Zobrazit kategorie 
FILTRY
Filtry
CENA
Předpokládaná lhůta dodání:
Příslušenství
Žebřík
Tvar
Výška (cm)
Filtrační čerpadlo
Průměr (cm)
Hledat

Vířivky

Třídit podle:
seřadit
filtrovat
Nafukovací zahradní vířivku – stojí za to?

Nafukovací zahradní vířivku – stojí za to?

07.05.2022

Zahradní bazény si v posledních sezonách získaly obrovskou popularitu. Mít vlastní bazén umožňuje koupání v soukromí vlastní zahrady a samotná zábava v bazénu je také skvělou formou aktivity pro každého...

Který bazén je lepší – samonosný s nafukovacím límcem nebo s kovovou konstrukcí?

Který bazén je lepší – samonosný s nafukovacím límcem nebo s kovovou konstrukcí?

08.02.2021

Zahradní bazény nabízejí osvěžení v horkých dnech, podporují venkovní aktivity a lze je použít k seznámení dětí s vodou nebo k zahájení lekcí plavání. Kromě těchto vlastností se liší téměř ve všem - konstrukcí, materiálem, velikostí, tvarem a montáží....

Zahradní bazény - jaký vybrat?

Zahradní bazény - jaký vybrat?

17.02.2021

Léto je stále častěji velmi horké. Tipem na příjemné ochlazení těla v kombinaci s trávením času venku je zahradní bazén. Přenosné zahradní bazény lze zakoupit za přijatelnou cenu a je zde výběr z mnoha tvarů a velikostí. Takové zahradní...

Jak si vyrobit zahradní vířivku?

Jak si vyrobit zahradní vířivku?

16.09.2021

Vířivka v soukromí domácí koupelny již dnes není exkluzivním produktem. Vířivka není nic jiného než prostorná a pohodlná vana s hydromasáží. „Bublinkový bazén“ v zahradě je však stále považován za projev určité extravagance. Kombinace zahrady...

Kolik stojí vířivka

Kolik stojí vířivka

20.04.2021

Pandemie Covid-19 výrazně ovlivnila náš každodenní život. Dostalo nás to do zcela nových situací a donutila nás změnit náš současný životní styl. Z našich domovů pandemie udělala školy, kanceláře, restaurace a kadeřnické salony. Motivovalo nás...

Venkovní vířivky

 

Zajímá vás, zda je vaše zahrada vhodná pro domácí venkovní vířivku? Stojí za to investovat do zařízení, jako jsou zahradní vířivky, zahradní bazény, bazény s hydromasáží? Odpovídáme, ano! Je to řešení a záchrana obzvlášť v době pandemie. Doporučujeme širokou škálu produktů, které uspokojí každého. Kategórie: Vířivky

 

   Zahradní vířivky - často kladené otázky  

 
   

     Jak vybrat vířivku?    

   
     
       

         Při výběru vířivky na zahradu si odpovězte na několik otázek. Máte dostatečně velký prostor pro umístění? Kolik míst má vířivka mít? Co očekáváte od vířivky apod. Pokud váháte, doporučujeme pro začátek vířivku nafukovací. Údržba je stejně náročná jako u privátního bazénu. Pokud si budeme pořizovat vířivku na zahradu, pak samozřejmě volíme volně stojící zařízení. Zařízení by mělo být dostatečně lehké, aby nebyl problém při přemisťování z jednoho místa na druhé, ale zároveň dostatečně těžké, aby zaručovalo stabilitu a bezpečnost při používání.        

     
   
 
 
   

     Co s vířivkou v zimě?    

   
     
       

          Zahradní vířivka je jedním z prvků zahradního vybavení, který lze s úspěchem využívat celoročně. Většina modelů dostupných na trhu jsou celoroční zařízení, navržená tak, aby obstála i v těch nejnáročnějších povětrnostních podmínkách. Celoroční vířivka je skvělý způsob relaxace a odpočinku po vyčerpávajícím pracovním dnu. Příjemná vodní masáž ulevuje od bolesti svalů a hlavy, zlepšuje krevní oběh, blahodárně působí na bolestivé klouby a revmatické bolesti. Každodenní 30 minutová koupel dokáže zázraky!      

   
 

 

Vířivky- Baumax.cz

 

Typy vířivek spa

Venkovní vířivka je stále častějším prvkem  naších zahrad. To, co kdysi bylo spojeno s luxusem, a vyhrazeno pouze pro profesionální salony, stále častěji objevuje v našich domovech a zahradách. Už nikoho nepřekvapí vana s hydromasáží nebo sprcha s relaxačními funkcemi, jako je masáž nebo ohřívaní. Výrobci rádi rozšiřují svoji nabídku o nové produkty na zahradu nebo chatu.

