Zobrazit kategorie 
FILTRY
Filtry
CENA
Předpokládaná lhůta dodání:
Barva
Maximální zatížení (kg)
Výška (cm)
Šířka (cm)
Hloubka (cm)
Materiál sedadla
Materiál rámu
Područky
Nastavení opěradla
Stohování židle
Hledat
Třídit podle:
seřadit
filtrovat
Skvělý produkt
Zboží
z letáku
Akce
Výprodej

Zahradní kovová židle

1199,00 Kč / ks
Skvělý produkt
Zboží
z letáku
Akce
Výprodej

Zahradní židle kovová černá

849,00 Kč / ks

Kovové zahradní židle - elegance a odolnost

Soukromí vlastní zahrady je dokonalým místem k odpočinku a relaxaci. Vhodný zahradní nábytek vám poskytne komfortní podmínky pro relaxaci. Mezi nábytkem jsou mimořádně oblíbené kovové zahradní židle. Podívejte se, proč jsou tak často volené a proč pro vás bude kovová zahradní židle jako stvořená.

Kovové zahradní židle- Baumax.cz

Odolný zahradní nábytek - kovové zahradní židle

Kovové zahradní židle můžete umístit na domácí zahradu. Pro jejich pevnost a odolnost je ocení i ti nejnáročnější zákazníci. Kovové zahradní židle snadno odolávají nepříznivému počasí, dešti, sněhu a silnému slunečnímu záření. V případě kovových zahradních židlí se nemusíte obávat mechanického poškození –kvalitní kov bude odolný rovněž vůči němu.

Údržba kovového nábytku

Kovová zahradní židle je velmi odolný kus vybavení, ale aby odolávalo měnícím se povětrnostním podmínkám, musí být kovový povrch řádně ošetřen. Kovové zahradní židle při správné péči vydrží mnoho sezón, potěší zrak a funkčně poslouží k odpočinku na zahradě.

Kovovou zahradní židli je dobré natřít barvou nebo lakem. Kovový zahradní nábytek může být také rovnou ve výrobě ošetřen práškovou barvou, což výrazně zvyší jeho životnost a odolnost. Před začátkem sezóny se vyplatí zkontrolovat stav kovových zahradních židlí. Pokud jsou v dobrém stavu, klidně je použijte. Jakékoliv ztráty barvy by měly být rychle opraveny, aby se zabránilo korozi.

Vyplatí se také chránit tyto produkty proti korozi ve spojích. Před koncem sezóny a před začátkem nové zkontrolujte všechny šrouby a spojovací body, tyto prvky židlí se vyplatí postříkat antikorozními prostředky. Nejen si tím zajistíte dobrý odpočinek, ale rovněž prodloužíte životnost nábytku. Péče o spojovací prvky je zvláště důležitá u skládacích židlí.

Elegance a styl kovového zahradního nábytku

Venkovní aktivity a odpočinek na čerstvém vzduchu by měly být příjemné. Pěknou atmosféru zajišťuje vzhled zahrady, krása květin a hezké počasí. Zapomínat se nevyplatí ani na krásný zahradní nábytek. Kovové zahradní židle jsou mimořádně estetické produkty. Kovová zahradní židle se bude krásně prezentovat v prostoru vaší zahrady. Sedátka si můžete pořídit v jakékoli barvě nebo si zahradní nábytek sami natřít tak, aby byl nejen funkční, ale i módní. Stabilní kovové zahradní židle mohou být opravdu atraktivní a skvěle doplní vaši zahradní úpravu.

Kovové zahradní židle pro zahradní aranžmá

Stabilní a odolný kovový nábytek, zahradní židle a stoly se budou skvěle hodit do klasických a moderních zahradních úprav. Pod širým nebem se vám na takovém nábytku bude skvěle odpočívat, můžete jej použít i pro vybavení terasy či balkónu.

Pro zvýšení pohodlí a komfortu používání kovového nábytku lze dodatečně židle vybavit zahradními polštáři. Lehké a měkké polštáře výrazně zlepší komfort odpočinku, dokážou také zdůraznit styl použitý v zahradním interiéru.

Kovové zahradní židle na terasu a balkón

Jaká zahradní křesla vybrat na balkón nebo terasu? Kovový nábytek je pohodlné a odolné řešení. Kovová židle se bude skvěle hodit na balkón či terasu, zvláštní pozornost si v tomto případě zaslouží zejména skládací modely. Jsou pohodlné na používání, snadno se přenášejí a jsou lehké. Produkt této řady je nezbytnou výbavou, v nabídce našeho obchodu jistě najdete model, který se vám bude líbit.

Dřevěné a kovové židle na zahradu

Kovové zahradní židle mohou někomu připadat příliš strohé a nepohledné. Z tohoto důvodu jsme do naší nabídky zařadili rovněž dřevěné zahradní židle s pevnými kovovými opěradly a nohami. U takových modelů jsou rám, nohy a područky často vyrobeny z kovových prvků, zatímco sedáky jsou vyrobeny z desek. Kov a dřevo dělá nábytek pevným a odolným. S takovým materiálem nemusíte mít obavy, zda bude židle pohodlná.

Zahradní židle z jiných materiálů

Dobře vybavená zahrada je ideálním místem k odpočinku. K zařízení zahrady můžete použít dřevěný nebo kovový nábytek, ale stejně atraktivně bude vypadat i ratanový nábytek. Ratanový nábytek nebo nábytek z ratanu je krásný a mimořádně odolným prvkem vybavení pro dům, zahradu, balkón a terasu. Materiál je pevný a odolný vůči poškození. Zahradní ratanové židle jsou k dispozici v několika barevných variacích, které vypadají skvěle v moderních aranžmá. Technoratan se snadno udržuje v čistotě, nepotřebuje dodatečnou ochranu proti vlhkosti, slunečnímu záření nebo nepřízni počasí.

Plastové zahradní židle budou levnější, i když o něco méně solidní. Abyste si zahradu dobře vybavili, vsaďte na kvalitní plast – taková křesla vydrží i velmi nepříznivé povětrnostní podmínky, takže ve výsledku déle vydrží. Plast je dostupný v mnoha barevných variantách, židle může mít i jedinečné tvary, vyberte si proto model, který se bude nejlépe hodit do uspořádání vaší zahrady.

K relaxaci se hodí především zahradní židle s látkovým sedákem. Hliníkové nebo kovové rámy jsou potaženy materiálem, který umožňuje pohodlné používání židle. Taková židle je ideální pro děti, dospělé a seniory, jelikož je lehká a proto snadná pro přenášení. Na opěradlo lze umístit další polštáře. Materiál potahu je odolný proti vlhkosti a slunečnímu záření.