Jaké dlaždice zvolit pro bílou kuchyň

07.02.2022

Bílá, skandinávská kuchyně je hitem sezóny. Pokud se jedná o interiér, který odpovídá vašemu vkusu, ale nevíte, jaká  – dlažba v imitaci dřeva nebo keramická bude do něj vhodná, nebo jaký zvolit kuchyňský nábytek, bude pro vás tento článek nápomocný. Poradíme, která řešení budou ve vaší domácnosti fungovat nejlépe a které produkty budou vypadat nejefektivněji. Zajistěte, aby uspořádání kuchyně ve vašem domě vždy potěšilo vás a vaše hosty. Bílá kuchyně může být velmi univerzální a vypadat dobře v jakémkoliv stylu uspořádání, takže máte spoustu možností aranžmá. Zvýrazněte bílou kuchyň dokonale sladěnou dřevěnou pracovní deskou nebo malým stylovým doplňkem na zeď. Výběr dlaždic také nemusí být obtížný. Pokud chcete mít perfektně vybavenou bílou kuchyň, využijte našich rad.

 

V tomto článku:
1. V bílé barvě to bude vaší kuchyni  slušet
2. Bílá neznamená nudná! Vhodně zvolené obklady a nábytek
3. Bílá kuchyně a perfektní  pracovní deska. Jakou barvu zvolit a na co si dát pozor?
4. Bílé stěny v kuchyni? Světlé dlaždice a skříňky budou trefou do černého
5. Bílá kuchyň a  -... Jakou barvu zvolit pro bílou? Dlaždice, barvy a rámy
6. Studené bílé odstíny a teplé dřevo - kombinace, která nevyjde z módy. Dřevěné prvky dodají interiéru styl.
7. Keramika a nábytková čela, která zdůrazní interiér. Dokonalá dlažba na podlahu a stěny ve vámi vybraném  stylu
8. Pamatujte na vhodné dokončeníV bílé barvě to bude vaší kuchyni slušet

Jaké dlaždice budou vypadat nejlépe ve světlé kuchyni? Bílá je nadčasová barva a vypadá skvěle prakticky v každém interiéru. Je to také skvělý základ, pokud chcete zvýraznit tyto prvky. Sázet můžeme například na bílé keramické obklady - bude to pocta k tradici. Kuchyňské obklady nikdy nevyjdou z módy. Pokud jste naopak milovníkem moderních řešení, dlaždice v imitaci dřeva budou ve vaší bílé kuchyni vypadat fantasticky a dodají ji přírodní vzhled. Gres imitace dřeva je trvanlivý a odolný vůči vlhkosti, takže dlaždice imitující dřevo budou určitě léty prověřenou investicí. Můžete se také rozhodnout pro jemný vzor na dlaždicích, abyste trochu narušili světlé odstíny kuchyně. Podlaha bude vypadat dobře v bílé nebo jiné světlé barvě a pokud jste se také rozhodli pro světlý nábytek, můžete použít obklady v tmavší barvě.

Bílá neznamená nudná! Vhodně zvolené obklady a nábytek

Bílá nemusí být vůbec jednotvarná, což dobře dokazuje například skandinávský styl. Ve své bílé kuchyni můžete použít mnoho světlých odstínů a doplňky v šedé nebo béžové barvě, aby vypadala přirozeně a stylově. Pokud používáte dlaždice v imitaci dřeva, jejích dekor může být také různorodý. Decentní doplňky nebo prvky nábytku v jiné barvě navíc zpestří váš prostor a teplejší odstíny dodají místnosti útulnost. Bude vaše kuchyň minimalistická nebo tradiční? - záleží jen na vás. V našem obchodě najdete všechny potřebné produkty k stylovému uspořádání domu nebo bytu. Dlaždice, ktere nabízíme vás určitě osloví.

 

Kuchyňské linky- Baumax.cz


Bílá kuchyně a perfektní  pracovní deska. Jakou barvu zvolit a na co si dát pozor?

Přemýšlíte, že je potřeba vaši bílou kuchyň zpestřit vhodně zvolenou pracovní deskou, ale nevíte, jaký dekor nebo barvu zvolit? Bílá kuchyně s dřevěnou pracovní deskou nemusí být vůbec nudná. Podle toho, jakým barvám dáváte přednost, si můžete vybrat tmavší nebo světlejší pracovní desku. Mimořádně zajímavé může být také použití bílé kuchyňské desky. Pokud máte zcela bílý nábytek, může v tomto barevném provedení zůstat i pracovní deska. Pak však bude dobré, když zdůrazníte trochu stěny v kuchyni, aby mohly vyniknout. Módní v této sezoně je například pistáciově zelená, hnědá a různé odstíny modré. V případě , že  preferujete spíše decentní, jemné barvy, můžete zvolit bílý kuchyňský nábytek s tmavšími úchytky nebo nábytek ve zcela jiném tónu – světlé šedy, šedý, hnědý, nebo dokonce černý. Poslední návrh je určitě skvělou volbou pro milovníky kontrastů.

