Zobrazit kategorie 
FILTRY
Filtry
CENA
Hloubka (cm)
Barva
Šířka (cm)
Výška (cm)
Potahová látka
Předpokládaná lhůta dodání:
Hledat

Taburetky s opěrkou

Třídit podle:
seřadit
filtrovat

Většina lidí si taburety spojuje s nábytkem, který je dost nízký a navíc má jen sedátko bez opěrky. Taburetky jsou čalouněný nábytek, který se vyznačuje velkým komfortem k sezení, ale ne každý si ho do svého domova pořídí. S cílem přilákat skeptické zákazníky vyvinuli výrobci design s opěradlem.

Taburet s opěradlem se stále vyznačuje malou velikostí, ale je vybaven i velmi funkčním, zaobleným opěradlem. Opěradlo se vyznačuje poměrně velkou plochou na opření zad, díky které vypadá trochu jako křeslo. Naproti tomu se vyznačuje menší velikostí, a proto funguje dobře například v dětském pokoji.

 

Máte zájem o stabilní taburet? Toto je nabídka pro vás!

 

Mnozí lidé si myslí, že možnost opírat se při sezení výrazně zvyšuje naší stabilitu. Konstrukce s opěradlem se vyznačuje vysokou životností, ale zároveň poskytuje pohodlí sezení. Je naplněný pěnou a potažený tkaninou, která byla použita jako čalounění celého taburetu.

Důležité je, že taburetka s opěradlem je produkt připraven k použití. To znamená, že ho nemusíte skládat, což výrazně zvyšuje komfort nákupu. V obchodě Baumax je pro vás připravený sortiment ve stejném čalouněném designu jako například sedačky, pohovky nebo křesla, které vám mohou pomoci při ladění interiéru vašeho obývacího pokoje.

 

Zelené, hnědé nebo šedé taburety - máte na výběr u nás!

 

Při nákupu nábytku pro váš byt věnujte pozornost nejen jejich použitelnosti, ale i barvě, kterou charakterizují. Chceme vytvořit dekor, do kterého se jednotlivé prvky vejdou. Takže pokud se rozhodnete použít bílou barvu na stěny, měli byste zvolit barvu nábytku, takovou aby byla v harmonii s celou místností.

V případě že koupíte zelené taburetky s opěradlem, jakož i jiný nábytek, který budete mít v této barvě, jako jsou regály, komody nebo postele. Doladíte prostor správně vybraných kobercem, který také najdete v naší nabídce Baumax.

 

Vytvoření prostoru plného barev s naším obchodem je velmi jednoduché. Vyzkoušejte si to sami!