Zobrazit kategorie 
FILTRY
Filtry
CENA
Předpokládaná lhůta dodání:
Rozměry (cm)
Barva
Typ výrobku
Hledat
Třídit podle:
seřadit
filtrovat
899,00 Kč / set
659,00 Kč / set
649,00 Kč / set
639,00 Kč / set
389,00 Kč / ks
399,00 Kč / ks

Přikrývky a polštáře, díky kterým se vám bude pohodlně spát

 

Dobrý spánek je základem pro každodenní fungování. Během spánku se energie regeneruje a vy odpočíváte po stresujícím a náročném dni. Spánek zabere každému v průměru osm hodin denně, což znamená, že prospíte prakticky třetinu svého života! Je to opravdu hodně, takže tady není prostor pro kompromisy – ujistěte se proto, že máte pohodlné místo na spaní. V tom vám určitě pomohou přikrývky a polštáře, které náš obchod nabízí. Přesvědčte se sami, co vám můžeme nabídnout.

 


Dobře vybavená ložnice

Vhodně zařízená ložnice je zárukou dobrého odpočinku. Dejte si proto do místnosti pohodlný nábytek do ložnice. Pohodlná postel bude samozřejmě nepostradatelným a základním prvkem. Existuje mnoho modelů postelí, můžete si vybrat postele v sadě s matrací nebo roštem, nebo si můžete každý prvek koupit samostatně. Rámy postelí, postelové rošty a matrace snadno najdete v nabídce našeho obchodu.

Aby noční odpočinek byl co nejpříjemnější, je nutné pořídit odpovídající vaším potřebám polštáře a přikrývky. Hodit se bude pár polštářů v různých velikostech (vyplatí se koupit třeba polštáře s polyesterovou výplní). K nim je potřeba přidat dobře zvolené povlaky na polštáře – měly by mít správnou velikost a design. Na trhu se obvykle nabízí povlečení 140x200 a 160x200 cm. Velikost povlečení by měla odpovídat rozměrům postele. Je dobré zvolit příjemný na dotek materiál – bavlna a mikrovlákno budou skvělou volbou. Atraktivní ložní povlečení není jen striktně užitkový produkt. Vhodně zvolený vzor a barva zvýrazní charakter dané místnosti a zatraktivní celkový vzhled interiéru. Textilie proto nakupujte s rozmyslem.


Klidný spánek po celý rok

Mezi přikrývkami, které nabízí náš obchod, si zvláštní pozornost zaslouží 4 sezónní přikrývka. Tyto výrobky jsou atraktivní zejména pro ty, kteří nechtějí měnit přikrývky v závislosti na ročním období. Taková přikrývka bude perfektní na léto a na zimu. Peřina je navržena tak, aby vám sloužila stejně dobře po celý rok. V zimě dokonale udržují teplo, a v létě umožňují dobrou cirkulaci vzduchu. Je perfektním vybavením do ložnice, zvláště když máte větší rodinu a nákup jak i uskladnění několika sad polštářů a přikrývek by byl obtížný.

Pokud však chcete mít samostatné povlečení na každou sezónu, podívejte se na naše letní přikrývky a zimní přikrývky. Díky výrobkům speciálně přizpůsobeným konkrétní sezóně se vám bude pohodlně spát.


Polštáře a peřiny pro alergiky

V nabídce našeho obchodu najdete rovněž přikrývky z antialergických materiálů. Antialergické přikrývky mají antialergickou výplň a potah. Díky nim, osoby trpící alergiemi, které trápí doprovodní onemocnění, mohou bez obav spát ve své vlastní ložnici. Pečlivé zpracování a použití příslušných materiálů zaručuje klidný spánek alergikům nebo nemocným lidem. Antialergické přikrývky a polštáře budou také ideální pro děti a teenagery.

 

Viz také

Dekorační polštáře

Přikrývky a polštáře

Dekorační povlaky na polštáře

Povlečení na polštáře a přikrývky

 


Přikrývka a polštáře duo – maximální teplo pro každého

Hledáte tu nejteplejší přikrývku? Očekáváte, že výrobek vždy a dobře udrží teplo? Máme pro vás perfektní řešení – přikrývky DUO! Mimořádné vlastnosti přikrývka vděčí své neobvyklé struktuře. Tento výrobek není nic jiného než dvě přikrývky spojené dohromady. Vzduchová kapsa mezi nimi je zodpovědná za udržení tepla. Díky tomu jsou peřiny a polštáře DUO považovány za jedny z nejteplejších. Vysoce kvalitní produkty vám zajistí hřejivý a klidný odpočinek i během těch nejchladnějších nocí.


Vhodná výplň – polštáře, peřiny s přírodní a umělou výplní

Dobré vlastnosti přikrývky nebo polštáře do značné míry závisí na typu použité v nich výplně. Oblíbené jsou lůžkoviny s přírodní výplní nebo s polyesterovou výplní.

Přikrývky s přírodní výplní jsou převážně plněny peřím nebo jsou to také bavlněné výrobky. Do této kategorie jsou zahrnuty také péřové polštáře. Pokud si chcete pořídit výrobek z přírodních materiálů, polštář nebo přikrývka s takovou výplní bude ideální volbou. Vysoce kvalitní výrobky jsou také vhodné pro děti. Pro osoby s alergií na peří nabízíme přikrývky s polyesterovou výplní. Taková výplň bude nejlepší pro alergiky, a také její údržba bude snadnější. Kromě výplně dbejte také na kvalitní potah – v případě, že jej bude používat osoba trpící alergiemi, potah by měl být také antialergický.