Praha

Datum přidáno oznámení: 01.04.2024

Baumax – firma se stejnou obchodní značkou, ale s novým majitelem BM ČESKO s.r.o. a novým přístupem.

Náš cíl je spokojený zákazník i zaměstnanec.

Vytváříme nové pracovní kolektivy s odborníky ve všech profesích a přátelskou atmosférou na všech pracovištích.

V souvislosti s touto pozitivní změnou hledáme kolegy/kolegyně

SORTIMENTNÍ PORADCE

Místo pracoviště: Východní Slovensko (pobočky)

Náplň práce:

  • Školení a tréning procesů zaměstnanců odd. zahrady na prodejnách ve svěřeném regionu

  • Práce s rostlinami, přeceňování zboží, odpisy, vytváření letáků, výprodeje, promo akce, produktové karty, kontrola neprodejného sortimentu, reklamace

  • Průběžná kontrola dodržování nastavených procesů firmy

  • Týdenní reporting

  • Aktivní účast při návrhu a výstavbě již existujících a nových konceptů

  • Kompletace expozicí, novinek a výprodejového sortimentu

  • Aktivní účast a kontrola dodržování bodů protokolu pro sezónní otevření / zavření venkovních zahrad.

  • Aktivní účast při přestavbě (realizaci nové zahrady = vykládání zboží do regálů) volné plochy, doplňování zboží, označování zboží cenovkami + produktovými kartami

  • Podpora nákupního oddělení při vytváření a úpravách plánů oddělení zahrady

  • Kontrola dodržování plánů oddělení + dodržování planogramů.

Požadujeme:

  • SŠ/VŠ vzdělání (zahradnické zaměření)

  • Znalost zelené zahrady – praxe v oboru výhodou

  • Samostatnost

  • Spolehlivost

  • Organizační schopnost

  • Ochotu učit se novým věcem

  • Znalost práce na PC (Word, Excel)

  • Aktivní řidič – cestování po slovenských pobočkách (Východní Slovensko)

Nabízíme:

Hlavní pracovní poměr

Nadstandartní mzdu

Možnost rozvíjet se

Zázemí stabilní mezinárodní společnosti

Benefity

Služební vůz

Nástup možný ihned nebo dohodou.

Pokud Vás naše nabídka zaujala, zašlete nám prosím Váš životopis spolu s telefonním kontaktem. Těšíme se na Vás!

Informujeme, že společnost BM ČESKO s.r.o., Türkova 1272/7, 149 00 Praha 4 Chodov, IČ: 043 35 813 zpracovává Vaše osobní údaje za účelem e-mailové nebo jiné obchodní komunikace. Další informace v souladu s čl. 13 a 14 Nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 ze dne 27. dubna 2016 (GDPR) najdete na www.baumax.cz/osobni-udaje/.

V případě, že na Váš životopis nebudeme reagovat do 14 dní, byl pravděpodobně upřednostněn jiný kandidát na danou pozici. Děkujeme za pochopení