Zobrazit kategorie 
FILTRY
Filtry
CENA
Předpokládaná lhůta dodání:
Výška (cm)
Šířka (cm)
Hloubka (cm)
Hledat
Třídit podle:
seřadit
filtrovat
1  2    
3499,00 Kč / ks
3699,00 Kč / ks
1499,00 Kč / ks
1999,00 Kč / ks
2399,00 Kč / ks
1399,00 Kč / ks
2899,00 Kč / ks
2399,00 Kč / ks
1379,00 Kč / ks
1799,00 Kč / ks
3399,00 Kč / ks
4099,00 Kč / ks
2299,00 Kč / ks
1859,00 Kč / ks
1949,00 Kč / ks
1749,00 Kč / ks
1499,00 Kč / ks
1739,00 Kč / ks
1319,00 Kč / ks
1999,00 Kč / ks
2149,00 Kč / ks
2299,00 Kč / ks
2699,00 Kč / ks
1899,00 Kč / ks
2199,00 Kč / ks
3399,00 Kč / ks
3749,00 Kč / ks
2999,00 Kč / ks
2999,00 Kč / ks
2699,00 Kč / ks
2699,00 Kč / ks
2399,00 Kč / ks
4799,00 Kč / ks
4449,00 Kč / ks
3199,00 Kč / ks
1999,00 Kč / ks
1  2    
Kterou si zvolit – závěsnou nebo stojící?

Kterou si zvolit – závěsnou nebo stojící?

20.11.2019

Koupelnová skříňka je jednou z těch věcí, které jsou potřebné v každé koupelně. Kombinuje estetické hodnoty (umožňuje elegantním způsobem skrýt sifon) s užitečnými funkcemi

Krásný a praktický - vybíráme koupelnový nábytek

Krásný a praktický - vybíráme koupelnový nábytek

08.07.2020

V malém koupelnovém prostoru pouze praktické koupelnové skříňky vám pomohou udržet pořádek a estetický vzhled. Jsou vhodné na kosmetiku, ručníky, čistící prostředky a na všechny drobnosti, které chceme mít vždy po ruce. Prvním krokem k dobře...

Zrcadlové skřínký

 

Každá koupelna, aby mohla řádně plnit svůj účel, musí být vybavena konkrétním koupelnovým vybavením a nábytkem. Jedním z prvků koupelnového vybavení, jehož vlastnosti jsou nesmírně důležité, je jistě správně sladěné zrcadlové skřínky. Umožňuje nám provádět mnoho ranních procedur, které jsou důležité pro náš vzhled.

 

Zrcadlové skřínký- Baumax.cz

 

Koupelnová skříňka se zrcadlem, chytré řešení pro váš domov a byt

Osvědčeným řešením, které se používá v mnoha koupelnách, je koupelnová skříňka se zrcadlem. Je to závěsný kus nábytku, ideální pro doplnění nábytku s umyvadlem. Díky tomu máte možnost efektivně si čistit zuby nebo se oholit. Role zrcadel je také nepopíratelně obrovská, pokud jde o aranžmá interiéru. Zrcadla jsou oblíbenými prvky interiérových designérů, umožňují vizuálně zvětšit místnost. Odrazem slunečních paprsků nebo umělého osvětlení navíc dodatečně zesvětlují interiér. Zrcadlo je proto ideálním doplňkem zejména pro malé, slabě osvětlené koupelny.

Zrcadlo není jedinou výhodou, kterou získáváte koupi koupelnové skříňky se zrcadlem. Současně s ní získáte úložný prostor, kde můžete skladovat nejrůznější kosmetické výrobky. Vnitřní uspořádání skřínky nejčastěji zahrnuje police umístěné v různých výškách. Díky tomu mohou všichni členové domácnosti použít úložný prostor skříňky tak, aby byl pro každého z nich nejpohodlnější a funkční. Do skřínky můžete dát zubní kartáčky, zubní pasty, kosmetiku a obvazy. Uzavíratelná zrcadlová skříňka do koupelny je také ideálním místem pro uložení léků. Obvykle je umístěna dostatečně vysoko, aby malé děti neměly k jejímu obsahu přístup, takže léky tam uskladněné nebudou pro ně představovat nebezpečí.

