FILTRY
Filtry
CENA
Předpokládaná lhůta dodání:
Barva světla
Patice
Počet zdrojů světla
Druh ochrany
Barva
Materiál
Max výkon [W]
Možnost natáčení
Nastavitelné
Typ zdroje
Napájení
Energetická třída
Šířka (cm)
Výška (cm)
S žárovkou v balení
Hledat

Vánoční dekorace

Třídit podle:
seřadit
filtrovat

Vánoční dekorace

Vánoce jsou pro každého mimořádný čas. Trávení času s rodinou, vánoční radosti a čas odpočinku a relaxace - to je to, co se nám spojuje se svátky. Vánoční čas, by nebyl stejný bez vánoční výzdoby domu. Zjistěte, jaké dekorace si můžeme koupit a vyzdobit váš dům.

 

 

Vánoční ozdoby

Vánoční ozdoby jsou doplňky, které se v našich domovech často vyskytují během svátků. Ozdoby na vánoční stromek (umělé vánoční stromky), závěsné a stojící vánoční ozdoby nám dávají naplno pocítit kouzlo Vánoc a my můžeme tento čas si naplno užít. Dekorace dodají interiéru rodinný, hřejivý charakter a vnesou do vašeho domova sváteční atmosféru. Vánoční ozdoby jsou také způsob, jak vyjádřit sebe a svůj vlastní styl. Vánoční ozdoby mohou být klasické i modernější, proto by měli ladit se stylem vybavení.

 

Vánoční ozdoby na stromek

Mezi vánočními ozdobami nelze opomenout vánoční ozdoby na stromek. Vánoční ozdoby na vánoční stromek jsou hlavně vánoční baňky a koule. Skleněné, papírové nebo plastové koule - věšíme je na vánoční stromek a zdobíme místnost. Populární jsou také slámové ozdoby - mohou mít tvar nejen tradičních baněk, ale také hvězd, zvířat nebo vánočních symbolů (sněhuláci, botičky). Jednou zakoupené vánoční ozdoby na stromek můžeme úspěšně používat několik let.

 

Vánoční osvětlení na stromek

K vánoční výzdobě patří také vánoční osvětlení. Můžeme je pověsit na vánoční stromek nebo vyzdobit dům - jejich záře dodá interiéru jedinečný slavnostní charakter. Vícebarevné světýlka jsou ideální pro klasický interiér. Moderní interiéry budou vypadat skvěle s bílými světýlky.

 

Vánoční závěsné ozdoby

Vánoční ozdoby můžeme také pověsit. Velmi oblíbená je výroba vánočních věnců, které si pověsíme na dveře, stěny nebo okna. Obvykle se jedná o věnce vyrobené z jehličnatých větviček (nebo umělých větviček), na které jsou umístěny ozdoby, řetězy nebo světýlka. Takové ozdoby zdůrazní sváteční atmosféru v každé místnosti. 

 

 

Vánoční dekorace na stůl

Mezi vánočními dekoracemi jsou oblíbené také věnce, které umisťujeme na stůl nebo komodu. Štědrovečerní večeře se často koná za doprovodu vánočních svícnů, jejichž ozdobnými prvky jsou svíčky. Osvětlený svíčky stůl dává večeři výjimečně rodinný a vřelý charakter. Stolní dekorace můžou byt velmi rozsáhlé, některé z nich mají například i malý betlém.

 

Vánoční ozdoby

V nabídce našeho obchodu najdete řadu vánočních ozdob a vánočního osvětlení. Připravili jsme pro vás nabídku, díky které se každý dům stane teplým a útulným místem plným slavnostní, radostné atmosféry.