Zobrazit kategorie 
FILTRY
Filtry
CENA
Předpokládaná lhůta dodání:
Značka
Základní barva
Více
Vydatnost v jedné vrstvě (m2/kg)
Balení obsahuje
Více
Hledat

Venkovní barvy na stěnu

Třídit podle:
seřadit
filtrovat
1    3  4  5    93
1389,00 Kč / ks

Výrobok v 4 variantách

179,00 Kč / ks

Výrobok v 4 variantách

529,00 Kč / ks

Výrobok v 4 variantách

799,00 Kč / ks

Výrobok v 4 variantách

799,00 Kč / ks

Výrobok v 4 variantách

1199,00 Kč / ks

Výrobok v 4 variantách

1899,00 Kč / ks

Výrobok v 4 variantách

319,00 Kč / ks

Výrobok v 4 variantách

1    3  4  5    93

Fasádní barvy

Nátěry vnějších stěn fasádními barvami jsou stále jedním z nejoblíbenějších způsobů úpravy exteriéru budov. Široká škála fasádních barev Vám usnadní výběr produktu vhodného pro Vaše potřeby - prohlédněte si naši nabídku, a najděte ty nejzajímavější a nejpraktičtější řešení barvy pro každý objekt.

Jaké vlastnosti mají fasádní nátěry?

Fasádní barvy jsou výrobky, které se používají k provádění dokončovacích prací na povrchu venkovních stěn. To platí jak pro soukromé a obytné budovy, tak pro veřejné budovy. Natírání fasády je jedním z nejoblíbenějších způsobů úpravy těchto povrchů, barvy a laky, malířské nářadí budou proto užitečnými a nezbytnými produkty.

K nátěru fasády se používají venkovní barvy včetně silikátových barev, silikonových barev, vápenných barev a akrylátových barev. Akrylátové fasádní barvy nebo jiné typy fasádních barev musí mít speciální vlastnosti – májí trochu jiné parametry než odpovídající interiérové barvy.

Výrobky určené na venkovní zdi by měly být především odolné vůči nepříznivým povětrnostním vlivům. Důležitá je odolnost proti UV záření, vysoké vlhkosti a měnícím se teplotám. Díky vhodnému fasádnímu nátěru bude fasáda vypadat efektně, neuškodí ji ani silné sluneční záření, teplotní změny ani prudký déšť.

Jaké fasádní barvy jsme schopni Vám nabídnout?

Akrylátová fasádní barva nebo silikonová fasádní barva nabízená v našem obchodě, stejně jako další druhy barev na vnější zdi, jsou odolné výrobky, které zajistí pevnost fasády a omítky. Fasádní barvy poskytují matné nešpinivé povrchy, braní růstu hub a plísní, díky čemu bude budova vždy vypadat efektně.

Fasádní barvy tvoří jedinečnou řadou mezi našimi produkty. Fasádní barvy jsou extrémně odolné a vytvářejí ochranný povlak. Díky tomu dešťová voda a vlhkost neproniknou vzduchotěsným nátěrem, díky čemu stěna bude odolná vůči plísním a houbám.

Aby silikonové nebo akrylátové fasádní barvy byly správně naneseny a po nějaké době neopadaly, měl by být přípravek aplikován na čistý a odmaštěný povrch. Nezapomínejte také na základní nátěr, základní nátěry zajistí, aby barva dobře přilnula k podkladu, neodlupovala se od omítky a byla schopna mnohem déle vydržet.

Barevná nebo bílá fasádní barva?

Fasáda je ozdobou domu, proto je dobré si promyslet, jak bude vypadat. Díky našim barvám si budete moci vybrat vhodnou barvu fasády. Nejoblíbenější jsou bílé barvy, které umožňují natřít fasádu v tomto přírodním odstínu. Pokud se však při rekonstrukci nebo dostavbě rozhodnete, že barvevné nátěry budou lepším řešením, určitě si prohlédněte naši nabídku venkovních barevných nátěrů - jistě si mezi produkty najdete něco, co se vám bude líbit.

Co bude užitečné pro malování venkovních stěn?

Bez ohledu na to, jakou barvu si vyberete a jaké má vlastnosti, budete potřebovat další příslušenství a malířské nářadí. Nezapomeňte zkontrolovat rovněž nabídku takových výrobků, jako jsou vyrovnávací hmoty, stěrky, tmely, díky nimž bude podklad správně připraven. Vytvoří povrch, který umožní, aby barva na stěně bez problémů držela. Nezapomínejte také, aby řádně penetrovat zeď před malováním, jinak barva rychle odpadne a vytvoří nevábné díry a viditelná omítka naruší krásný vzhled fasády.
Kromě základních nátěrů a stěrky se bude hodit malířské nářadí pro nanášení nátěru či barvy. Najdete u nás nejrůznější malířské příslušenství. Válečky, štětce a malířské vaničky vám pomohou natřít fasádu, usnadní nanášení barev a zajistí vám rovnoměrné nanášení přípravků.

Jaká je nabídka barev a laků v obchodě BauMax ?

Náš obchod nabízí kromě fasádních barev i další, neméně atraktivní produkty. V BauMaxu najdete mimo jiné emailové barvy, lazury a barvy na dřevo, a také rozpouštědla a technické kapaliny. Pomohou při správném nanášení barvy a přípravě stěny pro další práce.