Křeslo ušák – k čemu se hodí? Podívejte se na nejzajímavější aranžmá letošní sezóny!

13.02.2022

Pohodlná křesla jsou produkty, které jsou obzvláště atraktivní a často volené zákazníky. Různé modely se perfektně hodí do moderních interiérů, ale také pro klasičtější aranžmá. Mezi čalouněným nábytkem jsou určitě nejuniverzálnějšími křesly dostupné na trhu křesla ušák. Podívejte se, jak tento atraktivní kus nábytku snadno zapadne rovněž do vašeho interiéru.

 

Křesla ušák- Bauamx.cz


V tomto článku:
1. Jak vypadá křeslo ušák?
2. Proč jsou křesla ušáky tak oblíbená?
3. Jaké vzory a barvy jsou nejmódnější?
4. Neobvyklé provedení křesel ušáků
5. Kde bude křeslo ušák nejlépe fungovat? 


 


Jak vypadá křeslo ušák?

Křeslo ušák je jedinečný kus nábytku a naši zákazníci ho často volí. Pohodlná křesla ušáky se vyznačují neobvyklým tvarem - charakteristickými "uši", které mírně vyčnívají nad linii opěradla ve tvaru S, které se přizpůsobuje tvaru páteře. S tímto křeslem bude odpočinek obzvláště pohodlný. Můžete v něm sledovat své oblíbené seriály, křeslo také poskytne vysoký komfort při čtení nebo během trávení času s přáteli.
Křeslo úšak je především univerzálním kusem nábytkunábytek poslouží jako tradiční misto k sezení, a zároveň tyto moderní křesla budou stylovým doplňkem interiéru. Jejich nadčasový design jim umožňuje přizpůsobit se prakticky jakémukoliv aranžmá. Pravě kvůli tomu, je tento unikátní čalouněný nábytek tolik oblíbený a často volený našimi zákazníky.

 

Křesla ušák- Bauamx.cz


Proč jsou křesla ušáky tak oblíbená?

Design křesel ušáků je dokonce přirovnáván k majestátnosti královského trůnu a jeho nákup je pro mnohé přirozenou volbou. Vzhledem k dostupnosti křesel v mnoha barvách a vzorech je tento kus nábytku velmi oblíbený. Na velký zájem zákazníků má vliv rovněž velký komfort sezení, který jsou tyto křesla schopny poskytnout. Ušák je rozhodně pohodlné křeslo, které perfektně ladí do každého interiéru.

 

Křesla ušák- Bauamx.cz
 

Jaké vzory a barvy jsou nejmódnější?

Křeslo ušák do obývacího pokoje můžete zakoupit v jakémkoliv vzoru a barvě – na trhu jsou dostupné  modely v různorodém provedení a výrobci často dokážou vyrobit křeslo na míru z neobvyklých materiálů, textur materialů a v jedinečných barvách. Personalizované křeslo, je vhodné si objednat, zvláště když si chcete pokoj zařídit dokonale podle svých představ a potřeb.

 

Křesla ušák- Bauamx.cz

Květiny, květiny, květiny

Rozhodně stojí za to pořídit si tyto křesla do interiéru vašeho domova. Dostupné jsou nejen v různých barvách, ale také v zajímavých vzorech. Mimořádně oblíbené jsou materiály s květinovým motivem – barevné květiny mistnost rozhodně oživí a zútulní. Odpovídající vzor může změnit nebo zdůraznit charakter interiéru.


Růžové křeslo ušák? Nebo možná jiné intenzivní barvy?

Výrazný barevný akcent může být přesně to, co potřebujete! Křeslo ušák je  synonymem luxusu a jeho intenzivní barvy rozhodně dokážou oživit i ten nejnudnější interiér. Tyrkysový nebo žlutý model je perfektním návrhem pro barevné a energické obývací pokoje. Uplatní se také v moderních minimalistických interiérech, kde rozbije monotónnost v místnosti.

 

Křesla- Baumax.cz
 

Tlumené barvy do moderních  interiérů

Křeslo ušák můžete zakoupit také v tlumenějších barvách. Šedé nebo béžové křeslo bude perfektním prvkem vybavení do obývacího pokoje ve skandinávském stylu. Stejně dobře poslouží v minimalistických, moderních interiérech. Křeslo ušák je univerzální kus nábytku a bude vypadat skvěle rovněž v klasickém aranžmá – do jakého stylu interiéru se hodí, závisí především na vaší vizi uspořádání prostoru a osobních preferencí.
 

