Benzínová řetězová pila FZP 5216-B

2899,00 KČ / ks

Benzínová řetězová pila FZP 5216-B

Kód: 8019575

2899,00 Kč / ks

splátky již od 145 Kč

Zavolej a objednej

Značka FIELDMANN

Kód: 8019575

Dostupnost: momentálně nedostupné

Značka:
FIELDMANN
Typ motoru:
2-takt
Obsah motoru (ccm):
52
Výkon (W):
1 900
Max. otáčky (ot/min):
10 000
Dělení řetězu ("):
0,375
Objem palivové nádrže (l):
0,55
Objem olejové nádrže (l):
0,24
Délka lišty (mm):
405
Délka řezání (mm):
345
Antivibrační systém:
ano
Automatické mazání řetězu:
ano
Brzda Řetězu:
ano

Všichni, kdo se chystají pustit do důkladnějšího prořezávání či kácení menších stromů na zahradě i v lese, případně potřebují připravit palivové dřevo na zimu, mohou u značky FIELDMANN vybírat hned z několika modelů elektrických i benzínových řetězových pil. Pily FIELDMANN patří do kategorie hobby, jejich lišty s délkou 35, resp. 40 cm, jsou ideální pro běžné prořezávání okolo domu, přípravu dřeva na otop a kácení menších stromů. Práce s kratšími lištami není zbytečně namáhavá a běžnému využití zcela vyhovuje.

Naprostou samozřejmostí pil FIELDMANN jsou integrované bezpečnostní prvky, jako například řetězová brzda pro okamžité zastavení řetězu, pevná zubová opěrka, protiskluzová úprava horního madla, u elektrických pil pak bezpečnostní spojka řetězu, která po uvolnění spínače okamžitě zastaví řetěz.

Benzínový pohon s sebou přináší vyšší výkon pily a možnost použití na zahradě i v lese, bez omezení elektrickým kabelem. Předností motoru s objemem 45–52 cm3 je dostatečně velký výkon, ale zároveň celková lehkost a snadná manipulace s pilou jako celkem. U benzínových pil musíte počítat s náročnější údržbou a obsluhou, jako je míchání paliva či dodržení správného postupu při startování.

 

Návod uživatele

Komentáře uživatelů
Doporučené výrobky
Jak používat saunu v zimě

Jak používat saunu v zimě

26.01.2022

Zimní měsíce mohou být pro naše tělo náročné. Nedostatek slunce, suchý vzduch ve vytápěných místnostech, mráz nepříznivě působící na pokožku, ale i snížení imunity, a tím i častější infekce ...

Ikona_tel