Zobrazit kategorie 
FILTRY
Filtry
CENA
Předpokládaná lhůta dodání:
Hloubka (cm)
Barva
Šířka (cm)
Výška (cm)
Potahová látka
Hledat

Sedací vaky

Třídit podle:
seřadit
filtrovat
1718,10 Kč / ks 1909,00 Kč / ks
Akce
Jak vyčistit čalounění pohovky? 5 způsobů

Jak vyčistit čalounění pohovky? 5 způsobů

20.02.2021

Čalouněný nábytek bude v interiérech vypadat skvěle, pokud se o něho budeme řádně starat. Klíčem je pravidelné utírání a odstraňování skvrn, jakmile se nějaké objeví. Stojí tedy za to seznámit se s domácími metodami, které nám umožní efektivně vyčistit...

Jak vyčistit rohovou sedací soupravu a pohovku? Domácí způsoby a přípravky z obchodu

Jak vyčistit rohovou sedací soupravu a pohovku? Domácí způsoby a přípravky z obchodu

12.04.2021

To, co použijeme k čištění čalouněného nábytku – rohové pohovky, pohovky nebo křesla - závisí na typu čalouněné látky a druhu skvrny. Můžeme to udělat domácími způsoby – například pomocí sody, kyseliny citronové, bramborové mouky. Pokud však nejsme...

Při zařizování interiéru nejčastějším kritériem při nákupu jednotlivých kusů nábytku je jejich pohodlí. Záleží nám na tom, aby zakoupený nábytek umožnil pohodlný odpočinek a relaxaci po náročném dni v práci nebo ve škole.

Jedním z produktů, který nám umožní pohodlně usednout a zapomenout na celý vnější svět, je sedací vak. Poslední dobou jsou tyto vaky mezi zákazníky stále víc oblíbené. Není to překvapující, protože svými rozměry a stylem provedením se osvědčují nejen v dětských pokojích, ale i v obývacích pokojích.

Sedací vaky - Baumaax

V čem spočívá fenomén sedacích vaků?

Vaky ve tvaru pytlů se vyznačují docela netradičním vzhledem a řadí se do kategorie čalouněného nábytku. Pytle jsou naplněné měkkými granulemi, díky čemuž je můžeme vytvarovat do polohy, která nám nejvíc vyhovuje. Vaky se proto dokonale přizpůsobí našemu tělu.

Toto přizpůsobení se tělu je nejdůležitější vlastností sedacích vaků. Když sedíme na vaku vyrobeném ve tvaru pytle, máme pocit, že nás ze všech stran „obklopuje“, což působí pozitivně na náš pocit bezpečí a pohodlí. To je možné díky charakteristické výplni vaku.

Vaky se hodí do každého interiéru!

Když se v obchodech objevily první sedací pytle, našly své využití především v dětských pokojích. V dnešní době je jejich styl provedení tak rozmanitý, že se bude hodit i do obývacího pokoje ke křeslu, gauči nebo různým komodám a regálům.

Obývací pokoj bývá místem setkání s rodinou, kde často přestavujeme nábytek tak, aby byl pro danou chvíli víc funkční. Vaky jsou lehké, tudíž přesouvání a přemísťování - bez ohledu na to, zda jsou na podlaze panely nebo koberec – nebude problematické!