Zobrazit kategorie 
FILTRY
Filtry
CENA
Předpokládaná lhůta dodání:
Rozměry (cm)
Barva
Typ výrobku
Hledat
Třídit podle:
seřadit
filtrovat
Skvělý produkt
Zboží
z letáku
Akce
Výprodej

Polyesterová Přikrývka 155x200 + Polštář 70x80

399,00 Kč / ks
Skvělý produkt
Zboží
z letáku
Akce
Výprodej

Polyesterová Přikrývka 140x200+ Polštář 70x80

389,00 Kč / ks
Skvělý produkt
Zboží
z letáku
Akce
Výprodej

Polyesterová přikrývka+polštář 140/200+70/80 bila 2,9kg

639,00 Kč / set
Skvělý produkt
Zboží
z letáku
Akce
Výprodej

Polyesterová přikrývka+polštář 155/200+70/80 bila 3,1kg

649,00 Kč / set
Skvělý produkt
Zboží
z letáku
Akce
Výprodej

Set dětský polštář + přikrývka bavlna Komfort...

659,00 Kč / set

Set přikrývka a polštář

 

Dobrý spánek je základem pro každodenní fungování. Během spánku se energie regeneruje a vy odpočíváte po stresujícím a náročném dni. Spánek zabere každému v průměru osm hodin denně, což znamená, že prospíte prakticky třetinu svého života! Je to opravdu hodně, takže tady není prostor pro kompromisy – ujistěte se proto, že máte pohodlné místo na spaní. V tom vám určitě pomohou přikrývky a polštáře, které náš obchod nabízí. Přesvědčte se sami, co vám můžeme nabídnout. Set přikrývka a polštář od naší společnosti přináší eleganci a pohodlí do každé ložnice.

 

Set přikrývka a polštář- Baumax.cz


Set přikrývka a polštář- dobře vybavená ložnice

Vhodně zařízená ložnice je zárukou dobrého odpočinku. Dejte si proto do místnosti pohodlný nábytek do ložnice. Pohodlná postel bude samozřejmě nepostradatelným a základním prvkem. Existuje mnoho modelů postelí, můžete si vybrat postele v sadě s matrací nebo roštem, nebo si můžete každý prvek koupit samostatně. Rámy postelí, postelové rošty a matrace snadno najdete v nabídce našeho obchodu.

Pro co nejpříjemnější noční odpočinek je třeba pořídit polštáře a přikrývky odpovídající vašim potřebám. Vhodný je výběr několika polštářů v různých velikostech, ideálně s polyesterovou výplní. K nim je nutné přidat správně zvolené povlaky na polštáře s odpovídající velikostí a designem. Na trhu se běžně nabízí povlečení o rozměrech 140x200 a 160x200 cm, jejichž velikost by měla odpovídat rozměrům postele. Vyberte materiál příjemný na dotek, jako je bavlna nebo mikrovlákno. Atraktivní ložní povlečení není pouze užitkový produkt. Správně zvolený vzor a barva povlečení zvýrazní charakter místnosti a zatraktivní celkový vzhled interiéru. Proto nakupujte textilie uvážlivě.


Klidný spánek po celý rok

Mezi přikrývkami, které nabízí náš obchod, si zvláštní pozornost zaslouží 4 sezónní přikrývka. Tyto výrobky jsou atraktivní zejména pro ty, kteří nechtějí měnit přikrývky v závislosti na ročním období. Taková přikrývka bude perfektní na léto a na zimu. Peřina je navržena tak, aby vám sloužila stejně dobře po celý rok. V zimě dokonale udržují teplo, a v létě umožňují dobrou cirkulaci vzduchu. Je perfektním vybavením do ložnice, zvláště když máte větší rodinu a nákup jak i uskladnění několika sad polštářů a přikrývek by byl obtížný.

Pokud však chcete mít samostatné povlečení na každou sezónu, podívejte se na naše letní přikrývky a zimní přikrývky. Díky výrobkům speciálně přizpůsobeným konkrétní sezóně se vám bude pohodlně spát.


Polštáře a peřiny pro alergiky

V nabídce našeho obchodu najdete rovněž přikrývky z antialergických materiálů. Antialergické přikrývky mají antialergickou výplň a potah. Díky nim, osoby trpící alergiemi, které trápí doprovodní onemocnění, mohou bez obav spát ve své vlastní ložnici. Pečlivé zpracování a použití příslušných materiálů zaručuje klidný spánek alergikům nebo nemocným lidem. Antialergické přikrývky a polštáře budou také ideální pro děti a teenagery.

 

Viz také

Dekorační polštáře

Přikrývky a polštáře

Dekorační povlaky na polštáře

Povlečení na polštáře a přikrývky

 


Přikrývka a polštáře duo – maximální teplo pro každého

 

Hledáte tu nejteplejší přikrývku? Očekáváte, že výrobek vždy a dobře udrží teplo? Máme pro vás perfektní řešení – přikrývky DUO! Mimořádné vlastnosti přikrývka vděčí své neobvyklé struktuře. Tento výrobek není nic jiného než dvě přikrývky spojené dohromady. Vzduchová kapsa mezi nimi je zodpovědná za udržení tepla. Díky tomu jsou peřiny a polštáře DUO považovány za jedny z nejteplejších. Vysoce kvalitní produkty vám zajistí hřejivý a klidný odpočinek i během těch nejchladnějších nocí.


Vhodná výplň – polštáře, peřiny s přírodní a umělou výplní

Dobré vlastnosti přikrývky nebo polštáře do značné míry závisí na typu použité v nich výplně. Oblíbené jsou lůžkoviny s přírodní výplní nebo s polyesterovou výplní.

Přikrývky s přírodní výplní se obvykle plní peřím nebo jsou z bavlny. Do této kategorie patří i péřové polštáře. Pro milovníky přírodních materiálů je polštář nebo přikrývka s takovou výplní ideální. Vysoce kvalitní výrobky jsou vhodné i pro děti. Pro osoby alergické na peří nabízíme přikrývky s polyesterovou výplní, která je nejlepší pro alergiky a snadněji se udržuje. Při výběru výrobků je důležitý také kvalitní potah – v případě použití osobou trpící alergiemi by měl být antialergický.