Prodlužte si léto! Styly interiéru inspirované prázdninami

06.11.2021

Všichni milujeme léto a prázdninovou atmosféru. Koncem prázdnin se s ním však nemusíme loučit. V našem článku vám poradíme jak zařídit interiér tak, abyste si zajistili maximální prázdninovou relaxaci a pocit bezstarosti. Navrhneme, jaké prvky můžete použít pro svůj interiér, aby měl svěží vzhled a potěšil  prázdninovým, letním uvolněným charakterem. Představíme vám také  jedinečné styly aranžmá  a originální kombinace. Objevte styly uspořádání inspirovaný množstvím barev a přírodních materiálů (například len), které budou dobře fungovat ve všech interiérech. S naší pomocí zjistíte, jaký styl zpestří váš byt a budete se cítit jako v přírodě. Jemné béžové nebo intenzivní barvy? S našimi inspiracemi budete moci použít barvy a doplňky, které vám nejvíce vyhovují. Výrazné vzory, kombinace různých motivů a odstínů jistě oživí aranžmá vašeho interiéru.

 


V tomto článku:
1. Módní barvy, které vnesou letní atmosféru do vašeho domova. Efektivní a nenáročné aranžmá
2. Prázdninový styl u vás doma - jaký bude nejlepší?Aranžmá, které vás překvapí a změní váš interier
3. Prázdninový styl nejen pro milovníky barev - vyberte ideální pro vás klimat. Vkusně zařízené interiéry
4. Nevšední styl aranžmá inspirován dovolenou? Nic nestojí v cestě
5. Nebo raději kontrolovaný mišmaš? Eklektický interiér s trochu šílenství
6. Styl aranžmá pro každý rozpočet - podívejte se!Módní barvy, které vnesou létni atmosféru do vašeho domova. Efektivní a nenáročné aranžmá


Léto je období slunečných a živých barev, zkuste je tedy použít ve svých interiérech. V této sezóně jsou v módě intenzivní barvy. Vyberte si energetickou tyrkysovou, sytou oranžovou, zelenou nebo slunečně žlutou a váš pokoj nejen získá jedinečný charakter, ale také navede pozitivní náladu. Můžete  použít tuto barvu na stěny nebo se rozhodnout pro poutavé doplňky v tomto odstínu. Doplňky jsou nesmírně důležité v interiérovém designu a do značné míry určují charakter bytu. Lampy v intenzivním odstínu nebo efektní rámečky na fotografie či obrázky jistě dotvoří celek. Vpusťte také trochu světla do domu. Světlé barvy,  okna bez těžkých záclon (nebo jejich použití pouze k dekorativním účelům!) A omezení přepychu vytvoří z vašeho interiéru velmi příjemné místo. Skvělým nápadem jsou také tapety s květinovými motivy nebo fototapety s prázdninovou krajinomalbou. Nyní byste měli popřemýšlet,  jaký lehký, ležérní a zároveň elegantní styl bude se nejlépe prezentovat ve vašem bytě.

 

 

Prázdninový styl u vás doma - jaký bude nejlepší? Aranžmá, které vás překvapí a změní váš interiér

Jaký styl dodá vašemu interiéru jedinečnou a neformální atmosféru? Léto znamená také dovolenou v přírodě, a právě z ní čerpá inspirace boho styl. Použití přírodních materiálů a světlých barev, stejně jako mušlí nebo jantarů jako dekorativních prvků, vám jistě připomene bezstarostný čas letních prazdnin. Zařízením interiéru v boho stylu si můžete být jisti, že váš prostor bude místem ideálním pro chvilky odpočinku a relaxace. Další možností, zejména pro milovníky tlumených barev, je styl hampton, který využívá jednoduchá řešení. Díky světlým, lehkým barvám a eleganci se tento styl úspěšně řadí do aranžmá v uvolněném, bezstarostném charakteru. Nenucená elegance stylu hampton a použití pohodlných pohovek a křesel do obývacího pokoje z něj udělá ideální místo k odpočinku. Prvotně tento styl byl  vyvinut pro uspořádání elegantních letovisek, takže jde o výjimečně osvědčené řešení pro milovníky relaxace a luxusu, kteří ale nechtějí nutně utratit majlant. Bílé a další světlé odstíny jsou také ideálním základem pro aranžerské experimenty. Vyberte neobvyklé kombinace materiálů a vzorů, a rozhodně oslníte své hosty.
Ještě více zřetelným řešením pro zařízení interiéru v prazdninovém duchu je interiér zařízený v tropickém stylu (jiný název je exotický styl). V interiéru navrženém  v tomto klimatu dominují velké rostlinné motivy, zelená barva a originální doplňky připomínající exotické podnebí. Interiéry v tropickém stylu určitě přitáhnou pozornost a navedou pocit luxusní dovolené.

