Zobrazit kategorie 
FILTRY
Filtry
CENA
Předpokládaná lhůta dodání:
Šířka (cm)
Výška (cm)
Materiál
Barva
Více
Druh
Nastavení výšky
Hledat

Rolety

Třídit podle:
seřadit
filtrovat
1    3  4  5    22
119,00 Kč / ks
29,00 Kč / ks
369,00 Kč / ks
419,00 Kč / ks
459,00 Kč / ks
569,00 Kč / ks
649,00 Kč / ks
589,00 Kč / ks
1    3  4  5    22

Rolety, které oceníte kdykoli v průběhu roku, jsou dekoračním prvkem oken. Žaluzie, rolety a záclony nás mohou chránit před nadměrným slunečním zářením, venkovním nočním osvětlením, nebo očima kolemjdoucích. Mají poskytovat pohodlí a pocit nejvyšší svobody ve vašem vlastním domě.

V našem internetovém obchodě nabízíme široký výběr rolet, které budou dokonale ladit s okny ve vaší domácnosti. Nabízíme mini rolety, volně visící rolety, rolety den a noc, a to ve velikostech pro standardní, ale i větší okna.   Rolety - Baumax

Všechny modely rolet máme k dispozici v široké škále barev – od tlumených, až po originální a výrazné odstíny, které dodávají interiéru jedinečnou, individuální atmosféru. Do klasického interiéru doporučujeme teplé, ale i tlumené barvy. V případě minimalistického a moderního stylu, zaměřte se na silné a energické barvy a zvolte rolety ve světlých kobaltových barvách.

Můžete si navíc zvolit různé způsobu montáže. Jsou totiž vybaveny neinvazivním držákem, se kterým můžete rychle a efektivně pracovat.

 

Jaký druh rolety zvolit?

 

Naše obchodní síť nabízí různé typy rolet. V současné době jsou velmi oblíbené rolety den a noc, které vám umožní snadno regulovat sluneční světlo v domě. Účinně chrání místnost před slunečním zářením, což určitě uvítáte zejména v letních dnech – místnost se ohřívá pomaleji a vaše domácnost bude příjemně chladná

Okenní rolety mají nejen funkční využití, ale jsou také vynikající dekoračním prvkem interiérového designu. Ideální řešení pro domácí a kancelářské prostory. Jsou vyrobeny z lehce udržovatelných materiálů, takže je můžete snadno čistit. Kvalitní materiály jsou charakterizovány trvanlivostí a odolností vůči různým typům mechanického poškození a vnějším faktorům. Díky tomu kvalita neklesá ani po dlouhém používání. Výběrem rolet, žaluzií a záclon z našeho obchodu si můžete být jisti, že dostanete produkt nejvyšší kvality, který vás po několika letech nezklame.

Rozhodněte se nakupovat v našem internetovém obchodě a vyberte si rolety, které dokonale odpovídají interiéru vašeho domu! Pokud potřebujete další dekorační prvky, pomohou vám naši zaměstnanci v kamenných prodejnách Baumax. Můžete si u nás koupit záclony, garnýže, tapety, ale i jiné dekorace.