Zobrazit kategorie 
FILTRY
Filtry
CENA
Předpokládaná lhůta dodání:
Výška (cm)
Šířka (cm)
Hloubka (cm)
Zbarveni
Materiál použitý na přední stranu
Povrchová úprava předního dílu
Orientace
Počet dveří
Počet zásuvek
Styl
Barva
Potahová látka
Materiál
Hledat
Třídit podle:
seřadit
filtrovat
Skvělý produkt
Zboží
z letáku
Akce
Výprodej

Psací Stůl Hz-Hero 2.0

3399,00 Kč / ks
Skvělý produkt
Zboží
z letáku
Akce
Výprodej
Zboží
z letáku

Psací Stůl Ada 120cm Bíly Mat

2299,00 Kč / ks
Skvělý produkt
Zboží
z letáku
Akce
Výprodej
Zboží
z letáku

Psací Stůl Pro Hráča 136cm Model 0 Černá Nízký

1499,00 Kč / ks

Ergonomické a designérské herní stoly - hrajte a vyhrávejte s námi!

Máte velmi dobré a efektivní vybavení? Vaše knihovna na konzole praská ve švech s nadbytkem titulů? Sada designérského vybavení jen čeká na spuštění a další sezení? Už jste se pohodlně usadili na židli a jste připraveni hrát? Pokud je všechno připraveno a stále nepociťujete potěšení z virtuální reality nebo mnoho hodin sezení způsobuje nepříjemné pocity, je čas si koupit herní stůl. Tento kus nábytku vám umožní pohodlné hraní a bude skvěle vypadat i ve vašem pokoji! Vše najdete v kategorii: Herní stoly.

Herní stoly- Baumax.cz

 

Herní stoly - BauMax

Nepostradatelný kus nábytku v hráčově pokoji - atraktivní herní stoly

Ani nejlepší počítačový hardware nebo nejnovější konzole vám neposkytnou dostatek zábavy při hraní, pokud jsou prvky umístěny nesprávně. Herní stoly vám umožní uspořádat veškeré vybavení a posadit se ke správnému hraní. Plný komfort sezení zajistí dlouhodobý komfort a umožní vám si hraní naplno užít. Na stoly se vejde všechno vybavení, které potřebujete: stolní počítač nebo monitor, další obrazovky, klávesnici, myš, reproduktory, sluchátka, podložky, ba dokonce i volant nebo sada VR. Na dostatečně velkou stolovou desku se vejde vše a umožní vám ovládání zařízení a především jeho kabeláže. Organizované vybavení je potěšením, které vás baví, a možností rychlého přepínání mezi režimy ovládání (myš + klávesnice na podložce a naopak) nebo zvukovými systémy (reproduktory nebo sluchátka).

Moderní design a skvělá ergonomie - herní stůl je pro vás ideální

Každý hráč má při hraní svůj vlastní způsob uložení těla. Většina však opírá zápěstí o stůl, napravo i nalevo. Proto je aspekt ergonomie u herních stolů tak důležitý.

Dobře přizpůsobený pracovní stůl vám umožní strávit hraním i dlouhé hodiny. Vyberte si dostatečně velký stůl. Velká pracovní deska vám umožní nejen nastavení vybavení, ale umožní vám svobodu i při těch nejintenzivnějších pohybech. Psací stoly (kancelářské stoly), které nabízíme, jsou vyrobeny z odolných materiálů nejvyšší kvality. Vysoká kvalita vrchních a rámových materiálů, stejně jako pečlivost o zpracování a spojování jsou zárukou bezpečnosti vás a vašeho vybavení. Hrajte se s našimi stoly bez obav! Jsou pevné, odolné a bezpečné.

Stejně bezpečné budou všechny vaše kabely. Psací stoly mají ve svém designu prvky, které pomohou esteticky skrýt všechny kabely - otvory pro kabely a organizéry. Moderní herní stoly nejsou jen ergonomickými řešeními pro pohodlí a komfort. Hráči oceňují design a vhodný vzhled jejich vybavení. Proto jsou stoly pro hráče, které nabízíme, vyrobeny ve stylu, který zaujme fanoušky virtuální reality. Černé nebo bílé vrchní části a rámy jsou rozbité agresivními geometrickými tvary a barvami. Dominuje zelená a červená, ale často jsou k dispozici i modré modely. Mimořádně zajímavou možností herního nábytku je možnost osvětlení desky stolu. LED žárovky mohou svítit v celé škále barev RGB, takže se přizpůsobí konkrétnímu stylu, který si hráč zvolí.

Výškové nastavení - upravte si stůl podle sebe

Kvalitně sladěný herní stůl vám umožní pohodlné hraní. Některé psací stoly jsou výškově nastavitelné, což vám umožní dokonalé sladění nábytku s vašimi potřebami. Herní stoly jsou určeny nejen pro hráče. Je to také dokonalý nábytek pro lidi pracující s počítači: programátory, redaktory, architekty nebo grafiky. Jsou také skvělým místem pro studium pro učně a studenty. Budou dostatečně velké na umístění počítačové stanice, ale také dalších dokumentů, notebooků a knih. Spolehlivá řešení, trvanlivé a odolné výrobky a záruka solidního zpracování budou tím, co poskytne herní stůl, i když neslouží hlavně k zábavě

Nabídka produktů pro hráče

Náš obchod připravil pro naše zákazníky včetně vás širokou škálu herních stolů. Ale nejen to je k dispozici hráčům. Aby byla hra úspěšná, připravili jsme pro její zpříjemnění další příslušenství. Nabízíme produkty jako: herní židle, pohovky, televizní skříně, police a regály. Vaše herní místnost bude plně funkční a vizuálně atraktivní. Díky nábytku, který nabízíme, budete spokojeni s hrami a časem stráveným ve virtuální realitě.

 

Práce z domova - volíme pohodlnou kancelářskou židli

Práce z domova - volíme pohodlnou kancelářskou židli

Kancelářské židle používáme nejen v práci, ale i doma. Domácí kancelář se objevuje v mnoha domácnostech, protože stále více pracujeme doma, učíme se nebo si hrajeme na počítači. Trávíme spoustu času sezením, což není nejlepší pro páteř a svaly.

Který herní stůl stojí za výběr?

Který herní stůl stojí za výběr?

Časy, kdy byly počítačové hry dětskou zábavou, jsou navždy pryč. Dnes se herní turnaje staly pro mnohé životním stylem a skvělým byznysem. Vzhledem k tomu, že nutnost je matkou vynálezu, je dnešní trh zaplaven bezpočtem high-tech her, které vyžadují...