Modulární rohové pohovky do U

21.02.2022

Modulové rohové sedací soupravy ve tvaru U tvoří velmi oblíbený typ čalouněného nábytku, vhodný pro vybavení prostorných denních pokojů, velkých obývacích pokojů nebo otevřených moderních prostorů v bytech či domech. Velké U rohové sedací soupravy zaujmou svým moderním designem, stylovým vzhledem a mimořádnou funkčností. Není divu, že tyto produkty jsou tak oblíbeným prvkem vybavení do interiéru. 

Jaké výhody mají velké rohové sedací soupravy do U? Do jakých interiérů se rohové sedací soupravy hodí? Za co stojí docenit velké rohové sedací soupravy? Jste zvědaví? Zjistěte to u nás!

 

Rohové pohovky do U- Baumax.cz


V tomto článku:

1. Modulární rohová sedací souprava, co to znamená?

2. Velké modulové rohové sedací soupravy do U. Jaké jsou jejich největší výhody?

3. Modulární rohové sedací soupravy s funkcí spaní a kontejnerem na lůžkoviny

4. Moderní rohové sedací soupravy ve tvaru U - oblíbené modely

5. Oblíbené rohové sedačky ve tvaru U, ideální do obývacího pokoje

6. Univerzální rohová sedací souprava Lotus U Kronos - velká plocha na spaní

7. Do jakých interiérů budou vhodné velké rohové sedací soupravy do UModulární rohová sedací souprava, co to znamená?

Jak název napovídá, modulární rohová sedací souprava se skládá z několika vzájemně ladících modulů, tedy kusů nábytku. U mnoha produktů lze tyto díly vzájemně stabilně spojovat, například pomocí kolíkových spojů. Některý varianty modulového nábytku umožňují pouze umístit jednotlivé prvky vedle sebe, bez možnosti jejich trvalého spojení. Hlavní výhody modulových produktů ? Především naprostá univerzálnost použití. Moduly umožňují navrhnout vlastní sestavu na míru daného prostoru a elegantně tak zařídit jeho interiér. Nevýhody? Bohužel se jedná o rozměrné položky, co vylučuje rohové sedačky ve tvaru U pro uspořádání malých bytů a bytů s atypickým uspořádáním. 

Velké modulové rohové sedací soupravy do U. Jaké jsou jejich největší výhody?

Modulový nábytek je díky své velikostí vhodný hlavně do prostorných místností. Aby mohl plně sloužit, musí být jeho výška, hloubka a šířka správně přizpůsobeny velikosti interiéru. Kdekoliv se používá, přináší výjimečný komfort odpočinku a luxusní vzhled. Co odlišuje modulární sedací soupravy a klasické  soupravy? Jaké vybrat při nákupu pro vybavení interiéru? Lepší budou klasické nebo modulární rohové sedací soupravy ve tvaru U? To je jen pár otázek, nejčastěji kladené našimi klienty. Pokusíme se proto  rozptýlit vaše pochybnosti a ukážeme, že velké modulové rohové sedací soupravy s tradičními opěradly stojí za to vzít v ohled při zařizování bytu.

To, co odlišuje rohové sedací soupravy do U a rozhodně předčí klasické rohové sedací soupravy ve tvaru L, je výjimečně velká plocha na sezení, pohodlné opěráky zad a područky. Rohové sedací soupravy do U nabízejí  ideální řešení pro lidi, kteří oceňují pohodlný odpočinek. Další výhodou, která charakterizuje rohové sedací soupravy do U, je funkce spaní, která promění sedačku v plnohodnotnou a pohodlnou postel. Rohová rozkládací sedací souprava dobře poslouží všude tam, kde je čas od času potřebné místo na spaní pro hosty.

 

Rohové pohovky do U- Baumax.cz

Modulární rohové sedací soupravy s funkcí spaní a kontejnerem na lůžkoviny

Funkci spaní sedací soupravy navíc doplňuje pohodlný kontejner na lůžkoviny a u některých modelů dokonce dva takové kontejnery. Nábytek z této kategorie poskytuje nejen pohodlný odpočinek, ale také další úložný prostor pro lůžkoviny a všechny textilie, pro které je často obtížné najít doma místo.

Pamatujte! Rohová sedací souprava do U není jen funkčním kusem sedacího nábytku, ale také skvěle vypadá a je designovým prvkem vybavení. Její atraktivní vzhled doplní vhodně zvolené čalounění. Podle toho, jaký styl a materiál čalounění vyberete můžete si sedací soupravu pořídit nejen domů, do bytu, ale i do kanceláře. Moderní design je jistě jednou z předností čalouněného nábytku ve tvaru písmene U.

