Závěsné křeslo Kongo černá + polštář

9349,00 KČ / ks

Závěsné křeslo Kongo černá + polštář

Kód: 8022338
Barva
černá
šedá
béžová

Značka BAUMAX

Kód: 8022338

Dostupnost: momentálně nedostupné

Rozměr koše (cm):
86x72x129
Výška (cm):
195
Šířka (cm):
100
Hloubka (cm):
100
Polštáře součástí:
ano
Maximální zatížení (kg):
120
Barva rámu:
černá
Barva polštářů:
béžový
Barva koše:
černá

Závěsné křeslo je hitem několika posledních sezón. Houpačka pro dospělé, které se díky svému vzhledu řiká kokon nebo vajičko, je stabilním sedadlem zavěšeným ve vzduchu na silné pružině namontované na stabilním kovovém rámu. Můžete je umítsit na své oblíbené místo k relaxaci v zahradě nebo na terase. Nepochybnou výhodou zavěšeného sedadla je jeho velké pohodlí. V takovém křesle můžeme pohodlně sedět a relaxovat jemným houpaním koše. Křeslo bude vyhovovat jakémukoli - i malému - interiéru, protože rozsah jeho houpaní je mnohem menší ve srovnání s pevnou houpačkou montovanou ke stropu. Křeslo je vyrobeno z plochého, tkaného technoratanu s kovovým rámem, a proto je tento typ nábytku perfektním doplňkem relaxačního koutku na zahradě nebo na terase. Je to velmi dobrá volba, pokud se chcete na chvilku schovat a relaxovat při oblíbené knížce nebo hudbě v průběhu dlouhého večera. Moderní úprava ve tvaru oválu, univerzalní barvy umělého ratanu a polštaři zajistí, že vaše zahrada bude jedinečná a vynikné svým tradičním stylem. Zakoupení zavěsného křesla Vám zaručeně otevře dveře do světa pohodlí a relaxace.

DOBŘE VĚDĚT:
*Technoratan (jinak umělý ratan) - je uměle vyrobený z vyztuženého polyethylenového vlákna HDPE nebo polyuretanu, modelovaného podle vzhledu, barev a vlastností přírodního ratanu. Nábytek vyrobený z technoratanu je vysoce odolný vůči nepříznivým povětrnostním podmínkám, zejména UV záření.
* S použitím nejnovějších trendů, rám sedadla lze snadno odstranit a pověsit až ke stropu v domě v zimním období, pokud pro rám není prostor.

Komentáře uživatelů
Kolekce
Doporučené výrobky
Ikona_tel