Zobrazit kategorie 
FILTRY
Filtry
CENA
Předpokládaná lhůta dodání:
Materiál rámu
Barva
Rozměry (m)
Více
Materiál opláštění
Tvar
Hledat

Zahradní pavilony

Třídit podle:
seřadit
filtrovat
719,00 Kč / ks 799,00 Kč / ks
Akce
1169,00 Kč / ks 1299,00 Kč / ks
Akce
Novinky
3869,00 Kč / ks 4299,00 Kč / ks
Akce
Novinky
4409,00 Kč / set 4899,00 Kč / set
Akce
4949,00 Kč / ks 5499,00 Kč / ks
Akce
809,00 Kč / ks 899,00 Kč / ks
Akce
3869,00 Kč / ks 4299,00 Kč / ks
Akce
Novinky
2069,00 Kč / ks 2299,00 Kč / ks
Akce
Novinky
3149,00 Kč / set 3499,00 Kč / set
Akce
4049,00 Kč / ks 4499,00 Kč / ks
Akce
1529,00 Kč / ks 1699,00 Kč / ks
Akce
3509,00 Kč / ks 3899,00 Kč / ks
Akce
Novinky
2609,00 Kč / ks 2899,00 Kč / ks
Akce
Novinky
4049,00 Kč / ks 4499,00 Kč / ks
Akce
Novinky
Stavba altánu v zahradě. Jak naplánovat práci? Co vzít v ohled

Stavba altánu v zahradě. Jak naplánovat práci? Co vzít v ohled

19.07.2021

Samostatně vyrobený zahradní altán vypadá krásně a poskytuje velkou spokojenost! Než však začnete stavět, připravte si návrh – nejen samotné konstrukce, ale nejlépe celé zahrady. Díky tomu bude venkovní prostor na zahradě praktický a estetický. V našem...

Domácí způsoby na mravence na zahradě. Jak se jich rychle a efektivně zbavit?

Domácí způsoby na mravence na zahradě. Jak se jich rychle a efektivně zbavit?

18.08.2021

Mravenci jsou velmi užiteční pro ekosystém, takže by rozhodně neměli chybět ve vaší domácí zahradě. Plní mnoho důležitých funkcí: čistí trávník od rostlinných a živočišných organických zbytků, jedí škůdce, přispívají k šíření určitých druhů rostlin ...

Zahradní domek pro děti. Zajímavé nápady na dřevěné domky na zahradu

Zahradní domek pro děti. Zajímavé nápady na dřevěné domky na zahradu

16.08.2021

Zahradní domky pro děti jsou malá království našich dětí. Při uspořádání jejich interiérů stojí za to vzít v úvahu potřeby a zájmy nejmladších. Zahradní domek má být jejich soukromou oázou klidu a místem zábavy a relaxace na zahradě.

Jak pečovat o zahradní pavilon? Efektivní triky

Jak pečovat o zahradní pavilon? Efektivní triky

05.02.2021

Chrání před chladem a větrem na podzim, v létě před spalujícím sluncem. Zahradní pavilon je oblíbeným a velmi praktickým řešením. Aby sloužil v zahradě nejen jednu sezónu, ale mnoho let, stojí za to ho utužit. Před zimou je třeba dbát zejména na řádnou...

Jak navrhnout zahradu? Poznejte fázi plánování zeleného prostoru

Jak navrhnout zahradu? Poznejte fázi plánování zeleného prostoru

25.03.2021

Krásná zahrada zahrnuje nejen stromy, květiny a rostliny, ale také celou zahradní architekturu, zahradní nábytek, dekorativní prvky, osvětlení a venkovní svítidla, a dokonce i zavlažovací systém. Pokud jste teprve ve fázi plánování svého zahradního....

Pavilony a zahradní stany

Zahradní pavilony a zahradní stany jsou zajímavým způsobem, jak uspořádat místo, jakým je terasa, zahrada nebo pozemek za městem. Tyto stabilní, zastřešené konstrukce jsou mnohem odolnější a pevnější než klasické zahradní slunečníky. Chrání před nepříznivými povětrnostními podmínkami. Díky nim můžete bezpečně trávit čas výhledem na celou zahradu i v dešti, když fouká vítr nebo intenzivně svítí slunce.

Zahradní pavilon – funkce

Stan, zahradní pavilon je to, co hledáte, pokud je vaším cílem organizovat setkání s rodinou nebo přáteli. Výběr takových stanů bude fungovat jak při víkendovém grilování, tak i mnohem důležitějších událostech, jako jsou narozeniny, křtiny nebo jiné oslavy.

