Obývací stěna do obývacího pokoje v loftovém stylu

11.03.2022

Moderní obývací stěny jsou velmi funkční nábytek, který lze použít nejen jako prvek vybavení do obývacího pokoje, ale také do více interiérů. I když nedávno byly obývací stěny spojovány s  minulými doby, dnes zdobí interiéry bytů a domů, které se stávají jejich největší výzdobou.

Chceme trochu změnit tuto nelichotivou asociaci, která se nabízela při pomyšlení na tento obývací nábytek a současně ukázat, že se jedná o nábytek ideální pro uspořádání interiéru obývacího pokoje, denního pokoje, ložnice a dokonce i dětského pokoje.

Ve kterých místnostech můžete použít obývací stěny? K jakému uspořádání? Stojí za to výběr obývací stěny jako prvku vybavení? Pokusíme se odpovědět na všechny tyto otázky v tomto článku.

 

Obývací stěny- Baumax.cz

 

V tomto článku:

1. Jak vypadají obývací stěny a jaké prvky jsou jejich součástí?

2. Obývací stěny do obývacího pokoje

3. Obývací stěny do ložnice

4. Obývací stěny do pokoje pro mládež

5. Výhody moderních obývacích stěn
Jak vypadají obývací stěny a jaké prvky jsou jejich součástí?

 

Nábytkové sestavy jsou sady nábytku, složené tak, aby uživatelům poskytovaly maximální ergonomii a výjimečný design do interiéru. Obývací stěny nejčastěji zahrnují: RTV stolky, vitríny a regály, komody skříně a police.

 

Moderní nábytek do obývacího pokoje je nábytek přizpůsobený individuálním potřebám zákazníků. V designu nepřipomíná dřívější nábytek do obývacího pokoje. Sestavy jsou lehké, elegantní a mimořádně stylové. Nábytek bývá vybaven dalším LED osvětlením, které vám umožní vyexponovat RTV zařízení, dekorace, ozdoby nebo efektivně zvýraznit charakter nábytku v interiéru.

Obývací stěny do obývacího pokoje, ložnice nebo pokoje pro mládež jsou nábytek vyráběný v různých dekorech a barvách, nejčastěji z MDF desky nebo dřeva. Nejběžnější jsou obývací stěny v bílém provedení ve vysokém lesku, přírodní materiály jako je dřevo nebo dekory imitace dřeva, například dub, dub sonoma. Velmi populární je také nábytek v elegantní tmavých barvách, jako je například matná černá, tmavě modrá nebo lahvově zelená. Jednotlivé moduly v kombinaci se zasklením a vitrínami vytvářejí kompaktní nábytek, vhodný do různých stylů interiéru.

Moderní nábytek byl navržen výrobci mnoha neobvyklými a dokonce překvapivými řešeními. Jedním z nich je například biokrb do interiéru. Ano! To není vtip! A co více, je to vynikající alternativou pro ty, kteří z různých důvodů si nemůžou dovolit instalovat doma klasický krb.

Obývací stěny- Baumax.cz

Obývací stěny do obývacího pokoje

Obývací pokoj je samozřejmě místností, kde se nábytek, jako jsou obývací stěny nejčastěji používá. A není co namítat, moderní, designové a stylové obývací stěny jsou dokonalými kusy nábytku do elegantních, reprezentativních obývacích pokojů či jiných interiérů vašeho domova. Široká škála dekorů a barevných provedení moderních nábytkových sestav znamená, že vámi zvolený model snadno začleníte do interiéru obývacího pokoje.

Často se ptáte, zda-li obývací stěny ladí k jakémukoliv stylu uspořádání? Zde hodně závisí na modelu a designu, ale podle našeho názoru je nabídka tak velká, že každý by si měl najít pro sebe nábytek "šitý na míru" interiéru, bez ohledu na to, zda byl zařízen v klasickém stylu, glamour stylu, skandinávském stylu, loftovém stylu, boho stylu nebo retro stylu.

Nábytkové sestavy do obývacího pokoje můžou úspěšně nahradit klasické stěny a nábytek do obývacího pokoje.

Obývací stěny- Baumax.cz

Obývací stěny do ložnice

Nábytek do ložnice? Proč ne! Pokud se jedná pouze o vytvoření útulného, ​​elegantního interiéru, můžete použít tento lehký modulární nábytek. S jeho pomocí uspořádáte prostor ložnice a uložíte nejdůležitější věci a oblíbené předměty. RTV stolek, který je součástí každé nábytkové sestavy, je často jedním z nepostradatelných prvků výzdoby ložnice. Jemné komody do ložnice umožní ukládání spodního prádla, ložního prádla a drobných předmětů a šatní skříň usnadní udržování pořádku v interiéru.