Bílé stěny v kuchyni? Světlé dlaždice a skříňky budou trefou do černého

Jste milovníkem bílé barvy a jednoduchých, ale funkčních řešeních? Vsaďte na bílé zdi. Vyberte si interiérové barvy, které jsou vysoce kvalitní a odolné vůči nečistotám, a budete si moci užívat krásnou barvu zdi po dlouhou dobu. Skvěle vypadají také téměř úplně bílé kuchyně. Nebojte se, pokud si myslíte, že bílá kuchyně bude vypadat nudně nebo jednotvárně. Správně vybrané odstíny a doplňky zpestří jakýkoliv prostor. Můžeme také zvolit mírně tmavší dlažbu nebo desky na podlaze, výrazné podlahové panely a jedinečné prvky z masivního  dřeva. Také ne všechny stěny musí mít stejnou barvu. Natření jedné ze zdí výraznější nebo kontrastní barvou okamžitě zpestří vaši kuchyni. Na stěny můžete také dát obklady ve vámi zvolené barvě. Možností jsou neomezené!

 

Kuchyňské linky- Baumax.cz
 

Bílá kuchyn a  -... Jakou barvu zvolit pro bílou? Dlaždice, barvy a rámy

Při zařizování kuchyně stojí za připomenutí, že bílá je natolik univerzální barva, že bude skvěle vypadat prakticky s jakoukoliv jinou barvou. Máte rádi jemná a přirozená řešení? Nebo možná vsadíte na originální, výrazné kontrasty? Bez ohledu na to, zda se vám líbí bezpečná klasika nebo rádi experimentujete, bude bílá dokonalým základem pro interiér vaší kuchyně. Nebo chcete, aby vaše stěny byly ve dvou barvách. K bílé můžete zvolit jakýkoliv odstín. Těm, kteří mají rádi klasická řešení, a kteří chtějí doplnit bělost stěn jinou barvou, doporučujeme zejména jemné hnědé, pudrové růžové a jemné šedé odstíny. Klasické tmavé barvy budou také perfektně fungovat ve zcela bílé kuchyni. Černá a bílá je kombinace, která nevychází z módy. Namořnická modrá je v této sezoně také velmí populární.
Příznivci odvážných řešení mohou toužit po sytých barvách. Oranžová a limetková barva jsou opět v modě ! Na zeď můžete také zavěsit obrázky, které budou barevně ladit s mistností. Mohou to být motivy krajiny nebo jen prvky přírody. Barevné ovoce  nebo květiny jsou osvědčenou volbou. Tmavé rámy vybírejte, pokud chcete kontrast v interiéru ještě více zdůraznit.


Studené bílé odstíny a teplé dřevo - kombinace, která nevyjde z módy. Dřevěné prvky dodají interiéru styl

Pro uspořádání kuchyňského prostoru můžete úspěšně použít přirozeně vypadající dřevěný nábytek v teplých barvách, který bude vhodný do kuchyně zařízené ve francouzském, provensálském nebo dokonce skandinávském stylu. Přirozenost je vždy v modě. Čela vašich kuchyňských skříněk mohou trochu kontrastovat s bílými stěnami - toto je řešení, které místnosti dodá hloubku. Skvělou volbou bude také dřevěná podlaha. Spolu s vhodně vybraným nábytkem a různými doplňky můžete nízkými náklady vytvořit aranžmá, které potěší svým vzhledem.

Keramika a nábytková  čela, která  zdůrazní interiér. Dokonalá dlažba na podlahu a stěny ve vámi vybraném  stylu


Při výběru dlažby na podlahu do bílých kuchyňských interiérů se můžete rozhodnout pro hladký, jednotný design - lesklý nebo matný - díky kterému bude kuchyně  elegantní a vynikne stylový minimalismus interiéru. Bude to také skvělá volba pro lidi, kteří chtějí, aby si jejich interiér zachoval co nejpřirozenější charakter. Pokud si ceníte moderní styl, může být dobrým nápadem pro optické zvětšení  místnosti  použití velkých geometrických vzorů na stěnách nebo podlaze. Tradiční malé vzory v různých konfiguracích jsou mimořádně zajímavým řešením spíše pro větší interiéry. Pomohou také originálním způsobem zdůraznit hladkou strukturu dřeva.

 

Kuchyňské linky- Baumax.cz

Pamatujte na vhodné doplňky

Dlaždice a nábytek jsou velmi důležité, ale záleží také na výběru doplňků. Nezapomeňte sladit další prvky, pokud jde o barvu s interiérem. Nástěnné hodiny nebo obrazy ve výrazném rámu, například sladěné s barvou nábytku, budou na zdi vypadat perfektně. Pokud chcete sladit vše do nejmenšího detailu , podívejte se také na naše záclony do kuchyně a ubrusy. V kategorii pracovní desky určitě snadno najdete vhodnou pro vaši kuchyň.  Nabízíme jiné dřevěné pracovní desky, které  budou skvělou volbou pro milovníky přírodních interiérů.


NECHTE SE INSPIROVAT!

Dlažba a obklady do kuchyně The Wall Béžový Dlažba a obklady do kuchyně Barcelona Star Dlažba a obklady do kuchyně Tierra Dlažba a obklady do kuchyně Zebrina Forest

 

Zpět