Zobrazit kategorie 
FILTRY
Filtry
CENA
Předpokládaná lhůta dodání:
Hledat

Autožárovky

Třídit podle:
seřadit
filtrovat
239,00 Kč / ks

Autožárovky

K bezpečné jízdě patří péče o dobrý technický stav vozidla. Vyplatí se proto dbát na příslušné osvětlení a stav autožárovek, které hrají důležitou roli při zajištění bezpečné jízdy v noci. Dobré autožárovky dostatečně osvětlí prostor před vozidlem a přitom neoslňují ostatní účastníky silničního provozu.

Autožárovky pro dálková a potkávací světla

Autožárovky jsou jedinečné a důležité autopříslušenství.

Autožárovky nabízené v našem obchodě jsou vhodné pro potkávací a dálková světla. Před nákupem a montáží si nezapomeňte zkontrolovat technické údaje daného produktu a popis zboží, který je dostupný na našich stránkách - díky tomu si vyberete ty správné autožárovky. Můžete si zakoupit libovolný typ z naší široké nabídky.

Světla do auta nejsou pouze potkávací nebo dálková světla. Důležitá jsou také obrysová světla a žárovky pro osvětlení SPZ. Správná sada autožárovek si poradí s jakýmkoliv typem osvětlení auta.

Při výběru žárovek je nejlepší se řídit typem závitu, který je na daném místě v autě instalován. Vhodná žárovka se správným závitem pak dobře sedne a světlomety automobilů budou fungovat bez problémů. Dobré je také zkontrolovat barvu světla žárovek, které se chystáte kupovat. Různé typy barev světla jsou vhodné pro různé řidiče.

Kromě žárovek u nás nakoupíte i další auto doplňky, jako jsou stěrače do auta.

LED autožárovky – úspora a funkčnost

Autožárovky mohou být vyrobeny v moderní LED technologii. LED žárovky jsou jedinečné produkty, které jsou úsporné a také ekologické. Jejich dlouhá životnost a odolnost je opravdu vysoká – to je důležité zejména při řízení auta, protože pro vozidla se doporučuje zejména produkty s nízkou poruchou.

LED žárovky znamenají také velkou úsporu. LED žárovka spotřebuje méně energie než jiné typy žárovek, snižuje tak spotřebu paliva při jízdě a umožňuje ušetřit. Žárovky v LED technologii se vyplatí pořídit kvůli jejich úspornosti a šetrnosti k životnímu prostředí.

Osvětlení auta pod kontrolou

Díky příslušným potkávacím a dálkovým světlům bude jízdu bezpečná a v souladu s předpisy. Funkční autožárovky vás tedy zachrání před nehodou nebo nepříjemnostmi při silniční kontrole. Vyberte si značky renomovaných výrobců a produkty s nejlepšími recenzemi, abyste si byli jistí, že investujete do odolných a bezpečných řešení.

Důležitá jsou obrysová světla, žárovky pro osvětlení palubní desky a žárovky pro mlhová světla. Na různých místech aut jsou nutné různé typy autožárovek, proto si pečlivě zkontrolujte popis produktu, zda je žárovka pro vaše auto vhodná

Xenonové výbojky a žárovky s xenonovým efektem 

Xenonové žárovky mají speciální trubici, která je naplněna xenonovým plynem. Díky této struktuře jsou xenonové žárovky schopny dosahovat svých jedinečných parametrů. Mají nižší nároky na spotřebu elektřiny s vysokou účinností zároveň. Navíc se skvěle hodí pro potkávací a dálková světla, protože díky teplotě barvy světla podobné slunečnímu záření jsou řidiči schopni snadněji a rychleji rozpoznat okolí a chodce na vozovce než v případě tradičních halogenových žárovek.

Stejně jako u ostatních autožárovek je při výběru xenonové žárovky pro váš model auta nejvhodnější použít typ závitu, který je ve voze osazen.

V naší nabídce jsou k dispozici také halogenové žárovky s xenonovým efektem.