 

 

Prázdninový styl nejen pro milovníky barev - vyberte ideální pro váš klimat. Vkusně zařízené interiéry

Léto je samozřejmě spojeno s intenzivními barvami, ale také sluneční a jemnou, přírodní krajinou. Díky jemným květinovým vzorům, světlému nábytku a přírodním materiálům bude styl vašeho domova ideální pro letní relaxaci. Styly hampton a boho jsou nejlepším příkladem toho, že pokud nechcete - nemusíte se rozhodovat pro velmi výrazné barvy. Stačí použít vhodné doplňky a správné rozmístění nábytku a váš domov se změní. Dřevo bude také ideálně fungovat. Vintage styl vám naopak připomene atmosféru bezstarostných, zašlých let. Charakter vintage stylu jistě osloví lidi, kteří se chtějí vydat na sentimentální cestu zpět do dětských let. Výběr stylů pro aranžmá interiéru je opravdu velký a nemusíte se omezovat jen na ty nejběžnější.

 

 

Nevšední styl aranžmá inspirován dovolenou? Nic nestojí v cestě

Přemýšlíte o originálním uspořádání pokoje a chcete do interiéru začlenit několik prvků prázdninové atmosféry? Skandinávský styl nemusí být na první pohled spojován s atmosférou dovolené, ale je zároveň dostatečně univerzální, abyste do svého interiéru mohli snadno přidat pár zajímavých předmětů, které mu dodají lehkost. Skandinávský styl znamená také především světlé barvy, díky kterým se interiér zda prostornější. I díky nim tento styl můžeme spojovat s bezoblačnou, otevřenou krajinou. Stačí do světlých interiérů přidat pár prázdninových obrázků, mořských krajin nebo suvenýrů a celek bude dokonale ladit a nabere nový,  uvolněný charakter. Skandinávský styl je také skvělou základnou pro vícebarevné doplňky, které skvěle vyniknou na tlumeném pozadí a oživí interiér. Obývací pokoj bude mimořádně stylový také díky umístění nábytku z přírodního dřeva. Určitě se vám díky němu podaří snadno vytvořit klimat otevřeného, vzdušného prostoru.

 

 

Nebo raději kontrolovaný mišmaš? Eklektický interiér s trochu šilenství

Rádi experimentujete s módou, stylem a neobvyklými kombinacemi v interiéru? Nebo se snad nemůžete rozhodnout pro jeden konkrétní styl v každém z vašich interiérů? Eklektický styl, který kombinuje prvky různého charakteru , bude pro vás ideální. Nebojte se kombinovat zdánlivě nesouladné prvky. Díky takovým  spojením vynikne váš interiér z davu. Můžete si také vybrat prvky jiných stylů, které vnesou klimat cestování. Například mořský styl bude perfektní - je spojen s mořem, pláží a otevřeným prostorem. Je to rozhodně styl plný svobody a nezávislosti, který bude fungovat rovněž v malých místnostech a opticky je zvětší. Orientální styl inspirovaný Dálným východem potěší milovníky cestování. Existuje mnoho možností, jak u vás doma docílit prázdninové atmosféry. Styl art deco, který kombinuje klasiku s moderními prvky také dává velký prostor pro uspořádání místnosti. Tomuto aranžerskému stylu jsou vlastní měkké látky a volný výběr doplňků. Využijte tyto možnosti a zařiďte si krásný byt podle svého gusta!

 

 

Styl aranžmá pro každý rozpočet - podívejte se!

Zařídit si byt znamená pořídit si doplňky a stylový nábytek, podívejte se tedy do našeho obchodu a přesvědčte se sami, že vkusné vybaveni nemusí být drahé. V první řadě si prohlédněte naše inspirace, díky kterým zařídíte své interiéry elegantně a módně. Nábytek, který máme k dispozici, například pohovky do obývacího pokoje, vás určitě osloví. Můžete si u nás koupit komplexní vybavení interiéru, jako jsou sedací soupravy do obývacího pokoje, komody do obývacího pokoje, šatní skříně, postele nebo kuchyňské skříňky a obklady. Připravili jsme nabídku, která splní očekávání i těch nejnáročnějších zákazníků. Srdečně vás zveme. Kategorie vybavení interiéru čeká na vás!


NECHTE SE INSPIROVAT!

Nábytek do obývacího pokoje Edge Nábytek do obývacího pokoje Berlin Nábytek do obývacího pokoje Bogota Nábytek do obývacího pokoje Sven V

 

Zpět