Stojí za to připomenout, že materiál, z jakého se vyrábějí sedací soupravy, má velký vliv nejen na vzhled, ale také na komfort používání a životnost nábytku. Lídrem na trhu jsou sedací soupravy čalouněné látkou    s hydrofobní úpravou. Ta zajištuje snadné čištění a dlouhotrvající původní vzhled.

 

Rohové pohovky do U- Baumax.cz

Moderní rohové sedací soupravy ve tvaru U - oblíbené modely

Jaká rohová sedací souprava ve tvaru U je nejlepší?

Interiér vašeho domova může ozdobit některými z populárních modelů sedaček, jaké najdete v nabídce obchodu BauMax. Pokud chcete zdůraznit vámi vybraný styl a charakter interiéru, můžete elegantní kus nábytku umístit na centrální místo v obývacím pokoji. Bude to skvělé řešení, pokud chcete, aby se pohovka  stala hlavním dekorem interiéru.

Oblíbené rohové sedačky ve tvaru U, ideální do obývacího pokoje

Velký prostor dává prakticky neomezené možnosti. Výběrem rohové rozkládací sedačky Lotus U Kronos do vašeho obývacího pokoje získáte elegantní, designový kus nábytku a maximální pohodlí. Intenzivní syté barvy jednotlivých modelů vám poskytnou spoustu možností uspořádání a uspokojí i ty nejnáročnější zákazníky. Intenzivní vínová, sytě zelená, elegantní námořnická modrá a vždy módní hořčicová -  jen některé z barev čalounění nabízených výrobcem. Více položek najdete v naší nabídce.

Univerzální rohová sedací souprava Lotus U Kronos - velká plocha na spaní

Lotus je stylový a funkční kus nábytku. Je vybaven masivním rámem a moderní technologií, která zaručuje pohodlný odpočinek. Spací plocha má výplň z vlnitých pružin. Kvalitní rohová sedací souprava s funkcí spaní způsobí, že vás budou vaši přátelé nejen ochotně navštěvovat, ale také využijí možnosti přespání. Rohová sedací souprava ve tvaru písmene U po rozložení poskytuje opravdu velký prostor na spaní. Možnost využití takto pohodlné „postele“ ocení každý.  Tento typ nabízí standardně rovněž dva velké kontejnery na lůžkoviny a polohovatelné opěrky hlavy. 

 

Rohové pohovky do U- Baumax.cz

Do jakých interiérů budou vhodné velké rohové sedací soupravy do U

Rohové sedací soupravy ve tvaru U jsou kusy nábytku určené do prostorných interiérů. Osvědčí se zejména v rodinných domech s otevřenými prostory. Je třeba zdůraznit, že rohové pohovky do U mají poměrně velké rozměry a tedy bývají náročné na uspořádaní. Znamená to, že je nebudeme moci použít do menších interiérů? Rozhodně ne! Nabídka různých designů a modelů vám dává možnost najít kus nábytku menší velikosti, a budete jej moci umístit do obývacího pokoje s menší plochou. Díky modulárnímu nábytku si můžete upravit sedací soupravu podle vlastních potřeb a zařídit si domácí prostor zcela individuálním a jedinečným způsobem.

Pokud má být rohová sedačka hlavním nábytkem ve vašem obývacím pokoji, určitě si ověřte, zda bude splňovat vaše požadavky a poskytne pohodlí vaší rodině.

Rohová pohovka do U je ideálním řešením do stylového obývacího pokoje, zejména tam, kde je velký prostor k uspořádání. Jde o mimořádně funkční kus nábytku, předností kterého je jedinečný vzhled a komfort používání. V obchodě BauMax najdete výběr rohových sedacích souprav, díky kterým ozdobíte obývací pokoj, tak velký, že si každý snadno najde ten ideální model pro sebe a své potřeby bez ohledu na velikost dostupného prostoru. Více informací a produktů najdete rovněž na webových stránkách našeho obchodu. 
 


NECHTE SE INSPIROVAT!

 

Křeslo ušák – k čemu se hodí? Podívejte se na nejzajímavější aranžmá letošní sezóny!
Rohová pohovka, kterou lze rozložit jako gauč
Moderní rozkládací pohovky do obývacího pokoje

 

Zpět