Zobrazit kategorie 
FILTRY
Filtry
CENA
Předpokládaná lhůta dodání:
Šířka (cm)
Výška (cm)
Kolekce
Styl
Hledat

Zrcadla do koupelny

Třídit podle:
seřadit
filtrovat
1    3  4  5    6
3099,00 Kč / ks
Novinky
1999,00 Kč / ks
499,00 Kč / ks
1999,00 Kč / ks
1    3  4  5    6
Koupelna ve stylu spa - Top 5 nápadů na uspořádání

Koupelna ve stylu spa - Top 5 nápadů na uspořádání

06.01.2022

Stres v práci, těžký, dlouhý den, depresivní atmosféra a špatná nálada jsou důvody, proč lidé stále častěji hledají vhodné a účinné způsoby relaxace. Mnoho lidí volí výlety a návštěvy SPA salonů...

Krásný a praktický - vybíráme koupelnový nábytek

Krásný a praktický - vybíráme koupelnový nábytek

08.07.2020

V malém koupelnovém prostoru pouze praktické koupelnové skříňky vám pomohou udržet pořádek a estetický vzhled. Jsou vhodné na kosmetiku, ručníky, čistící prostředky a na všechny drobnosti, které chceme mít vždy po ruce. Prvním krokem k dobře...

Moderní dekorativní zrcadla

Zrcadla jsou prvky, které byly po staletí považovány za dekorativní a velmi luxusní vybavení. Donedávna se pomocí zrcadel ukazoval přepych v interiéru, velká zrcadla zdůrazňovala bohatství obyvatel daného domu. Dnes si nikdo nedokáže představit život bez zrcadla. Dekorativní a praktické prvky interiérového designu se staly trvalou součástí bytů. Náš internetový obchod BauMax se stará o to, aby každý váš interier byl jedinečný, a tak kromě originálního zařízení do interiéru a zajimavého nábytku nabízíme také skvělé doplňky včetně moderních zrcadel, která dokážou inspirovat mnoho lidí.

Zrcadla v různých tvarech do každého interiéru

Nové zrcadlo je důležitý doplněk a proto vyplatí se uvažovat o koupi konkrétního produktu. Vhodné zrcadlo snadno zakoupíte v našem internetovém obchodě BauMax. K dispozici jsou různé modely, takže si můžete snadno vybrat něco, co nejlépe vyhovuje vašim potřebám. Můžete najít produkty, které se perfektně hodí do ložnice, předsíně, obývacího pokoje nebo koupelny.

Zrcadla jsou k dostání v různých velikostech, najdete jak malé, ozdobné modely, tak i něco většího, velké kusy, ve kterých se budete moci prohlédnout vcelku.

Zrcadla v interiérovém designu

Bez ohledu na to, jaký typ zrcadla zvolíte, krásná zrcadlová tabule dodá interiéru jedinečný charakter. Zrcadla využívají všichni bytoví architekti, protože zrcadla místnost opticky zvětší, prosvětlí a ozdobí. Prostor se stává plnějším, větším a lépe prosvětleným. Je to jedinečný prvek vybavení, který jistě potěší každého člena domácnosti a hosta. V této roli dobře poslouží jak zrcadla se zkosenou hranou, tzv. strmou fazetou, tak i rámová zrcadla.

Byt či dům výrazně získá, pokud prostor ozdobíte zrcadly. V ložnici, obývacím pokoji, na stěně předsíně, stejně jako v prostoru koupelny - na všech těchto místech bude užitečné zrcadlo. Zrcadlo kromě plnění své dekorativní funkce z hlediska designu je také velmi praktickým prvkem. Mezi produkty, které jsou umístěny v domě nebo bytě, je zrcadlo jedním z těch předmětů, bez kterých je obtížné si představit každodenní život.

Praktická funkce zrcadla - dekorativní a užitečné výrobky

Zrcadlo opticky zvětšuje prostor domu, proto je jednoduchým způsobem, jak zařídit úzké nebo malé místnosti. Zrcadlo zavěšené na stěně také prosvětlí prostor, interiér se bude zdát světlejší. Zrcadlo slouží k dekoraci, ale především je velmi praktickým prvkem. Díky zrcadlům můžete upravit či zkontrolovat svůj vzhled těsně před odchodem z domu. Pomocí zrcadla vytvoříte dokonalý make-up nebo si uvážete kravatu. Proto se bude hodit prakticky v každé místnosti, ale rozhodně bude nezaměnitelné v předsíni nebo koupelně.

Zrcadlo nezabere mnoho místa, takže se bude hodit prakticky do každého interiéru. Díky zrcadlům lze i malý interiér opticky zvětšit a prosvětlit, zrcadla do předsíně také skvěle poslouží každému z členů domácnosti. S ohledem na dekorativní a praktickou stránku zrcadel jsme připravili bohatou nabídku těchto produktů. Doporučujeme vám se podívat, jaké modely jsme pro vás připravili.

Koupelnová zrcadla s osvětlením 

Koupelna je jednou z těch místností, kde nutně potřebujete pověsit zrcadlo. V tomto interiéru plní zrcadlo nejen dekorativní roli, ale především je mimořadně užitečné. Zrcadla můžete zavěsit na zeď nebo použít naše produkty. Zákazníci často volí zrcadla s osvětlením - pro dokonalé líčení a péči o zevnějšek pomohou doplňkové LED diody.

Koupelnová zrcadla snadno najdete v naší nabídce. Pokud si chcete pořídit jedinečný a velmi funkční produkt, rozhodněte se pro koupelnová zrcadla s poličkou. Na odložení kelímku se zubními kartáčky a zubní pasty se bude hodit přídavná polička, na kterou můžete dát i dávkovač mýdla.

Zrcadla v rámu a zrcadla se zkosenou hranou 

Ať už chcete zrcadlo umístit nad umyvadlo v koupelně nebo komodu v obývacím pokoji, vyplatí se vybrat zajímavý model. V našem internetovém obchodě BauMax si můžete vybrat různé produkty. Mezi zrcadly najdete jak modely v atraktivním rámu, tak zrcadla se zkosenou hranou. 

Náš široký sortiment rámových zrcadel je určen především lidem, kteří oceňují krásu a hledají inspiraci v estetických, klasických aranžmá. Uspořádat takové zrcadlo v prostoru je o něco náročnější než v případě zrcadel se zkosenou hranou, ale krása rámu a zrcadla vám to oplatí a jistě osloví každého.

Zrcadla se zkosenou hranou jsou krásná, jednolitá tabule bez dalších dekorací. Taková zrcadla jsou ideální pro módní interiéry minimalistických, moderních bytů.Aranžmá se zrcadly mohou fungovat i tam, kde je málo místa, a nedostatek dalších dekorací usnadní uspořádání zrcadlové tabule do malého prostoru.

Praktická zrcadla do předsíně 

Když už jsme u zrcadel, nesmíme zapomenout na takové výrobky, které se umisťují do předsíně. Zrcadla v předsíni pomáhají zkontrolovat vzhled těsně před odchodem z domu, a umožňují upravit zevnějšek. Můžete je zavěsit jako samostatné produkty nebo využít náš sortiment - v naší nabídce nechybí ani praktické šatní skříně se zrcadly, které Vám umožní uložit Vaše osobní věci.