Zobrazit kategorie 
FILTRY
Filtry
CENA
Předpokládaná lhůta dodání:
Výška (cm)
Šířka (cm)
Hloubka (cm)
Zbarveni
Materiál použitý na přední stranu
Povrchová úprava předního dílu
Orientace
Počet dveří
Počet zásuvek
Styl
Kolekce
Více
Povrchová úprava
Zrcadlo
Hledat

Toaletní stolky

Třídit podle:
seřadit
filtrovat
1  2    
3599,10 Kč / ks 3999,00 Kč / ks
Akce
Novinky
2069,10 Kč / ks 2299,00 Kč / ks
Akce
2069,10 Kč / ks 2299,00 Kč / ks
Akce
1  2    
Ložnice ve Boho stylu - 10 módních doplňků

Ložnice ve Boho stylu - 10 módních doplňků

02.10.2021

Ačkoliv boho styl lze použít k aranžmá celého bytu nebo domu, ze všech interiérů je právě ložnice místem, kde se nejčastěji používá. Proč? Tato místnost je obvykle oázou klidu a místem relaxace po náročném dni, a není nic víc relaxační než útulná...

Jaká židle pro toaletní stolek

Jaká židle pro toaletní stolek

22.03.2022

Elegantní, romantický, stylový - toaletní stolek je malý, ale důležitý sen mnoha žen. Toaletní stolky dokonale začleněné do stylu interiéru se stanou nejen funkčním prvkem, ale i dekorací....

Toaletní stolek do ložnice - jak jej vybrat a uspořádat

Toaletní stolek do ložnice - jak jej vybrat a uspořádat

22.09.2022

Toaletní stolky jsou v českých domácnostech stále oblíbenější. Přestože jsou spojovány s luxusem a klasickým aranžmá, hodí se prakticky do každého interiéru...

Moderní ložnice – jak ji zařídit?

Moderní ložnice – jak ji zařídit?

05.06.2021

Každá ložnice by měla být vhodná pro odpočinek, relaxaci a uvolnění. Je to místo, kde trávíme velkou část dne, proto správné a promyšlené uspořádání místnosti usnadní její optimální využití. Aby byla moderní ložnice funkční, měli byste si vybrat pohodlnou

Moderní ložnice — navrhujeme, jak k ní vybrat moderní noční stolek

Moderní ložnice — navrhujeme, jak k ní vybrat moderní noční stolek

10.04.2022

​Čtyřhvězdičkové hotely té nejvyšší třídy nás naučily, že vedle postele by měl být noční stolek na odkládání drobných věcí. I když se to nezdá...

Perfektní toaletní stolky do vaší ložnice

 

Tyto atraktivní kusy nábytku hostí v domácnostech už po mnoho stovek let. Malý stůl nebo psací stůl, židle, velké zrcadlo - všechny tyto prvky pomáhají při líčení, úpravě nebo kontrole zevnějšku. Dohromady tvoří jedinečný a atraktivní kus nábytku. Samozřejmě mluvíme o toaletních stolcích. Podívejte se, jak může tento pozoruhodný nábytek změnit výzdobu vašeho interiéru, a rozhodněte si pořídit toto praktické vybavení do vašeho domova. Kategórie: Toaletní stolky

 

Toaletní stolky- Baumax.cz

 

Co je to vlastně toaletní stolek?

Toaletní stolky jsou nábytek do ložnice, který milují zejména ženy. Obvykle se skládají ze tří prvků: stůl nebo psací stůl (kancelářské stoly), zrcadlo a židle, která doplňuje sadu. Celek vytváří krásnou sestavu, která je kromě jedinečné estetiky také mimořádně praktická.

V domácnostech se toaletní stolky používají k úpravě zevnějšku, k líčení nebo doplňují aranžmá interiéru. Použitím zrcadla v jakémkoliv interiéru se místnost zesvětlí a také opticky zvětší. Nejinak je tomu v případě zrcadla, které nabízí toaletní stolek. Kompletní a dobře sestavená sada toaletního stolku, zrcadla a židle bude navíc úžasnou ozdobou každého interiéru.

Do toaletního stolku stojí za to nainstalovat také příslušné LED osvětlení. Toaletní stolek s osvětlením je perfektní nápad! Líčen bude snadnější a jeho výsledek perfektní.

 

Toaletní stolky- Baumax.cz

 

Proč stojí za to mít v ložnici toaletní stolek?

Toaletní stolek se zrcadlem do ložnice je funkční a pěkný kus nábytku. V soukromí ložnice obvykle slouží jako stolek k líčení. Každodenní, ranní a večerní péče o svůj vzhled je pak mnohem snadnější. Toaletní stolky v ložnicích ovšem neslouží pouze k úpravě a kontrole zevnějšku, ale jsou také místem, kde můžete uložit kosmetiku, kosmetické dózy a přípravky pro péči o tělo a pleť.

