Zobrazit kategorie 
FILTRY
Filtry
CENA
Předpokládaná lhůta dodání:
Druh sortimentu
Šířka (cm)
Výška (cm)
Délka (cm)
Objem (l)
Délka (cm)
Hledat
Třídit podle:
seřadit
filtrovat
Skvělý produkt
Zboží
z letáku
Akce
Výprodej

Zahradní koš skládací 120 l

149,00 Kč / ks
Skvělý produkt
Zboží
z letáku
Akce
Výprodej

Zahradní koš skládací 270 l

169,00 Kč / ks
Skvělý produkt
Zboží
z letáku
Akce
Výprodej

Plastová popelnice 120L ČERNÁ...

955,00 Kč / ks
Skvělý produkt
Zboží
z letáku
Akce
Výprodej

Plastová popelnice 120L ZELENÁ

979,00 Kč / ks
Skvělý produkt
Zboží
z letáku
Akce
Výprodej

Plastová popelnice 240L ČERNÁ

1350,00 Kč / ks
Skvělý produkt
Zboží
z letáku
Akce
Výprodej

Plastová popelnice 240L ZELENÁ

1390,00 Kč / ks
Skvělý produkt
Zboží
z letáku
Akce
Výprodej

Plastová popelnice 120L ČERVENÁ

995,00 Kč / ks
Skvělý produkt
Zboží
z letáku
Akce
Výprodej

Plastová popelnice 120L HNĚDÁ

995,00 Kč / ks
Skvělý produkt
Zboží
z letáku
Akce
Výprodej

Plastová popelnice 120L MODRÁ

995,00 Kč / ks
Skvělý produkt
Zboží
z letáku
Akce
Výprodej

Plastová popelnice 120L ŽLUTÁ

995,00 Kč / ks
Skvělý produkt
Zboží
z letáku
Akce
Výprodej

Plastová popelnice 240L ČERVENÁ

1389,00 Kč / ks
Skvělý produkt
Zboží
z letáku
Akce
Výprodej

Plastová popelnice 240L HNĚDÁ

1350,00 Kč / ks
Skvělý produkt
Zboží
z letáku
Akce
Výprodej

Plastová popelnice 240L MODRÁ

1469,00 Kč / ks
Skvělý produkt
Zboží
z letáku
Akce
Výprodej

Plastová popelnice 240L ŽLUTÁ

1490,00 Kč / ks

Popelnice na tříděný odpad

Proces ukladania a triedenia odpadu (objemového, komunálneho alebo bežného) je dôležitou záležitosťou. Odpadky, ktoré každý deň produkuje každý z nás, by sa mali riadne triediť a skladovať, kým nebudú odvezené na skládku. Z tohto dôvodu náš obchod pripravil širokú ponuku najrôznejších odpadkových kôšov a popelnice na tříděný odpad, ktoré sa budú hodiť v každej domácnosti a rozhodne pomôžu postarať sa o poriadok a starostlivosť o životné prostredie.

 

Popelnice na tříděný odpad- Baumax.cz

Popelnice na tříděný odpad do kuchyně

Velká část odpadu vzniká v kuchyni. Právě v této místnosti vzniká a skladuje se především komunální odpad. Jeho vhodné skladování je obzvláště důležité, protože se může stát zdrojem bakterií a plísní, a tím – přičinou zdravotních problémů. Popelnice na směsný odpad by proto měly být obzvlášť těsné, je dobré, když mají přídavné víko. Zabráníte tak nejen šíření mikroorganismů, ale také šíření nepřijemných pachů z odpadkového koše

Čistá a voňavá kuchyně je mimořádně příjemné místo. Kromě toho, že byste měli mít kvalitní nádobu na odpad, stojí za to pamatovat i na pravidelné vyhazování odpadků, stejně jako branit v tom, aby se odpadky z nádoby vysypaly, protože je jich příliš hodně. Pro zachování správné hygieny a bezpečnosti by měly být také odpadkové koše pravidelně myty a dezinfikovány. Odpadkové koše jsou velmi užitečné kuchyňské doplňky.

