Zobrazit kategorie 
FILTRY
Filtry
CENA
Předpokládaná lhůta dodání:
Barva
Hledat

Podmisky

Třídit podle:
seřadit
filtrovat

Podmisky pod květináče

 

Krásné rostliny na balkón nebo terasu (rostliny pro balkóny a terasy) zdobí naše domy a byty a rostliny v květináčích naše interiéry. Aby rostly zdravě a těšily naše oči, staráme se o ně a chráníme je, zaléváme, hnojíme a ošetřujeme proti škůdcům a chorobám. Mimořádně funkčním prvkem pro vegetaci v květináčích jsou misky pod květináče.

 

Podmisky- Baumax.cz

 

Misky pod květináče

Zalévání rostlin v květináčích je často spojeno s určitými problémy. Přebytečná voda vytéká otvory vytvořenými na dně květináče a shromažďuje se pod ním. Tímto způsobem se mohou vytvářet nevzhledné skvrny a hromadit se prach, co vede ke znečištění okenních parapetů nebo dlažby na terase (terasové dlaždice) nebo balkónu. Stojí za to umístit pod květináče misky – ty zabraňují nevzhledným skvrnám a chrání povrchy, které jsou pod ní. Misky pod květináče jsou také dobrým řešením k zadržení přebytečné vody. Voda se shromažďuje v misce a rostlina ji může stále používat.

Misky pod květináče se často prodávají v sadách s květináči. Obaly na květináče a misky pak mají stejnou barvu a vzor, ​​navzájem se esteticky doplňují a jednoduše k sobě ladí. Misky pod květináče můžeme také zakoupit samostatně - výrobky jsou k dispozici v různých velikostech a tvarech (kulaté, čtvercové, obdélníkové). Průměr misky pod květináč by měl odpovídat nádobám, které máme. K určení správné velikosti nám pomůže obyčejné pravítko.

V nabídce našeho obchodu najdete také misky pod květináč s kolečky. Kolečka jsou instalována tak, aby bylo možné snadno manipulovat s květináčem na ní umístěným. Díky tomu bude přemísťování rostlin na terase, balkónu nebo dokonce na zahradě velmi snadné. Stojí za to zvolit tento neobvyklý typ misky pod květináč, zvláště když máme rostliny v těžkých květináčích.

 

Nákup

V našem obchodě najdete misky pod květináče různých velikostí a tvarů. Široka nabídka vzorů a barev vám umožní vybrat si z našich produktů vhodný pro vás produkt. Čtvercové, kulaté, obdélníkové misky pod květináče - najdete zde všechny.

 

Podmisky- Baumax.cz