Zobrazit kategorie 
FILTRY
Filtry
CENA
Předpokládaná lhůta dodání:
Šířka (mm)
Hloubka (mm)
Hledat

Zahradní krby

Třídit podle:
seřadit
filtrovat
4639,20 Kč / ks 5799,00 Kč / ks
Akce
5694,15 Kč / ks 6699,00 Kč / ks
Akce
3041,22 Kč / ks 3899,00 Kč / ks
Akce
4504,15 Kč / ks 5299,00 Kč / ks
Akce
4079,20 Kč / ks 5099,00 Kč / ks
Akce
Jaký koupit plynový gril?

Jaký koupit plynový gril?

03.02.2022

Sezónu grilování jsme zahájili prvním teplým víkendem. V zahradách se objevily zahradní grily a vedle nich zahradní trampolíny, zahradní houpačky, houpací sítě a zahradní hračky pro děti. I když je už květnový piknikový víkend u grilu za námi, bude...

Jaký si vybrat zahradní gril?

Jaký si vybrat zahradní gril?

30.03.2021

Relaxaci na zahradě si vždy spojujeme s odpočinkem na dece, popíjením chladných nápojů v horkých dnech, opalováním na prvním jarním slunci nebo se setkáním s přáteli. Chcete-li ze své zahrady udělat relaxační zónu, pořiďte si barevné houpací sítě....

Plynový gril nebo gril na dřevěné uhlí, který je zdravější

Plynový gril nebo gril na dřevěné uhlí, který je zdravější

04.03.2021

Jarní úklid na zahradě zahrnuje také údržbu grilu. První sezonní grilování vám většinou pomůže rozhodnout se, zda je potřeba koupit nové vybavení. Pak je nutné zvážit, který model zvolit: klasický na dřevěné uhlí nebo brikety nebo moderní plynový?

Jaký zvolit zahradní gril?

Jaký zvolit zahradní gril?

08.03.2021

Grilování je nedílnou součástí letních venkovních aktivit. Široký výběr typů a modelů grilů umožňuje zvolit zahradní gril nejen vašim vlastním preferencím a očekáváním, ale také prostoru, který máte v zahradě nebo na terase. Kompaktní, přenosné grily...

Jaká zelenina je nejlepší na gril?

Jaká zelenina je nejlepší na gril?

13.07.2021

Oblíbené roční období většiny Čechů se rychle blíží. Období, na které jsme touživě mysleli během dlouhých zimních večerů, a na jeho příchod netrpělivě čekáme. O čem to mluvíme? O sezóně rodinných grilovaček, které se v posledních letech téměř staly...

Zahradní krby

 

Zahrada je místo, které by mělo nejen esteticky vypadat, ale také být funkční. Pro mnohé je to zóna pro odpočinek a relaxaci, místo setkání s rodinou a přáteli a grilování. A jak už víte, neexistuje úspěšné grilování bez příslušného vybavení. Pokud vás zajímá, který zahradní gril si vybrat, tak vám dnes  chceme doporučit, abyste zvážili neobvyklou možnost – zahradní krby. Vyplatí se investovat? Jak takový gril funguje v praxi? Je snadná jeho údržba? Odpověď na tyto a mnoho dalších otázek týkajících se zděného grilu najdete v našem článku. Zveme vás ke čtení!

 

Zahradní krby- Baumax.cz

 

Zděný zahradní gril - je investice na léta

Má mnoho výhod, díky nimž stojí za zvážení tato možnost při hledání zahradního zařízení. Je stabilní, masivní a odolný. Díky své zděné, pevné konstrukci vám bude sloužit mnoho let. Bohužel má také jednu nevýhodu, nevezmete si jej s sebou na dovolenou, víkendový výlet mimo město. Výhody cihelných grilů však tyto drobné nepříjemnosti kompenzují.

 

Pamatujte!

Pro pohodlné grilovaní bychom si také měli pořídit na zahradu - zahradními stoly, zahradní židle, zahradní křesla, zahradní lehátka nebo celé soupravy zahradního nábytku.

 

Stabilita betonové konstrukce - betonový grill s přídavkem cihel

Estetický a elegantní vzhled není jedinou výhodou cihlového grilu, který vybízí zákazníky ke koupi takového modelu. Jak název napovídá, zděný gril je odolný, masivní a pevný. Betonový gril zaručuje jeho dlouhou životnost. Konstrukce připomíná kamna, která se skládá z topeniště a komína. Některé zděné grily nabízejí také udírny v sadě. Díky této konstrukci a použití pevných materiálů je zděný gril jedničkou na trhu. Umožňuje vám udržovat jednotnou teplotu, odvádí kouř a navíc díky svým rozměrům usnadňuje současnou přípravu pokrmů pro několik lidí. Lze s jistotou říci, že je betonový gril na zahradě nebo na pozemku jako malá kuchyňka. Jejich konstrukce se vyznačuje vysokou stabilitou bez ohledu na velikost. Použití k výstavbě betonu a cihel znamená, že zahradní gril by měl být také odolný vůči povětrnostním podmínkám.

Gril je dodáván s roštem, rozměry kterého jsou přizpůsobeny přesně k danému grilu. Další příslušenství, jako jsou: grilovací kleště, opékací náčiní, lze snadno přizpůsobit konkrétnímu topeništi. V nabídce obchodu BauMax najdete také řadu dalších roštů, které mohou být  pro nás užitečné, například při grilování ryb. Jiné grilovací příslušenství (příslušenství ke grilům) – měli byste věnovat pozornost také kartáči na gril, který vám pomůže vyčistit rošt v případě nadměrného hromadění popela.

 

Zahradní krby- Baumax.cz

 

Zahradní grily – velikost

Betonové grily se vyznačují různými rozměry, což znamená, že konkrétní modely zahradních grilů (zahradní grily) mají topeniště různých velikostí. Větší gril vám umožňuje připravit více jídla najednou. Takové zahradní grily, jsou zároveň dražší než modely menších rozměrů. Před nákupem proto stojí za zvážení, který gril bude pro vás nejlepší.

 

Zahradní krby- Baumax.cz

 

Při nákupu betonového grilu nezapomeňte na příslušenství, které vám bude nápomocné při grilování. Neocenitelná bude určitě zástěra a látkový hadřík, který vám umožní odstranit mastnotu z rukou, kleště a vidličky na opékání, grilovací tácky a zapalovače. Tyto produkty snadno najdete v nabídce našeho obchodu.