Zobrazit kategorie 
FILTRY
Filtry
CENA
Hloubka (cm)
Barva
Více
Šířka (cm)
Výška (cm)
Potahová látka
Realizační doba
Hledat

Taburetky a podnožky

Třídit podle:
seřadit
filtrovat
1  2  3    
2199,00 Kč / ks
2099,00 Kč / ks
2599,00 Kč / ks
2499,00 Kč / ks
3099,00 Kč / ks
2999,00 Kč / ks
3599,00 Kč / ks
2599,00 Kč / ks
2299,00 Kč / ks
1099,00 Kč / ks
3199,00 Kč / ks
1  2  3    

Taburetky jsou v obytných prostorách stále víc doceňovaným nábytkem. Jejich obliba je z velké části spojená se skutečností, že se dokonale osvědčí jako dodatečné místo k sezení pro neočekávanou návštěvu, ale také jako podnožka, která značně zvyšuje pohodlí při odpočinku.

Taburetky - Baumax

Taburetky tradiční, elegantní, moderní…

 

Vzhledem k malým rozměrům taburetek a jejich rozmanitému stylovému provedení se hodí pro rozdílné obytné prostory. Samozřejmě, že ne všechny modely taburetek budou korespondovat s charakterem a dekorací daného interiéru, proto v sortimentu obchodu Baumax se nachází výrobky rozmanitého vzhledu, tvaru a s různým typem čalounění.

Kromě tradičních taburetek malých rozměrů a kulatých nebo čtvercových tvarů, nabízíme také taburetky obdélníkových tvarů. Tyto typy produktů se nejčastěji vyznačují většími rozměry a elegantnějším stylem. Skvěle se budou hodit do obývacího pokoje nebo chodby. V prodeji máme také oblíbené sedací pytle, které můžeme umístit do dětského pokojíčku.

 

Na co se při koupi taburetky zaměřit?

 

Pokud si chcete pořídit taburetku, která bude ladit s daným interiérem, vyplatí se při rozhodování věnovat pozornost těmto otázkám:

  • design – tradiční a elegantní taburetky se budou nejčastěji používat v obývacím pokoji. Když hledáme tohoto typu nábytek do dětského pokoje, nejlepším řešením budou taburetky moderních tvarů.
  • velikost – prostor v místnosti, ve které chceme umístit taburetku, bude rozhodovat o tom, jaký model zakoupíme: čím víc místa, tím větší může pořizovaná taburetka být.
  • barva potahu – kromě designu bude rozhodující barva čalounění. Ta by totiž měla ladit s barvou stěn, skříní, poliček a všech ostatních dekoračních doplňků v dané místnosti.

Taburetky, které obchod Baumax nabízí, se vyznačují rozmanitostí. Můžete si vybrat mezi sedacími pytli nebo taburetkami s opěradlem. Pro všechny výrobky je však charakteristická pohodlnost a dlouhá životnost, což bude pro každou domácnost neocenitelný bonus!