Zobrazit kategorie 
FILTRY
Filtry
CENA
Hloubka (cm)
Barva
Více
Šířka (cm)
Výška (cm)
Potahová látka
Předpokládaná lhůta dodání:
Hledat

Taburetky na sezení

Třídit podle:
seřadit
filtrovat
1  2  3    
1699,00 Kč / ks
1669,00 Kč / ks
2199,00 Kč / ks
2099,00 Kč / ks
2599,00 Kč / ks
2499,00 Kč / ks
3099,00 Kč / ks
2999,00 Kč / ks
3599,00 Kč / ks
2599,00 Kč / ks
1099,00 Kč / ks
3199,00 Kč / ks
1  2  3    

Taburetky to je jeden z těch typů nábytku, ke kterému mají naši zákazníci dost tradiční postoj, který se snažíme změnit. Tento postoj nás nepřekvapuje, protože pod pojmem „taburetka“ se většině lidí vybaví malý kus nábytku, který si pamatují z domu rodičů nebo prarodičů, používaný spíš jako podnožka, zřídka kdy k sezení.

Výrobci, kteří se zabývají výrobou taburetek, se snaží trefit do vkusu a očekávání klientů, a proto vynakládají velké úsilí k tomu, aby vytvořili výrobky, které zajistí odpovídající pohodlí při sezení. Zákazníci s rozmanitými požadavky najdou v naší nabídce velmi mnoho taburetek – mezi nimi také u teenagerů a dětí velmi oblíbené sedací pytle, taburetky do chodby, taburetky s opěrkou nebo taburetky určené k sezení, které jsou dostupné v mnoha variantách

Taburetky - Baumax

Rozmanitost taburetek

 

Rozmanitost čalouněného nábytku je často spojovaná s možností objednání daného kusu nábytku v mnoha barevných variantách v rámci daného čalounění. Taburetky k sezení se nemusí lišit jen typem čalounění, ale především jsou vyráběné v docela odlišných a zajímavých designech.

V nabídce prodejny Baumax proto najdete taburetky, které jsou vhodné jako doplněk k sedací soupravě do obývacího pokoje, ale rovněž i ty, které budou mít svoje místo na chodbě. Snažíme se, aby byly k dostání taburetky v jednoduchém a univerzálním stylu, ale také ty, které se vyznačují sofistikovanou elegancí.

 

Co je při koupi taburetky k sezení rozhodující?

 

Sedět můžeme na různém typu nábytku, např. na křeslech, židlích nebo pohovkách. Proč teda stojí za to si pořídit taburetku?

 

 

  • Pohodlí – taburetky jsou vyplněné různými materiály, a proto bez problémů koupíme výrobek, který v závislosti od našich priorit bude měkčí nebo tvrdší.

 

 

  • Lehkost a malý rozměr – z důvodu poměrně malých rozměrů a také bezvýznamné hmotnosti je lze snadno podle potřeb přenášet.