Zobrazit kategorie 
FILTRY
Filtry
CENA
Předpokládaná lhůta dodání:
Druh sortimentu
Barva
Použití
Rozměry (cm)
Více
rozměry drážek
Profil
Hledat

Příslušenstvi k oknům

Třídit podle:
seřadit
filtrovat
1  2    
49,00 Kč / ks 65,00 Kč / ks
Akce
49,00 Kč / ks 65,00 Kč / ks
Akce
119,00 Kč / ks 139,00 Kč / ks
Akce
119,00 Kč / ks 139,00 Kč / ks
Akce
75,00 Kč / ks 89,00 Kč / ks
Akce
75,00 Kč / ks 89,00 Kč / ks
Akce
189,00 Kč / ks
8,00 Kč / ks
1  2    

Příslušenství k oknům

Vhodné příslušenství pro okna z PVC mohou učinit jejich používání velmi pohodlným a také praktickým. Doporučujeme vám seznámit se s naší nabídkou příslušenství k plastovým oknům - jsou to užitečné produkty a navíc zlepšují estetiku okenních otvorů.

Jaké příslušenství k oknům máme v nabídce?

Dobře vybavená okna z PVC jsou prvky, které jsou funkční a estetické. V naší nabídce naleznete vhodné příslušenství k oknům: okenní kliky, montážní kotvy a montažní límce pro okna. Kromě toho máme i další, různé doplňky k oknům: těsnění a sítě. U nás jistě najdete to, co hledáte.

Jaké okenní kliky jsou k dispozici?

Okenní klika je produkt dostupný v naší nabídce. Jednotlivé okenní kliky se mohou lišit barvou, vzhledem a způsobem otevírání. Nabízíme mimo jiné bílé kliky na okna z PVC, produkty budou ideální volbou pro většinu oken. Kromě bílých provedení existují i hnědé modely.

Nabízíme kliky, ktere se otevírají tradičním způsobem, ale nabízíme i modely s tlačítkem a modely s klíčem. Díky tomu budou okna bytu či domu řádně uzavřena. Naše jedinečné a funkční příslušenství k oknům jsou k dispozici jak v našem internetovém obchodě, tak v kamenném obchodě.

Proč jsou správné montážní kotvy tak důležité?

Nejen klika je důležitým prvkem okna. Srdečně Vás zveme k prohlédnutí našeho dalšího sortimentu včetně příslušenství potřebného pro montáž oken. Určitě se vám bude hodit vhodná montážní kotva, která vám umožní umístit okno do okenního otvoru a zajistí jeho odolnost a stabilitu.

Co je to montážní límec?

Montážní límec pro okna můžete rovněž zakoupit v našem obchodě. Tyto doplňky jsou nepostradatelné při správné montáži střešních oken. Montažní límce jsou navrženy tak, aby těsně vyplňovaly prostor mezi krytinou a oknem, aby tam nepronikala voda a okno bylo chráněno i proti větru. Mezi našimi produkty naleznete okenní límce různých velikostí, které Vám usnadní venkovní montáž příslušných prvků.

Určitě se podívejte na naši celou nabídku. K dispozici jsou v našem obchodě i další produkty a příslušenství k oknům jako pěnové těsnění, kování a panty. Mezi našimi produkty jistě najdete vše  to, co potřebujete.