Zobrazit kategorie 
FILTRY
Filtry
CENA
Hloubka (cm)
Barva
Šířka (cm)
Výška (cm)
Potahová látka
Předpokládaná lhůta dodání:
Hledat

Sedací vaky

Třídit podle:
seřadit
filtrovat

Při zařizování interiéru nejčastějším kritériem při nákupu jednotlivých kusů nábytku je jejich pohodlí. Záleží nám na tom, aby zakoupený nábytek umožnil pohodlný odpočinek a relaxaci po náročném dni v práci nebo ve škole.

Jedním z produktů, který nám umožní pohodlně usednout a zapomenout na celý vnější svět, je sedací vak. Poslední dobou jsou tyto vaky mezi zákazníky stále víc oblíbené. Není to překvapující, protože svými rozměry a stylem provedením se osvědčují nejen v dětských pokojích, ale i v obývacích pokojích.

Sedací vaky - Baumaax

V čem spočívá fenomén sedacích vaků?

Vaky ve tvaru pytlů se vyznačují docela netradičním vzhledem a řadí se do kategorie čalouněného nábytku. Pytle jsou naplněné měkkými granulemi, díky čemuž je můžeme vytvarovat do polohy, která nám nejvíc vyhovuje. Vaky se proto dokonale přizpůsobí našemu tělu.

Toto přizpůsobení se tělu je nejdůležitější vlastností sedacích vaků. Když sedíme na vaku vyrobeném ve tvaru pytle, máme pocit, že nás ze všech stran „obklopuje“, což působí pozitivně na náš pocit bezpečí a pohodlí. To je možné díky charakteristické výplni vaku.

Vaky se hodí do každého interiéru!

Když se v obchodech objevily první sedací pytle, našly své využití především v dětských pokojích. V dnešní době je jejich styl provedení tak rozmanitý, že se bude hodit i do obývacího pokoje ke křeslu, gauči nebo různým komodám a regálům.

Obývací pokoj bývá místem setkání s rodinou, kde často přestavujeme nábytek tak, aby byl pro danou chvíli víc funkční. Vaky jsou lehké, tudíž přesouvání a přemísťování - bez ohledu na to, zda jsou na podlaze panely nebo koberec – nebude problematické!