Filtry výrobců
Filtry
CENOVÉ ROZMEZÍ
Kategorie
Více
Exagres

Exagres

Seznam produktů

Nejsou žádné produkty k zobrazení.

EXAGRES je značka, která nejlépe rozumí požadavkům současného architektonického designu. Navrhuje řešení a realizuje projekty povrchů, které zaručují vysokou úroveň technického a estetického výkonu. Zároveň respektuje potřeby současných požadavků týkající se životního prostředí ve stavebnictví. Vše tohle usnadňuje profesionální pokládku materiálu. Zatímco EXAGRES si zachovává svou řemeslnou podstatu, je rovněž aktuálně vybavena nejnovější technologií. Její produkty jsou určeny mimo jiné architektům, inženýrům a konstruktérům, kterým nabízí nejlepší designová řešení.

Zkušenosti jsou spojencem a faktorem, který definuje a rozlišuje aktivity společnosti. Výrobní procesy ovládané zkušenými rukami dávají jistotu, že budoucnost je možná pouze s respektem a neustálým zvýšením kvalifikace. Bezpečnost EXAGRES znamená 40 let technologických inovací, znalostí a porozumění mnoha potřebám, rovnováhy mezi okolním prostředím: doma, ve městech, v práci a k úctě  přírody. Hledání nejlepšího řešení ve službách každého projektu. Důkladná analýza  poptávky po speciálních prvcích, barvě, formě a velikosti zaručuje funkčnost a vysokou estetiku každého typu projektu. Produkty společnosti jsou ideální pro městskou architekturu, průmyslové projekty a všechny druhy interiérů.
Design a styl produktu EXAGRES jsou nadčasové, nepodléhají kolísání trendů, ale vycházejí z použití materiálu, který má dlouhou životnost.

Inovace a rozvoj
Na začátku 70. let vstoupil Exagres na trh extrudovaného slínku. V té době byl průmysl stále zakotven u dvojitě vypálovaného červeného korpusu. Od svého založení hraje společnost klíčovou roli ve výzkumu surovin a výrobních procesů a poskytuje profesionálům skvělá řešení pro keramické dlaždice. Společnost Exagres vyvíjí speciální komponenty, jako jsou schůdky, rohy, keramické profily, hrany bazénů atd. Společnost EXAGRES rychle získala pozici předního výrobce slínkových dlaždic v Evropě.