Zobrazit kategorie 
FILTRY
Filtry
CENA
Šířka (cm)
Výška (cm)
Více
Materiál
Více
Barva
Více
Napájení
Druh ochrany
Patice
Počet zdrojů světla
Energetická třída
Více
Max výkon [W]
Typ zdroje
S žárovkou v balení
Barva světla
Možnost natáčení
Nastavitelné
Předpokládaná lhůta dodání:
Hledat

Osvětlení obývacího pokoje

Třídit podle:
seřadit
filtrovat
1    3  4  5    6
1599,00 Kč / ks
249,00 Kč / ks
339,00 Kč / ks
1199,00 Kč / ks
1    3  4  5    6

Obývací pokoj je hned po kuchyni jedním z nejdůležitějších míst ve vaší domácnosti. Místnost, kde si můžete odpočinout po náročném dni. Musí však splňovat určité normy. Jedním ze základních problémů je nepochybně přiměřené osvětlení. Mělo by být příjemné pro oči, protože pouze v takových podmínkách je možné skutečně odpočívat.   Osvětlení obývacího pokoje - BauMax

Ověřte si, z jakých lamp si u nás můžete vybrat a vytvořte si příjemnou atmosféru ve vašem bytě!

Lustry, módní, stylové a elegantní

Obchodní síť BauMax nabízí závěsné modely svítidel pro obývací pokoj, které nerozzáří pouze tento pokoj, ale je i vynikajícím doplňkem do celého domova. Než se rozhodnete koupit konkrétní model, je důležité, jakého účinku chcete dosáhnout. Výběr by měl do značné míry záviset na stylu, který u vás převládá.

Pokud se zajímáte o moderní vzhled, který vyhovuje současným trendům, zajímavým návrhem je osvětlení obývacího pokoje v geometrickém tvaru. Pro milovníky bohatých a efektivních řešení nabízíme křišťálové modely závěsných svítidel.

Osvětlení obývacího pokoje. Jak to plánovat?

Stropní osvětlení je hlavním, ne však jediným prvkem, který by se měl brát v úvahu při plánování domácnosti. Pro příjemnou atmosféru doporučujeme použít pomocné osvětlení, např. stojací lampy. Ta bude perfektní pro vytvoření romantické atmosféry.

Nečekejte a podívejte se ještě dnes, jaké luxusní lampy nabízíme na našem e-shopu.

Srdečně vás zveme!