Čemu byste měli věnovat zvláštní pozornost před zakoupením vířivky? Která bude nejlepší? Existuje recenze a porovnání vířivek a jejich ceny? Zde je několik praktických tipů pro relaxace na zahradě (zahrada a volný čas).

 

Nafukovací vířivka

Nafukovací vodní vířivka připomíná klasický zahradní bazén s přídavným vestavěným ovládacím panelem. Panel je zařízení odpovědné za ovládání všech funkcí vířivky. Aktivuje trysky a masážní režim, reguluje rychlost a intenzitu toku vody. Má nainstalovaný regulátor teploty, který umožňuje ohřívat vodu až na přibližně 40 stupňů Celsia. Panel také aktivuje filtrační čerpadlo, které je nepostradatelným prvkem každého zahradního bazénu.

Výhodou nafukovací vířivky je jednoduchá obsluha a ekonomický provoz. Modely dostupné na trhu jsou vyrobeny z vysoce kvalitních materiálů. Další výhodou je speciálně vyvinutá konstrukce, která umožňuje současné a pohodlné používání vířivky několika lidmi. Nafukovací zahradní vířivka vám umožní ji rychle a snadno složit a přesunout na jiné místo. Bude tedy ideální pro lidi, kteří ji chtějí použít na různých místech, např. na chatě, zahradě, rekreačním pozemku.

 

Vířivky- Baumax.cz

 

Celoroční venkovní vířivka

Celoroční vířivka je elegantnější, odolnější, ale také dražší. Ceny se mohou pohybovat od několika do několika desítek tisíc korun v závislosti na typu materiálu, ze kterého je vířivka vyrobena, počtu trysek, druhu masáže, přídavném podsvícení, čisticích systémů a objemu. Jedním slovem, čím více dalších doplňků, tím vyšší náklady na její pořízení. Celoroční vířivka je vybavena ovládacím panelem, pomocí kterého můžete ohřívat a čistit vodu nebo aktivovat hydromasážní trysky a udělat tak relaxaci ještě komfortnější.

Taková vířivka vyžaduje správné umístění. Stojí za to o tom přemýšlet ve fázi stavby domu nebo úpravy zahrady. Než si koupíte celoroční vířivku, přemýšlejte o tom, zda vám tato forma bude vyhovovat. Po umístění jej bohužel nelze složit a přesunout na jiné místo. Kromě toho může její správná instalace vyžadovat návštěvu odborníka.

Pokud se rozhodnete koupit celoroční vířivku, získáte neuvěřitelný komfort a potěšení z jejího používání. Celoroční vířivka vytvoří ve vaší zahradě atmosféru profesionálního salonu spa.

 

Vířivky- Baumax.cz

 

Jakou byste si měli vybrat zahradní vířivku a co stojí vzít v úvahu?

Typy vířivek nabízené výrobci se liší účelem a velikostí. Mají různé funkce, provozní rozsah, regulaci teploty a filtrační systém. Která zahradní vířivka je nejlepší?

 

Kapacita a tvar vířivky

Výrobci nabízejí mnoho modelů vířivek s různou kapacitou zahradních van. Kterou si vyberete, závisí na místě instalace a rozpočtu. Před nákupem změřte prostor, na kterém bude stát. Může se ukázat, že zvolený tvar se do zahrady nehodí. Pamatujte, že zahradní vířivka je velký prvek a vyžaduje vhodné plánování prostoru.

Než si vyberete ideální model, přemýšlejte o tom, kolik lidí jej bude používat. Můžete si vybrat malou vanu, do které se vejdou 3 nebo 4 osoby, nebo větší pro 6 osob. Pamatujte však, že počet míst ovlivní cenu.

 

Vířivky- Baumax.cz

 

Materiál provedení

V případě celoroční vířivky může být vana vyrobena z akrylového nebo pěnového PVC. Konstrukce je nejčastěji dřevěná nebo kovová. U dražších modelů je možné přizpůsobit velikost a materiál individuálním požadavkům. V případě nafukovacích modelů je nejčastěji používaným materiálem k výrobě vysoce kvalitní PVC.

Zveme vás k nákupu v obchodech BauMax. Zde najdete: bazény s kovovou konstrukcí (rámové bazény), nafukovací bazény, samonosné bazény a bazénové příslušenství (příslušenství k bazénům).

 

Vířivky- Baumax.cz