkovní osvětlení pohybovým senzorem?

Dostatečné venkovní osvětlení na zahradě, na příjezdové cestě nebo kolem garážových přístřešků zajišťuje bezpečnost a dělá prostor mnohem estetičtějším. LED technologie je extrémně úsporná a ekologická, ale pokud chcete na osvětlení ušetřit ještě více, vyplatí se investovat do LED svítidel s pohybovými senzory. Takové výrobky se budou skvěle hodit především ke vchodovým dveřím do domu, u garážových vrat nebo u zahradního i domku na nářadí, tedy všude tam, kde světlo zajišťuje bezpečnost, ale nemusí osvětlovat prostor či objekt celou noc.

Jak funkční jsou LED lampy s pohybovým čidlem?

Lampa vyrobená technologií LED s pohybovým čidlem se rozsvítí, když v její blízkosti někdo projde. Díky tomu svítidlo osvětlí vchod do domu nebo příjezdovou cestu přesně ve chvíli, kdy je potřeba. Bezpečný pohyb po setmění bude moci členům domácnosti a hostům zajistit svítidlo s čidlem pohybu. Takové modely také hodně šetří elektrickou energii, protože lampa nesvítí pořád, ale jen když je to opravdu potřeba.

Je to také skvělé řešení na schodiště v panelových domnech a před vchody do nich, Svítidla s pohybovým čidlem jsou ideální pro veřejné prostory, která se za setmění nepoužívají stále. 

Jaký je rozdíl mezi pohybovým čidlem a soumrakovým čidlem?

Pokud svítidlo s vestavěným pohybovým čidlem nestačí, je lepší se rozhodnout pro jiná řešení. Je však i v tomhle případě dobře šetřit a pořídit si svítidlo se soumrakovým čidlem, které se rozsvítí, když se venku dostatečně setmí.

Kde je vhodné použít LED halogen?

Venkovné osvětlení může být ve formě nástěnného svítidla nebo stropního svítidla, mezi našimi zákazníky jsou také velmí populární LED halagenové reflektory. LED halogenový reflektor je mimořádně oblíben zejména v případě osvětlení velkých budov a estetického zvýraznění památek.

Svítidla s pohybovým a soumrakovým čidlem jsou opravdu funkční a praktické produkty. Jsou vhodné pro osvětlení objektů, příjezdových cest, veřejných budov a pracovišť. Používají se prakticky všude, funkční lampa se skvěle hodí pro instalaci kamkoli.

Svítidla nabízená v našem obchodě jsou kvalitní, odolná a funkční produkty. Budou fungovat na jakémkoliv místě, snadno se instalují a díky použití vysoce kvalitních materiálů budou sloužit mnoho let.