Takový nábytek do ložnice je perfektním řešením pro všechny, kteří oceňují dobrý styl, lehkost, ale i funkčnost. Tento malý modulární nábytek nezahltí interiér a jeho prvky působí lehce a útulně. Sluší se zdůraznit, že moderní bílá obývací stěna se bude mimořádně hodit do ložnice, protože prostor prosvětlí a udělá interiér ergonomickým.

Nábytek- Baumax.cz
 

Obývací stěny do pokoje pro mládež

Obývací stěna 21. století je všestranný a multifunkční nábytek. Proto bude tento nábytek stejně dobře fungovat v obývacím pokoji, ložnici, a také v pokoji pro mládež. Ten poslední je mimochodem mimořádně náročný na uspořádání, to ví každý rodič. Splní obývací stěna potřeby mladého člověka a poskytne mu odpovídající prostor pro skladování a každodenní fungování? Určitě ano. Modulový nábytek, ze kterého se skládá každá nábytková sestava, je opravdu velmi funkční. Do pokoje pro mládež se vyplatí vybrat nábytkovou sestavu sestávající ze šatní skříně, komody, regálu a polic. K takové sestavě nábytku si snadno vyberete postel a funkční psací nebo herní stůl. Interiér můžete doplnit také sedací soupravou, u které bude její styl odpovídat zbytku vybavení.

Zařízení místností takovými designovými a moderními produkty bude funkční a stylové. Svůj účel rozhodně splní, a rovněž také požadavky i těch nejnáročnějších mladých lidí.

Obývací stěny- Baumax.cz
 

Výhody moderních obývacích stěn

Jak jsme již zmínili, obývací stěny nejsou tím, čím byly před 20 lety. Jejích design a provedení prošlo radikální proměnu. Navíc dnes si můžete vybrat nábytek, navržený v konkrétním stylu - například loftový design, skandinávský, či moderní styl. Současný nábytek do obývacího pokoje se skládá z mnoha prvků, které spolu nejsou napevno spojeny. TV stolek, který je součástí většiny sestav, lze zavěsit nebo postavit na podlahu - v první variantě bude sestava vypadat lehčí a jemnější a ve druhé bezpečně unese i opravdu těžkou televizi, domácí kino a další elektroniku.

 

Obývací stěny- Baumax.cz

Nic nebrání umístění jednotlivých prvků sestavy do různých částí obývacího pokoje. Obývací stěny do obývacího pokoje lze také rozšířit o libovolné produkty. Je to možné díky systémovému nábytku, který nabízíme v obchodě BauMax. Pokud se po nějaké době ukáže, že v sestavě obývací stěny není dostatek prvků, stačí zkontrolovat, co ještě daný systém nabízí. Tento nábytek vám rovněž dává 100% jistotu sladění, pokud jde o styl a barvu provedení s již zakoupenými produkty.

Pokud chcete zařídit obývací pokoj elegantním a funkčním způsobem, zveme vás podívat se na nábytek, který jsme pro vás připravily v našem obchodě BauMax. Kromě obývacích stěn, nabízíme rovněž sedací soupravy do obývacího pokoje, rozkládací sedací soupravy do obývacího pokoje, ale také nábytek do ložnice, dětského pokoje, kanceláře a jiný. V naší nabídce najdete jak klasický nábytek, tak moderní, minimalistický loftový nábytek, u kterého vás cena a kvalita provedení rozhodně potěší. K dispozici máme různé barvy a dekory, které jsou odrazem současných trendů. Například tolik oblíbená bílá nebo přírodní dekory dub, či dub sonoma. Když budete hledat nábytek do svého domu či bytu, rozhodně se podívejte na naše inspirace na internetu. Najdete zde, jak obývací pokoje, tak ložnice, kuchyně a další interiéry, kterými se můžete inspirovat při zařizování svého interiéru. Ke každému produktu zde také najdete všechny potřebné informace. Jestli máte další otázky, náš odborný personál vám rád poradí a pomůže se správným výběrem jednotlivých prvků pro vybavení interiéru. Seznamte se s naší nabídkou, rozhodně si zde najdete něco pro sebe.


NECHTE SE  INSPIROVAT!

Nábytek do obývacího pokoje Madis Nábytek do obývacího pokoje Sand Nábytek do obývacího pokoje Flawia II Nábytek do obývacího pokoje Switch XV

 

Zpět