Zobrazit kategorie 
FILTRY
Filtry
CENA
Předpokládaná lhůta dodání:
Šířka (cm)
Výška (cm)
Materiál
Více
Barva
Více
Napájení
Druh ochrany
Více
Patice
Více
Počet zdrojů světla
Více
Max výkon [W]
Typ zdroje
Více
S žárovkou v balení
Barva světla
Více
Možnost natáčení
Nastavitelné
Energetická třída
Více
Hledat

Svítidla do obývacího pokoje

Třídit podle:
seřadit
filtrovat
1    3  4  5    62
329,00 Kč / ks
449,00 Kč / ks
1    3  4  5    62

Obývací pokoj je hned po kuchyni jedním z nejdůležitějších míst ve vaší domácnosti. Místnost, kde si můžete odpočinout po náročném dni. Musí však splňovat určité normy. Jedním ze základních problémů je nepochybně přiměřené osvětlení. Mělo by být příjemné pro oči, protože pouze v takových podmínkách je možné skutečně odpočívat.   Osvětlení obývacího pokoje - BauMax

Ověřte si, z jakých lamp si u nás můžete vybrat a vytvořte si příjemnou atmosféru ve vašem bytě!

Lustry, módní, stylové a elegantní

Obchodní síť BauMax nabízí závěsné modely svítidel pro obývací pokoj, které nerozzáří pouze tento pokoj, ale je i vynikajícím doplňkem do celého domova. Než se rozhodnete koupit konkrétní model, je důležité, jakého účinku chcete dosáhnout. Výběr by měl do značné míry záviset na stylu, který u vás převládá.

Pokud se zajímáte o moderní vzhled, který vyhovuje současným trendům, zajímavým návrhem je osvětlení obývacího pokoje v geometrickém tvaru. Pro milovníky bohatých a efektivních řešení nabízíme křišťálové modely závěsných svítidel.

Osvětlení obývacího pokoje. Jak to plánovat?

Stropní osvětlení je hlavním, ne však jediným prvkem, který by se měl brát v úvahu při plánování domácnosti. Pro příjemnou atmosféru doporučujeme použít pomocné osvětlení, např. stojací lampy. Ta bude perfektní pro vytvoření romantické atmosféry.

Nečekejte a podívejte se ještě dnes, jaké luxusní lampy nabízíme na našem e-shopu.

Srdečně vás zveme!