Zobrazit kategorie 
FILTRY
Filtry
CENA
Předpokládaná lhůta dodání:
Hledat
Třídit podle:
seřadit
filtrovat
Skvělý produkt
Zboží
z letáku
Akce
Výprodej
Novinka

Seno s bylinkami 400 g

45,00 Kč / ks
Skvělý produkt
Zboží
z letáku
Akce
Výprodej
Novinka

Hobliny Nature 15 l/900 g

49,00 Kč / ks
Skvělý produkt
Zboží
z letáku
Akce
Výprodej
Novinka

Seno horské originál 1 kg

79,00 Kč / ks
Skvělý produkt
Zboží
z letáku
Akce
Výprodej
Novinka

Seno horské s přídavkem bylin - smil písečný a měsíček...

59,00 Kč / ks
Skvělý produkt
Zboží
z letáku
Akce
Výprodej
Novinka

Seno - horská louka 450 g Nature Pet Expert

59,00 Kč / ks

Doplňky pro malá zvířata

Láska k mazlíčkovi je důležitá a svému mazlíčkovi ji můžete dát najevo mnoha způsoby. Pořiďte si doplňky, které vašemu mazlíčkovi zpříjemní chvíle a usnadní péči o něj. Nabízíme doplňky pro malá zvířata za nejlepší ceny.

Doplňky pro malá zvířata - Baumax.cz

Proč se vyplatí pořídit si doplňky pro malá zvířata?

Hlodavci zahrnují širokou skupinu zvířat, která s oblibou chováme v domech a bytech. Spokojený, zdravý a dobře živený domácí mazlíček je chloubou majitele, proto náš obchod připravil speciální nabídku pro zvířata. Mezi chovatelské potřeby pro hlodavce patří takové, které zajistí zvířatům klidnou a spokojenou existenci.

Pro svého mazlíčka můžete zakoupit řadu různých produktů, které Váš mazlíček bude ochotně používat. Náš obchod nabízí zajímavé chovatelské potřeby pro malá zvířata, které vám usnadní péči o vašeho mazlíčka a zkvalitní život vašeho mazlíčka.

Jaké chovatelské potřeby pro myši, potkany a morčata můžeme nabídnout?

Mezi chovatelskými potřebami pro malá zvířata najdete takové, které vašemu mazlíčkovi udělají mnohem spokojenější a kvalitnější život. Díky našim potřebám pro hlodavce se všechna malá zvířata, morčata, křečci, potkani a myši budou cítit mnohem lépe! V nabídce máme mimo jiné lisované piliny a jiné vhodné podestýlky.

Pro svá zvířátka můžete zakoupit i přepravní tašky, hračky a misky na jídlo. Doporučujeme vám zakoupit produkty, jako jsou napáječky a krmítka. Užitečné budou i přepravní tašky a pelíšky.

Proč se vyplatí vybrat si naše produkty?

Naše doplňky pro hlodavce jsou produkty, které si vaši mazlíčci určitě zamilují. Hlodavci budou rádi, když jim zakoupíte produkty z naší nabídky, které udělají vaše mazlíčky spokojenějšími a šťastnějšími. Chovatelské potřeby pro hlodavce, které nabízíme, jsou vhodné pro činčily, osmáky, potkany, myši, fretky a králíky. U nás najdete všechny potřebné potřeby pro zvířata!

V našem obchodě najdete i spoustu dalších produktů vhodných pro každého domácího mazlíčka včetně těch pro větší zvířata – psy a kočky. Doporučujeme se seznámit s celou nabídkou sortimentu v této kategorii.