Zobrazit kategorie 
FILTRY
Filtry
CENA
Předpokládaná lhůta dodání:
Hledat

Ohřívače vody

Třídit podle:
seřadit
filtrovat
1  2    
3399,00 Kč / ks
2699,00 Kč / ks
3299,00 Kč / ks
3299,00 Kč / ks 3499,00 Kč / ks
Akce
14999,00 Kč / ks
1  2    

Je těžké si v dnešní době představit dům bez teplé vody. Vždy je nějakým způsobem vyhřívána, často pomocí různých typů ohřívačů. Na trhu jsou dostupné elektrické a plynové ohřívače vody. To, jaký model používáte, bude obvykle zahrnovat zdroj energie dostupný v místě instalace.

Ohřívače vody - Merkury Market

Jaké ohřívače vody by se měly rozlišovat podle typu zdroje napájení?

 

 • Ohřívače vody na plyn:
  Jedná se o nejběžnější ohřívače, které pracují na LPG, nebo na zemní plyn. Jejich výhodou je, že mohou být o něco levnější oproti elektrickým, ale zabírají hodně místa. Určité rozdělení těchto ohřívačů by se mělo provést i v rámci uzavřené, nebo otevřené spalovací komory. V ohřívači s otevřenou komorou musíte zajistit, aby byl připojen na komín. U druhé varianty musí být přiváděn venkovní vzduch pomocí speciální vzduchové / kouřové roury.

 

 • Elektrické průtokové ohřívače vody:
  Jedná se o ohřívače, které jsou připojeny k elektroinstalaci a napájeny elektřinou. Jejich výhodou je, že ohřívají vodu téměř okamžitě. To se promítá do minimální ztráty studené vody.

 

Jakým vlastnostem ohřívačů je třeba věnovat pozornost?

 

Podívejme se na několik aspektů, díky nimž bude ohřívač vody užitečnější:

 

 • Provzdušňovač
  Velmi hodnotná přísada, která způsobuje, že spotřebujete podstatně méně vody. Provzdušňuje vodu, což se promítá do menší spotřeby.

 • Režim Eko
  Umožňuje nastavit ohřívač vody do úsporného režimu.

 • Odolnost ohřívače vody (zejména topných prvků) vůči tvorbě vodního kamene.

 

Horká voda je nyní absolutním standardem. Existuje několik dalších prvků, které tvoří úplný standard. V internetovém obchodě BauMax jsme vytvořili nabídku, ve které jsme nezapomněli na žádný prvek plně vybavené domácnosti. Najdete zde interiéry (kuchyň, obývací pokoj), veškerý stavební materiál, kuchyňský nebo ložnicový nábytek, krbové doplňky a mnohem víc.