Neobvyklé provedení křesel ušáků

Samotné křeslo ušák je jedinečný kus nábytku – křeslo má elegantní design, který dobře funguje v mnoha aranžmá. Křeslo ušák je často samo o sobě jedinečným doplnkem do obývacího pokoje nebo ložnice, ale může mít navíc ještě neobvykle provedení. Podívejte se, jaké modely jsou na trhu k dispozici - výběr nevšedního a poutavého provedení, může být trefou do černého.  
 

Houpací křeslo ušák

Křeslo ušák, ve kterém se můžete navíc příjemně houpat? Nic nemožného! Ušák s vysokým opěradlem a houpací funkcí je výjimečné pro relaxaci. Houpací křesla jsou stále oblíbenější. Jejích design nejen zútulní interiér obývacího pokoje či denního pokoje, ale postará se o vaše pohodlí.
 

Křeslo ušák s podnožkou

Maximální komfort a pohodlí zajistí křeslo s odpovídající podnožkou. Křesla s podnožkou poskytují relax především vašim nohám. Vysoké opěradlo křesla je výbornou oporou pro vaši páteř a podnožka uleví bolavým nohám. To je dobrá volba pro lidi, kteří tráví většinu dne ve stoje nebo si stěžují na bolavé nohy. Funkci podnožky může často plnit atraktivní puf nebo atypický stolek. Podnožky dodavají nábytku zajímavý vzhled a obohacují interiér.
 

Otočné křeslo ušák

Otočná křesla a židle jsou skvělou volbou, zvláště když si chcete zařídit pohodlnou domácí kancelař. Stále častěji se na trhu s nábytkem objevují otočné křesla ušáky, takže si můžete do domací nebo firemní kanceláře pořídit toto mimořádně pohodlné křeslo. Ušák je skutečným hitem mezi čalouněným nábytkem!
 

Křesla ušák- Bauamx.cz

 

Kde bude křeslo ušák nejlepe fungovat?

Tento nábytkový prvek bude fungovat prakticky v jakémkoliv uspořádání, ať už klasickém nebo tradičním. Můžete jej umístit do jakékoliv místnosti v domě či bytě - zajímavý model nábytku pokoj jistě oživí a jeho funkčnost se osvědčí jak v obývacím pokoji, tak i v ložnici nebo dětském pokoji.
 

Útulný obývací pokoj díky křeslu ušák

Obývací pokoj je dokonalým místem, kam se křeslo ušák výjimečně hodí. Rozhodně tento kus nábytku by neměl v obývacím pokoji chybět! Vybrat vhodný model do obývacího pokoje nebude složité – dokonalý kus nábytku je ten, který vypadá zajímavě a prostě se vám líbí. Vybrat si můžete pohodlný sedací nábytek, který je k dostání v naší prodejně - nabízíme nejen křesla ušáky, ale také lenošky a relaxační křesla.
Křeslo v obývacím pokoji můžete ozdobit dekorativními polštáři nebo měkkou dekou. Textilie jsou perfektními doplňky! Díky nim vytvoříte útulné a příjemné aranžmá a rovněž  poslouží i při odpočinku.

 

Dětský pokoj

Ideálním doplňkem do dětského pokoje bude křeslo ušák v námořnické modré barvě, zelené barvě nebo jakékoliv jiné zajímavé barvě. Tento kus nábytku se obzvlášť osvědčí v pokoji pro kojence - křesla zde perfektně poslouží jako kojící křesla.
 

Komfortní ložnice

Do ložnice můžete umístit polohovací křeslo ušák nebo ušák s přídavným pufem. Díky křeslu vytvoříte příjemné místo k odpočinku. Intimní soukromí v ložnici vám zajistí potřebné ticho a křeslo zase pohodlný odpočinek. V takovém odpočinkovém koutku můžete číst knihy nebo poslouchat svou oblíbenou hudbu! Ke křeslu přidejte malý stolek – budete si na něj moci odložit knihu nebo šálek čaje. Užitečná bude také stojací lampa, zvláště když rádi večer čtěte.


NECHTE SE INSPIROVAT!

Nábytek do obývacího pokoje Visio II Nábytek do obývacího pokoje Amber I Nábytek do obývacího pokoje Kendo Nábytek do obývacího pokoje Kora X


 

 

Zpět