CENTRÁLA

Myslíte si, že práce v Baumaxu je jen o prodeji? Nic podobného! Hledáme zaměstnance na různé pozice. Struktura naší společnosti je různorodá, a proto nabízíme zajímavé pracovní nabídky v mnoha oblastech.
Ověřte si, jaké profese nejčastěji hledáme, a najděte si práci, která vám vyhovuje!

 

Ověřte si, jaké profese nejčastěji hledáme, a najděte si práci, která vám vyhovuje!

 

ODDĚLENÍ NÁKUPU – zabývá se koordinací nákupních procesů pro celý řetězec Baumax. Toto oddělení zodpovídá za výběr sortimentu, výběr dodavatelů, vyjednávání cenových podmínek s dodavateli a budování dlouhodobých vztahů s dodavateli. Podívejte se, jaké pozice máme v oddělení nákupu:

 

                     Nákupčí/logista

                     Nákupčí/logista (asistent)

 

INVESTIČNÍ ODDĚLENÍ – zodpovídá za komplexní administrativní úkony spojené s výstavbou, rozšiřováním a modernizací komerčních objektů v síti Baumaxu. Podívejte se, jaké pozice máme v investičním oddělení:

 

                     Investiční technik

 

TECHNICKO REVIZNÍ ODDĚLENÍ – zodpovídá za komplexní administrativní úkony spojené s údržbou komerčních objektů, zabezpečuje provoz služebních automobilů a mobilů v síti Baumaxu. Podívejte se, jaké pozice máme v technicko-revizním oddělení:

 

                     Technik

                     Administrativní pracovník

 

ODDĚLENÍ IT – odpovídá za procesy zpracování dat a IT bezpečnost ve společnosti. Podívejte se, jaké pracovní pozice máme v IT oddělení:

 

                     IT – specialista

                     IT – technik

 

ÚČETNÍ ODDĚLENÍ – dohlíží na správnost zúčtování s dodavateli, koordinuje a kontroluje finanční politiku Baumaxu. Podívejte se, jaké pracovní pozice máme v účetním oddělení:

 

                     Účetní

 

PERSONÁLNÍ ODDĚLENÍ – plní úkoly v oblasti personálních záležitostí. Podívejte se, jaké pracovní pozice máme v oddělení lidských zdrojů:

 

                     Personalista

 

ODDĚLENÍ NÁBORU – plánuje a realizuje celý náborový proces od vypsání inzerátu až po přijetí kandidáta. Podívejte se, jaké pracovní pozice máme v oddělení náboru:

 

                     Zaměstnanec náborového oddělení  

 

ODDĚLENÍ ZÁKAZNICKÉ LINKY – hlavní činností práce je vyřizování požadavků zákazníků telefonem, emailem nebo chatem:

 

                     Administrativní pracovník

 

Aktuálně
hledáme
Kontakt