Landmann uhelný gril Barrel 11531

4019,00 KČ / ks

Landmann uhelný gril Barrel 11531

Kód: 8046171

4019,00 Kč / ks


Zavolej a objednej
dodání i platba - více informací zde

Odstoupení od smlouvy a vyjímky

Tisk

Značka LANDMANN

Kód: 8046171

Dostupnost: momentálně nedostupné

Předpokládaná lhůta dodání: cca 5 pracovních dnů
(Klikni a vyzvedni - cca 24 hodin)

Druh:
Grilovací vozík
Materiál:
ocelový plech
Palivo:
dřevěné uhlí/brikety
Rozměr grilovací plochy(cm):
75 x 39
Výška (cm):
107
Šířka (cm):
94
Délka (cm):
68
Teploměr:
ano
Materiál roštu:
chromovaná ocel
Hmotnost (kg):
104
Počet osob:
20
Kolečka:
ano

Značkový gril Barrel je velký, avšak velmi kompaktní gril na dřevěné uhlí, s jehož pomocí hravě pohostíte až 10 strávníků najednou. Dvě kolečka a madlo napomáhají ke snadnému přemisťování grilu na místo, kde pořádáte párty, ať již se jedná o zahradu či terasu. Výhodou Grill Chef Barrel jsou i dvě sklopné police vpředu a z boku grilu, které můžete využít například k odložení nádob s masem či zeleninou, kterou se chystáte vložit na gril. Negrilujete-li, jednodušše tyto police sklopíte, čímž ušetříte drahocený prostor při skladování. Na drátěnou polici pod grilem zas umístíte pytel s briketami nebo dřevěným uhlím, které je dobré mít stále po ruce.
Válcový gril Landmann Barrel disponuje kromě velkého chormovaného grilovacího roštu o rozměrech  71 x 35 cm i menším roštěm, který je zavěšený ve víku grilu. Ten slouží k přihřívání jídla v případě, že ho strávníci nestíhají tak rychle konzumovat.
V bocích poklopu i těla grilu jsou umístěny celkem čtyři průduchy, jimiž můžete individuálně regulovat přívod vzduchu, resp. intenzitu hoření. Ve víku grilu je navíc zabudován i teploměr, abyste měli přehled o tom, zda v grilu topíte dostatečně. Tím pádem nemusíte tak často zvedat poklop a z grilu zbytečně neuniká teplo.

Doporučené výrobky
Jak navrhnout anglickou zahradu? Navrhujeme!

Jak navrhnout anglickou zahradu? Navrhujeme!

Anglická zahrada se na první pohled vyznačuje krásnými barvami stromů, keřů a květin. Překvapí vás náhodně vysazené, volně rostoucí rostliny a další dekorativní prvky na zahradě. V zahradě v anglickém stylu můžete narazit na drobnou dřevěnou...

Jak používat saunu v zimě

Jak používat saunu v zimě

Zimní měsíce mohou být pro naše tělo náročné. Nedostatek slunce, suchý vzduch ve vytápěných místnostech, mráz nepříznivě působící na pokožku, ale i snížení imunity, a tím i častější infekce ...

Útulná levandulová provensálská zahrada – poradíme, jak ji založit!

Útulná levandulová provensálská zahrada – poradíme, jak ji založit!

Provensálská zahrada je kouzelný prostor, který voní po levanduli, čerstvém rozmarýnu a aromatickém tymiánu. Je to útulné, idylické a mimořádně atmosférické místo pro odpočinek a relaxaci.

Ikona_tel