Kancelářské odpadkové koše

Kancelářský odpad je většinou papír nebo fólie, takže jejich skladování není tak problematické. Materiály a odpad se však vyplatí třídit tak, aby se daly později recyklovat, co výrazně přispívá ke zlepšení životního prostředí. Kancelářský odpadkový koš není nutné uzavírat, velmi oblíbenou variantou do domácí nebo firemní kanceláře je kovový odpadkový koš. Jeho objem se může lišit a větší nádoby lze vyprazdňovat méně často.
Pokud směsný odpad skončí v kancelářském koši, pravidelně  jej vyprazdňujte, aby odpadky nezačaly nepříjemně zapáchat. Odpadkový koš v kanceláři je však lepší používat pouze na jeden druh odpadu, nebo koupit více košů a odpad vhodně třídit.

Odpadkové koše do koupelny 

Rovnako ako v kuchyni, tak aj v kúpeľni sa často vyskytujú odpadky, ktoré môžu predstavovať určité ohrozenie zdravia. Do kúpeľne je preto vhodné zaobstarať odpadkové koše s vekom. Odpadky by mali byť tiež pravidelne vynášané, aby sa minimalizovalo riziko ochorenia alebo infekcie. Do takýchto miestností sú ideálne plastové odpadkové koše, ktoré možno ľahko umyť a tým pádom udržiavať v čistote. Odpadky je dobré nevyhadzovať priamo do koša, ale najprv doňho vložiť sáčok na odpadky – uľahčíte si tým vyprázdnenie koša a vyhodenie jeho obsahu.

Do veľkých odpadkových košov sa vojde viac odpadkov a nebude ich nutné tak často vyprázdňovať. Je však treba pamätať na to, že odpadky by sa nemali nechávať v koši príliš dlho, je dôležité ich pravidelne vyprázdňovať. V našej ponuke nájdete odpadkové koše rôznych objemov, vďaka čomu si ľahko vyberiete koš podľa vašich individuálnych potrieb.

Perfektní nádoby na tříděný odpad

V posledních letech se třídění odpadu stalo nejen atraktivním a módním trendem, ale již běžnou každodenní činností každého člověka. Z tohoto důvodu náš obchod nabízí atraktivní odpadkové koše na tříděný odpad, s jejich pomocí bude třídění jednotlivých druhů odpadu mnohem jednodušší. V nabídce najdete koše, které mají příslušné označení nebo takové, které se liší barvou.

Označenia alebo farby odpadkových košov uľahčia triedenie sklenených fliaš, plastu, papiera alebo komunálneho odpadu. Rôzne typy košov naznačia, kde majú byť konkrétne odpadky uložené, čo rovnako uľahčí deťom triedenie odpadu.

Triedenie odpadu sa týka aj bio odpadu. Bio odpad je predovšetkým posekaná tráva, zemina alebo popol. Bio odpadkové koše umožnia ich uloženie, posekaná tráva sa bude ľahšie skladovať a vyhadzovať. Popolnice na bio odpad majú väčšinou veľký objem, často sú to preto veľké nádoby.

Barevné nádoby na tříděný odpad

Velké popelnice a malé odpadkové koše, které se používají na tříděný odpad, mohou mít barvy, které naznačují, jaký odpad patří do konkrétní nádoby. Zelený odpadkový koš je obvykle na sklo a skleněné dózy, modrý na papír, kartony, papírové obaly a krabice a žlutý na plasty a kovy. Hnědý odpadkový koš je určen pro bioodpad a černý na směsný odpad.

Různé obce mohou mít různé systémy třídění odpadu, proto se vyplatí nejprve zkontrolovat, jak to ve vaší obci vypadá, než začnete odpad třídit.

Kovové nebo plastové odpadkové koše

Odpadkový kôš môže byť vyrobený z rôznych materiálov. Oblúbenými kategóriami produktov sú: kovový odpadkový kôš a plastový odpadkový kôš. Obe varianty sú odolné a umožňujú udržiavať kôš čistý, takže sú ideálne aj do kuchyne alebo kúpeľne. Výhodou kovového koša je jeho odolnosť a plastového koša – nízka hmotnosť.

Hygiena a bezpečnost - uzavřené odpadkové koše 

Nádoby na odpad a odpadkové koše mohou mít vhodná víka, která chrání, aby se z nádob nevysypaly žádné odpadky. Víko navíc zabrání i uvolňování nepříjemných pachů a případní škůdci, hmyz nebo hlodavci budou mít k odpadu ztížený přístup .