 

Jaký by měl byt toaletní stolek do ložnice?

Toaletní stolky v ložnici spolu s dalším nábytkem vytvoří kompletní aranžmá. Proto stojí za to zajistit, aby nábytek umístěný v ložnici byl udržován v jednotném stylu. Naše nabídka vám umožní najít nábytek, který bude k sobě dokonale ladit. Určitě se tedy podívejte také na naše postele do ložnice (postele, rošty a čela postelí), matrace a rošty do těchto postelí (rovněž povrchové matrace - vrchní matrace), šatní skříně do ložnice, noční stolky do ložnice a praktické komody do obývacího pokoje (komody do obýváku). Nezapomeňte také zkontrolovat kategorii Inspirace. Najdete zde kolekce nábytku, určený do příslušných interiérů. Díky nim zařízení stylově jednotné ložnice bude velmi snadné.

 

Toaletní stolky- Baumax.cz

 

Jak moc praktický bude toaletní stolek se zrcadlem do pokoje pro teenagery?

Toaletní stolky jsou dokonalým kusem nábytku také pro dospívající holky. Mladým ženám velmi záleží na jejich vzhledu, proto jejich líčení musí být dokonalé. Toaletní stolek se zrcadlem umožní mladým slečnám dosáhnout v tomto směru perfektních výsledků. Pokud je deska stolu dostatečně široká, nebudete si muset dělat starosti s nákupem zvlášť psacího stolu pro vaše dítě. V této roli bude perfektně fungovat toaletní stolek. Kromě péče o sebe bude mladá slečna moci také pohodlně věnovat se studiu nebo rozvíjení vlastních zájmů a koníčků.

V pokojí pro teenagery by samozřejmě kromě samotného toaletního stolku mělo být i další vybavení. Nezapomeňte zvolit veškerý nábytek v módním stylu, který pomůže mladým lidem vyjádřit sebe a své zájmy. Proto nezapomeňte do pokoje pro mládež umístit vhodné postele pro teenagery (dětské postele), police (kancelářské police), regály a také vitríny.

 

Toaletní stolky- Baumax.cz

 

Pro jaký styl aranžmá budou toaletní stolky vhodné?

Odpověď je snadná: prakticky pro každý. Každý styl interiéru, klasický a moderní bude těžit z krásy a funkčnosti toaletních stolků. Moderní toaletní stolek bude mít jednoduchý design, bez dalších ozdob. Naopak klasičtější modely budou vyrobeny například z přírodního dřeva a často budou mít dodatečné vybavení v podobě zásuvek nebo poliček.

Toaletní stolky umístěné v ložnici ve stylu glamour vypadají mimořádně atraktivně. Glamour ložnice je místo vytvořené speciálně pro sebevědomé, ženy. Ložnice je většinou vybavena sadou nábytku v moderním stylu. Dominantní barvou co se týká stěn a samotného nábytku je tady bílá. Příslušenství a doplňky jsou zase ve zlaté, stříbrné nebo fialové barvě. Pokud chcete takovou ložnici vyzdobit, dejte do ní toaletní stolek. Obzvlášť bílý toaletní stolek bude perfektní. Nezapomeňte přidat zrcadlo v jednoduchém rámu, stříbrném nebo zlatém. Lze také použít zrcadlo bez rámu, namontované přímo na stěnu. Toaletní stolek by měl být efektní, takže kosmetika by měla být uložena uvnitř nábytku, např. v zásuvkách.

 

Toaletní stolky- Baumax.cz

 

Toaletní stolek z borovice

Toaletní stolek z borovice bude dokonalým doplňkem, zejména pro klasický zařízené interiéry. Spolu s dalším nábytkem z kolekce vytvoří nábytek z borovice mimořádně zajímavé aranžmá. Přírodní dřevo je vynikajícím materiálem pro nábytek. Vnáší do interiéru pocit tepla a útulnosti. Mezi nábytkem z přírodního dřeva je borovice volbou nejen estetickou, ale také ekonomickou. Zařízení vyrobené z borovicového dřeva není drahé a lze díky nim vytvořit krásné aranžmá.

Toaletní stolek z borovice je jedinečný kus nábytku mezi ostatními toaletními stolky z jiných materiálů. Modely, které nabízíme, mají dodatečné zásuvky, ideální pro ukládání kosmetiky a drobností. Toaletní stolek se většinou prodávají v sadě se zrcadlem, takže s koupí zrcadla si nemusíte dělat starosti.

 

Toaletní stolky- Baumax.cz