Zobrazit kategorie 
FILTRY
Filtry
CENA
Výška (cm)
Šířka (cm)
Hloubka (cm)
Barva
Více
Potahová látka
Předpokládaná lhůta dodání:
Hledat

Křesla

Třídit podle:
seřadit
filtrovat
1  2  3  4    
5699,00 Kč / ks
1  2  3  4    

Sedadla v naši nabídce Baumax jsou vyrobeny z kvalitních materiálů s důrazem na každý detail. Bez ohledu na to, zda hledáte křeslo, které vyhovuje modernímu nebo klasickému stylu, s námi najdete perfektní model pro vaše potřeby. Robustní a pohodlné opěradla a područky vám poskytnou nejvyšší úroveň pohodlí.

Křesla - Baumax

Nábytek na relax ve vlastním bytě

 

Když se po celém dni vrátíte domů, často sníte o relaxaci s dobrým filmem nebo zajímavým čtením. Bylo by těžké představit si to bez pohodlné pohovky a stolu, kde si můžete dát občerstvení nebo šálek dobré kávy. Když venku prší nebo když zima trvá déle, ponoření se do měkkého křesla s přikrývkou je snovým nápadem jak strávit zbytek dne. Pokud k nim přidáme opěrku pod nohy, získáme záviděníhodnou relaxační sadu. Tento kus nábytku je také nepostradatelný, když k Vám přijde rodina, nebo přátelé na sobotní večer. Další pohodlné místo na sednutí bude mít nepochybně váhu zlata.

 

Křeslo do obývacího pokoje - jaké si vyberete, aby Vám sloužilo roky?

 

Zaprvé křeslo by mělo být funkční, to znamená poskytovat nejlepší podmínky pro relaxaci. Minimální hloubka sedáku je přibližně 40 cm. Opěradlo by mělo být také dostatečně vysoké, aby uvolnilo páteř. Je to mimořádně důležité zejména proto, že v pohodlném křesle si rádi zdřímnete, takže se vyplatí starat se o zdravý spánek. Když si vyberete model pro sebe, primárně se řídíte osobními preferencemi - někteří upřednostňují měkké sedadlo, zatímco jiní dávají přednost tvrdší a stabilnější podpoře.

 

Dalším krokem je seznámení se s typem čalounění a specificitou celého nábytku: typem náplně a kvalitou pružin.

 

Poslední fází výběru správného křesla je výběr jeho tvaru a barvy čalounění, aby se židle přizpůsobila všeobecnému designu interiéru. V našem obchodě najdete křesla, která odpovídají každé místnosti. Pro obývací pokoj vyzdobenou ve skandinávském stylu doporučujeme minimalistické modely v béžové, šedé a bílé barvě, místnost v glamour style - doporučujeme křeslo v červené barvě a pro milovníky moderních řešení - elegantní křesla z ekologické kůže.