Zobrazit kategorie 
FILTRY
Filtry
CENA
Předpokládaná lhůta dodání:
Hledat
Třídit podle:
seřadit
filtrovat
Skvělý produkt
Zboží
z letáku
Akce
Výprodej

Schody Ole 94x60

4599,00 Kč / ks
Skvělý produkt
Zboží
z letáku
Akce
Výprodej

Schody Maxi Thermo 120x70

5299,00 Kč / ks
Skvělý produkt
Zboží
z letáku
Akce
Výprodej

Schody Ola 120x70

2899,00 Kč / ks

Schody do užitného a nevyužitého podkroví 

V mnoha domech je podkroví využíváno jako obytný prostor, tak i doplňkový úložný prostor. Bez ohledu na to, jak si tento volný prostor zařídíte, vyplatí se zajistit adekvátní přístup do podkroví. Hodit se zde budou schody do podkroví. Podívejte se na naše schody do podkroví, které zajistí komfort a bezpečnost vstupu a výstupu z podkroví.

Stahovací schody do užitného a nevyužitého podkroví 

Půdní schody se nabízejí jako stahovací modely a tyto verze jsou v našem internetovém obchodě nejpopulárnější. Tato možnost je ideální pro podkroví, které slouží jako sklad. Stahovací schody jsou montovány ve stropě, a lze je snadno složit a rozložit. Běžně jsou skryty před pohledy, díky čemuž jejich vzhled nenarušuje uspořádání, pro které jste se rozhodli.

Vstup v podobě poklopu bude dobrým řešením zejména tam, kde není podkroví využíváno nebo je přestavěno na další úložný prostor pro sezónní věci nebo aktuálně nepoužívané vybavení. Schody do podkroví se pak dají snadno skrýt do stropu, protože nebudou příliš často využívány.

Stahovací schody jsou mimořádně oblíbeným modelem půdních schodů. U takových typů schodů je důležitá jejich funkčnost a snadná obsluha, proto se skládací schody budou skvěle hodit do každé domácnosti. Stahovací schody lze snadno rozložit pro použití a po dokončení práce nejsou problémy s jejich skládáním a uschováváním.

Schody z masivního dřeva

Půdní schody mohou být vyrobeny z různých materiálů. Půdní schody, které nabízíme v našem  obchodě jsou vyrobeny převážně z přírodního dřeva. Dřevěné schody jsou atraktivním a velmi odolným konstrukčním prvkem, proto se vyplatí zvolit tento model.

Solidní materiály na schodiště

Pohodlné schody do podkroví z přírodního dřeva se osvědčí prakticky v každé domácnosti. Materiál je odolný a pevný a zároveň tak lehký, že rozkládání a skládání schodů nečiní větší problémy. Pokud přemýšlíte, jaké půdní schody zvolit, dřevěné modely jsou tím nejlepším řešením.

Takové schody zaberou méně místa, za zmínku stojí i pohodlí při jejich používání. Pokud se chcete bez problémů dostat do podkroví, dřevěné schody budou perfektní. Můžete si je nainstalovat sami – s tím vám určitě pomůže přehledný návod.

Příslušná konstrukce schodiště - trvalé upevnění

Bez ohledu na to, jaké typy schodů jste si vybrali, nezapomeňte zkontrolovat, jak vypadají spojovací prvky použité ve výrobku. Příliš volné, málo odolné spojovací prvky způsobí, že schody budou nepřiliš pohodlné. Schody s pevnýmí spojovacími prvky z masivních materiálů budou dokonalým doplňkem celé konstrukce schodů do podkroví. Takové půdní schody budou také bezpečné a snadno dostupné.

Půdní schody různých šířek - široké a úzké schody do podkroví

Půdní schody, které nabízíme v našem internetovém obchodě, mohou mít různé šířky, takže snadno vyhoví vašim potřebám. Šířka stupně, výška stupně, šířka pojezdu a délka celého schodiště jsou důležité parametry – věnujte jim pozornost při nákupu schodů do podkroví.

Minimální šířka pochodové plošiny by měla mít 80 centimetrů. Takové schody do podkroví ale nemusí být pohodlné pro pohyb dvou osob, a také se bude po takových schodech hůře přenášet nábytek. Je dobré si pořídit takové půdní schody, aby jejich použití ve vašem případě bylo pohodlné a praktické.

Jednoramenné schody do domu

Stahovací schody do podkroví jsou obvykle schody jednoramenné, tedy takové, jejichž šířka stupňů se při výstupu ani sestupu nemění. V takových schodech také není žádná podesta. Někteří architekti zahrnují do kategorie jednoramenných také točitá schodiště. Dvouramenné schody mají podesty a často se setkáte se změnou směru pohybu. Nášlapy mohou mít také různé šířky.

V případě skládacích schodů do podkroví bude skvělým řešením instalace jednoramenného schodiště. Zabírají málo místa a umožňují vám rychle se dostat do druhého podlaží. Jednoduché půdní schody s nekomplikovanou pochodovou plošinou se budou později snadno instalovat a používat. Je mnohem snazší po nich vylézt a v tomto případě bude pro vás také pohodlnější vyndat z podkroví potřebné věci či vybavení.