Sada bazén s příslušenstvím 3,66x1m rattan 56709 + vodní podložka pro kreslení 52223 + bazénový vysavač 58212

6999,00 KČ / set

Sada bazén s příslušenstvím 3,66x1m rattan 56709 + vodní podložka pro kreslení 52223 + bazénový vysavač 58212

Kód: 8025270

6999,00 Kč / set

splátky již od 349,72 Kč

Zavolej a objednej

Značka BAUMAX

Kód: 8025270

Dostupnost: Zboží není dostupné

Příslušenství:
s příslušenstvím
Žebřík:
s žebříkem
Tvar:
kulaté
Výška (cm):
100
Filtrační čerpadlo:
kartušová filtrace
Maximální kapacita (l):
9150 l
Montáž rámu:
bez nářadí, systém Seal & Lock System ™
Potisk dna:
bílá a modrá mozaika
Výkon čerpadla:
2006l/h
Průměr (cm):
366

Baleno ve třech kartonech, 1x karton s bazénem, 1x kreslící podložka, 1x bazénový vysavač

Bazén z řady Deluxe s antikorozním rámem s patentem Steel Pro MAX a dalšími stabilizačními pásy je typicky rodinný bazén a především víceletý bazén. Výrazný ala ratanový vzhled udělá, že bazén nádherně vynikne ve vaší zahradě a hodí se k nábytku stejného druhu. Interiér bazénu je lemován nejkvalitnějším patentovaným materiálem TriTech, který vytváří mozaiku a chrání proti uklouznutí. Díky speciálnímu ventilu můžete efektivně vypouštět vodu. Bazén je vybaven bezpečným žebříkem, který chrání bazén před neúmyslným poničením. Rozbalování bazénu probíhá velmi rychle, nepotřebujete nářadí, vše co potřebujete udělat, je spojit stojanové trubky se systémem Seal & Lock a můžete začít napouštět vodu. Všechny potřebné věci jsou v balení, filtrační čerpadlo, náplast na opravu. Nepochybně velkou výhodou tohoto bazénu je filtrační vložka k čerpadlu, který dělají koupel ještě příjemnějším a bezpečnějším.
Návod k použití

Velká vodní podložka na kreslení je aktivní rekreace v zahradě pro ty nejmenší. Naplněné vodou (kapacita 906 l, připojení k zahradní hadici) vytváří chladnou klidnou plochu díky výběžku, který tlačí vodu ze středu. Obdařen kresbami vodních živočichů a tužek v balení umožňuje bavit se s přáteli. Po hře mohou být tužky ukryté v plastovém sáčku uzavřeném se západkou, který je připevněn k podložce. Podložka má rozlohu 3 x 2,01 m a je vyrobena z vinylu 0,30mm.

 • rozměry 300 x 201 cm,
 • barevné tužky součástí balení,
 • kapsa na tužky, připojení na zahradní hadici,
 • maximální kapacita 906 l,
 • vinylový materiál 0,30 mm,
 • opravná náplast,
 • zavlažovací vybavení tryskou

Bazénový vysavač je nezbytnou pomůckou pro čištění dna vašeho bazénu. Pro odstranění větších nečistot, které neodstraní bazénová chemie a skimmer, potřebujete bazénový vysavač. Vysavač připojíte k filtračnímu čerpadlu pomocí přiložené hadice. Očistí vodu z větších nečistot jako jsou listy, vlasy, větvičky atd. Obsahuje dvě koncovky - pro sbírání a zametání, například písku. V sadě jsou zahrnuty tři různé adaptéry. Dlouhá 3 m hadice umožňuje pohodlnou manipulaci s vysavačem. Nádobu na nečistoty lze snadno vyjmout a vyprázdnit. Pro všechny typy bazénů s čerpadly. Vysavač neobsahuje žádné elektrické komponenty a je bezpečný pro použití ve vodě.

 • obsah: 2 sací trysky, nádoba na nečistoty, 4 hliníkové trubky, 6metrová hadice, 3 adaptéry,
 •  montovaný na filtrační čerpadlo,
 • vyjímatelná nádoba na nečistoty,
 • opakovaně použitelná nádoba
 • Vysavač správně funguje s čerpadly s průtokem minimálně 2000 / h.

Návod k použití

Komentáře uživatelů
Kolekce
Doporučené výrobky