Ochrana před deštěm a sluncem je základní funkcí každého zahradního stanu. Stojí za to vědět, že se dá využít nejen na zahradě, ale rovněž na terase. Často je to dokonce lepší řešení, než jej stavět venku na trávu, hned po bouřce nebo silném dešti. Stahovací stěny dokonale chrání před větrem na zahradě. Další výhodou je použití stahovací střechy. Je to osvědčený způsob, jak si užít přímé slunce, a když je to nutné - schovat se do stínu. Voděodolná střecha z polyesteru, odolná vůči povětrnostním vlivům umožňuje využití zastřešené plochy také jako úložný prostor pro zahradní nábytek. Dalším stále častějším způsobem využití takového stanu na pozemku je zastřešení bazénu. Chrání vodu před padajícími nečistoty a během ostrého slunce mají děti možnost si bez omezení hrát ve vodě. Některé z dostupných produktů mají stěny ze síťoviny. Díky tomu vás nebude obtěžovat hmyz ve večerních hodinách. Mezi produkty z naší nabídky najdete určitě takové, které vás osloví.

Velký zahradní stan – jaké je jeho využití?

Polyesterový zahradní stan s větším rámem je produkt, který najde uplatnění na velkých zahradách a při veřejných akcích v letních měsících. Výběrem takového velkého zahradního stanu můžete úspěšně zorganizovat oslavu či speciální akci. Stany tohoto typu jsou skvělou volbou nejen pro pořádání různorodých akcí, ale také pro bezpečné uskladnění zahradního nábytku, vybavení a zahradní techniky. Nahrazují často zahradní domky nebo domky na nářadí. Při velmi špatném počasí je využijete i praktickým způsobem, například jako přístřešek pro parkování aut.

Zahradní stan - jak vybrat ten správný?

Mezi produkty dostupné na trhu jsou modely různých designů a barev a ve stejně široké cenové relaci. Vybírat můžete mezi jednoduššími, levnějšími a designovými modely. Přemýšlejte o tom, který z nich nejlépe splní vaše očekávání. Nejprve věnujte pozornost velikosti produktu, který se vám líbí. Při rozhodování o koupi vybírejte takový, jehož rám se snadno vejde do vaší zahrady, byť i malé. Před koupí si změřte dostupný prostor na pozemku či terase a popřemýšlejte nad velikostí, kolik místa může zahradní stan zabírat. Standardní zahradní altány se vejdou na středně velké pozemky. Pavilon se může snadno dotýkat stěny domu. V nabídce našeho obchodu najdete produkty, které vás určitě osloví!

Dalším důležitým prvkem, který tato zahradní architektura má, je materiál na stěny a zastřešení, který by měl být odolný vůči povětrnostním vlivům. Důležitý je také materiál, ze kterého je vyroben samotný rám. Pokud hledáte stabilní konstrukci, zvolte kovový zahradní pavilon. Je také potřeba zvážit, zda by pavilon měl být zcela otevřený, polootevřený nebo uzavřený. Ty první se jistě osvědčí v létě. Uzavřené lze s úspěchem použít na jaře a začátkem podzimu. Na svůj pozemek si můžete vybrat rovněž zahradní produkty s moskytiérou.

Zahradní stan - konstrukce

Pro představu, zahradní pavilon či stan svou konstrukcí velmi připomíná zahradní altány. Stejně jako ony je většinou postaven na čtvercovém půdorysu. Altán se skládá z masivních dřevěných, ocelových nebo mramorových prvků a stan je vyroben z kovového rámu potaženého materiálem (boční stěny a střecha budovy jsou látkové). Na rozdíl od altánu lze zahradní altán složit a rozložit, kdykoliv budete chtít, a to i za pár minut - bez použití specializovaného nářadí. Hodí se to zejména při příchodu zimy nebo při náhlých změnách počasí – altán stačí složit a uschovat na suché místo, oproti tomu altán je třeba speciálně chránit před mrazem. Dostupné modely nabízejí mnoho možností.

Jaké zaklad zvolit pod zahradní stan?

Podklad pod zahradní stan musí být co nejrovnější a nejpevnější. Nejčastěji jsou základy vyrobeny ze dřeva nebo betonového potěru. Oblíbené jsou zde terasové desky a kompozitní terasové plošiny. Podlaha pro stan je bezesporu velmi důležitým prvkem. Ovlivňuje stabilitu stanu, stejně jako pohodlí a kvalitu jeho následného používání. Tvrdý, dobře připravený povrch umožňuje později bez problémů umístit zahradní nábytek, aniž byste se museli obávat, že se převrátí spolu s vašimi hosty. Navštivte náš obchod a prohlédněte si dostupné modely, které rozhodně splní vaše požadavky.