 

Zrcadlové skřínký- Baumax.cz

 

Kvalitní materiál - pevná skříňka

Nábytek, který nabízíme v naších obchodech, jsou jedinečné výrobky, jejichž krása a funkčnost nepochybně osloví mnoho zákazníků. Jsou vyrobeny z velmi odolného materiálu – masivní dřevotřísky, dodatečně potažené příslušným laminátem. Díky použití nejkvalitnějších materiálů se nemusíte obávat o odolnost a trvanlivost výrobku – naši výrobci zaručují pečlivé zpracování, a tím samým vysokou kvalitu nábytku, který zakoupíte.

Laminátová deska je chytré řešení, které vám umožní získat kus nábytku přesně ve stylu, jaký potřebujete. Na výběr jsou nejen různé velikosti skříněk, jejich šířka, výška a hloubka. Můžete si také vybrat barvu a styl provedení nábytku, který nabízíme. Podívejte se na výrobky dostupné v našem obchodě a nechte se překvapit krásou koupelnového nábytku.

 

Zrcadlové skřínký- Baumax.cz

 

Široké a úzké skříňky se zrcadlem

Jelikož skříňky mohou mít různé rozměry (některé z nich budou hlubší nebo širší než jiné), budou mít police také různé velikosti. Při výběru skříňky do koupelny byste měli vzít v úvahu velikost místnosti, sladění nábytku s umyvadlem a skřínkou pod umyvadlo, a vaše potřeby. Před nákupem stojí za to popřemýšlet o tom, co budete chtít uložit do zrcadlové skříňky a jak velká by měla být.

Koupelnové skříňky v nabídce našeho obchodu tvoří řada produktů, díky kterým získáte nesrovnatelně skvělé vybavení do koupelny. Pokud ve vaší domácnosti žije více osob, zvažte montáž dostatečně velké zrcadlové skříňky. Modely skříněk nabízené v našem obchodě mohou mít jedny, dvoje nebo dokonce troje dvířka. Velmi atraktivní jsou výrobky, které mají kromě otočných dvířek také otevřené police. Takové police budou ideální pro odložení kosmetiky. Vhodně zvolený produkt dodá celému aranžmá nejen atraktivní vzhled, ale také funkčnost.

 

Zrcadlové skřínký- Baumax.cz

 

Dobré osvětlení zrcadla pomůže v líčení

Pro mnoho žen plní koupelnové zrcadlo velmi důležitý úkol - umožňuje každodenní líčení. Aby líčení vypadalo perfektně, potřebujete vhodné osvětlení. Také muži, kteří se chtějí starat o dokonalý vzhled a zastřihnout si vousy a vlasy, budou potřebovat dostatečné osvětlení. Obchod BauMax nabízí svým zákazníkům širokou škálu koupelnového osvětlení, také těch, které budou vhodné jako osvětleni nad zrcadlo nebo jako osvětlení místa, kde bude umístěna zrcadlová skříňka.

Koupelnové skříňky lze samozřejmě zakoupit s již namontovaným osvětlením. Takové řešení je velmi praktické, navíc umožňuje zachovat jednotný styl aranžmá a zdůraznit atraktivní vzhled koupelny. Pokud byste si však chtěli svítidlo zakoupit samostatně, využijte naši nabídku. Čeká na vás atraktivní vnitřní osvětlení, které zahrnuje rovněž LED lampy (LED osvětlení) a nástěnné lampy (vnitřní nástěnná svítidla).

 

Zrcadlové skřínký- Baumax.cz

 

Vybavte si s námi svou koupelnu!

V našem obchodě najdete nejen koupelnovou skřínku se zrcadlem, ale také další koupelnový nábytek, který si snadno vyberete tak, aby tvořil esteticky jednotný celek. Velmi funkční jsou rovněž sady koupelnového nábytku (umyvadla se skříňkou), které dobře poslouží jak v menších, tak i větších koupelnách v bytech a domech. Koupelnové skříňky, které nabízíme, jsou velmi atraktivní výrobky. Rozmanitost provedení rozhodně potěší každého. V naší nabídce najdete mimo jiné volně stojící koupelnové skříňky (nízké skříňky do koupelny), závěsné koupelnové skříňky a koupelnové sloupky (vysoké skříňky do koupelny). Pro větší koupelny doporučujeme chytré řešení, jakým jsou koupelnové komody.

Doporučujeme vám využít naši nabídku a zveme vás k nákupu našich produktů, které dokážou proměnit jakoukoliv místnost ve vašem domě.

 

Zrcadlové skřínký- Baumax.cz