Zahradní rohová sedačk ratan Paloma šedá

25499,00 KČ / set

Zahradní rohová sedačk ratan Paloma šedá

Kód: 8065208

Značka BAUMAX

Kód: 8065208

Dostupnost: momentálně nedostupné

Délka soupravy (cm):
250
Šířka soupravy (cm):
220
Výška soupravy (cm):
70
Hloubka rohu (cm):
85
Počet míst na sezení:
7
Polštáře součástí:
ano
Barva polštářů:
šedá
Barva nábytku:
šedá
Rohová strana:
univerzální
Materiál rámu:
hliník
Materiál:
umělý ratan
Křeslo v soupravě:
ano
Tabulka v ceně:
ano

Rohová zahradní sestava Paloma e s křeslem a stolem v sadě je mimořádně funkční kus nábytku, který bude skvělou volbou na vaši terasu nebo zahradu. Díky jejímu univerzálnímu vzhledu ji lze použít i v interiéru. Paloma je rohová pohovka s modulární strukturou - můžete si ji uspořádat, jak chcete! Je to záruka pohodlí a funkčního použití nábytku. Sada má polštáře na sedacích a opěradlech, které jsou barevně sladěny s celkem. Deska stolu je vyrobena z tvrzeného skla a rám nábytku z hliníku. Sada obsahuje rohovou pohovku, křeslo a stůl.

Rozměry modulu (cm):
Narophone: 84x85x70
Pravá strana rohu: 135x85x70
Část roh: 115x85x70
Levá strana rohu: 135x852x70
Tabulka: 100x100x66

DOBŘE VĚDĚT:
*Technorattan (jinak umělý ratan) - je uměle vyrobený z vyztuženého polyethylenového vlákna HDPE nebo polyuretanu, modelovaného podle vzhledu, barev a vlastností přírodního ratanu. Nábytek vyrobený z technoratanu je vysoce odolný vůči nepříznivým povětrnostním podmínkám, zejména UV záření.
*Tvrzené sklo je pětkrát odolnější vůči mechanickému poškození než běžné a odolnější vůči tzv. "tepelného šoku", tj. rychlým teplotním změnám (na stůl můžete umístit chlazené nápoje nebo ledové misky).

Komentáře uživatelů
Kolekce
Doporučené výrobky
Co je technoratan? Je lepší než ratan? Poradíme

Co je technoratan? Je lepší než ratan? Poradíme

18.03.2021

Technoratanový nábytek je odolnější alternativou k přírodnímu ratanu a zároveň ekologičtějším řešením než tradiční plastový nábytek. Vzhledem k relativně vysoké ceně si technoratan ještě nezískal popularitu, kterou si zaslouží. Nepravém! Na výběr máme mno

Oprava ratanového nábytku. Jak to udělat?

Oprava ratanového nábytku. Jak to udělat?

13.04.2021

Ratanový nábytek se v poslední době stal jedním z oblíbených prvků zařízení balkonů, teras a zahrad. Jeho popularita roste každou sezónu. A není na tom nic zvláštního, technoratan je odolný a funkční materiál a zahradní nábytek z něj vyrobený...

Jak vyrobit zahradní nábytek?

Jak vyrobit zahradní nábytek?

06.04.2021

Je těžké si představit domácí zahradu nebo terasu bez zahradního nábytku, který nám v teplých dnech poskytuje pohodlné posezení na čerstvém vzduchu. Můžete je snadno koupit v zahradnictvích a hobby marketech, ale musíte počítat s tím, že zahradní ..

Ikona_tel